بروزرسانی : 13 اردیبهشت 1403

تکنیک های بالا بردن سئو سایت توسط سئوکار حرفه ای

تکنیک های بالا بردن سئو سایت توسط سئوکار حرفه ای

در این مطلب ما رازهای بالا بردن سئو سایت و چند تکنیک کوتاه و سریع را به شما می آموزیم.

– ربات های گوگل نمی توانند url هایی را که # دارند ایندکس گذاری و کراول کنند بنابراین در url های خود از # استفاده نکنید تا در بالا بردن سئو سایت تاثیر منفی نداشته باشد.

– با توجه به اینکه گوگل Mobile First Index در به روز رسانی جدید بر موبایل فرندلی شدن سایت ها تأکید دارد شما باید برای بالا بردن سئو سایت مهرآرا ، موبایل فرندلی بودن و چگونه دیده شدن صفحات سایتتان در موبایل و دسکتاپ را با ابزارهای Fetch و Render بررسی کنید.

– اگر وب سایت جدید دارید در آن از AJAX-Crawling scheme  استفاده نکنید و در صورتی که در وب سایت قدیمی خود از آن استفاده کرده اید به هر روشی خود را از شر آن خلاص کنید.

قوانین گوگل با تعویض لینک برای لینک سازی در سایت مخالف است و اگر از این تدابیر استفاده کرده اید فورا آن لینک ها را حذف کرده و ترفندهایتان را برای لینک سازی را تغییر دهید.

 حجم مجاز نقشه سایت توسط گوگل از 10 مگابایت به 50 مگابایت افزایش یافته. با این وجود که در هر نقشه سایت محدودیت تعداد لینک ها 50000 لینت است.

– ویدیو ها در وب سایت پس از محتوا و لینک های برگشتی اهمیت زیادی برای بالا  بردن سئو سایت مهرآرا دارند پس اهمیت آن ها را نادیده نگیرید و برای تولید محتوای ویدیویی و بهینه سازی آن کمپینی ایجاد کنید.

– اگر وب سایت شما مربوط به فروشگاه اینترنتی است می توانید برای بررسی اینکه بیشتر مشتریانتان از کدام منطقه و ناحیه هستند از Google Adwords distance و گزارش های بازدید از فروشگاه استفاده کنید.

 امروزه جستجوهای صوتی در حال افزایش اند و روز به روز اهمیت آن ها برای بالا بردن سئو سایت بیشتر می شود بنابراین بر روی عبارات و کوئری هایی که با این جستجوها مرتبط اند بیشتر متمرکز شوید.

 به دلیل عملکرد بلادرنگ الگوریتم پنگوئن در بروزرسانی جدید شما باید هر ماه یک بار یا بیشتر لینک های بازگشتی سایتتان را بررسی کنید و لینک های مشکوک و نا سالم را حذف کنید تا در بالا بردن سئو سایت تاثیر منفی نداشته باشد.

 برای افزایش ترافیک موبایلی سایتتان و ایجاد صفحات موبایلی پر سرعت در سایت خود از Google AMP استفاده کنید.

 در پروسه لینک بیلدینگ از ترفند های مجاز برای بالا بردن سئو سایت استفاده کنید و دائما آن ها را بازبینی کنید.

 برای دریافت لینک از دایرکتورهایی که کیفیت بالایی دارند کمک بگیرید نه از دایرکت هایی که حجم زیادی از لینک های غیر مفید برای سایتتان ایجاد می کند.

 در پروسه لینک سازی خود از ترفند Widget Links استفاده نکنید.اگر می خواهید از ویجت ها استفاده کنید آن ها را فقط در استراتژی های افزایش آگاهی و اطلاع رسانی از برندتان استفاده کنید.

 برای لینک دهی در وب سایتتان ساختار واضح و مشخص ایجاد کنید.برای پروسه لینک دهی داخلی وب سایتتان از ترفند قراردادن لینک در پاورقی و بالای صفحاتتان استفاده نکنید و از این لینک ها در محتوای متن خود استفاده کنید تا تاثیر بسزای آن در بالا بردن سئو سایت را ببینید.

همزمان با تغییر پروتکل امنیتی وب سایتتان از HTTP به HTTPS تغییرات دیگری در وب سایتتان ایجاد نکنید زیرا با انجام این کار در بررسی و ارزیابی این تغییرات گوگل با مشکل مواجه می شود.

 نیاز کراولرها به کراول کردن محتواهای تکراری نسبت داده شده به محتوای اصلی با تگ کانونیکال را تگ های کانونیکال برطرف نمی کنند و محتواهای تگ کانونیکال داده شده به محتواهای دیگر نیز به صورت جداگانه باید توسط کراولرها مورد بررسی قرار گیرد.

تکنیک های بالا بردن سئو سایت توسط سئوکار حرفه ای

– با استفاده از ابزارهایی مثل WebPageTest  سرعت بارگزاری وب سایتتان را بیابید و توجه کنید که سرعت بارگذاری سایتتان 2-3 ثانیه باید باشد.

 برای تبلیغات اینترنتی خود از اینستاگرام استفاده کنید. زیرا اینستاگرام اخیرا ویژگی های تجاری و قابلیت های منحصر به فرد زیادی ایجاد کرده است.

– با روی کار آمدن دستیارهای صوتی  Amazon Echo و Google Home و دیگر دستیارهای صوتی لازم است که شما وب سایت خود را برای جستجوهای محلی و صوتی که روز به روز به اهمیت آن ها افزوده می شود بهینه سازی کنید تا به بالا بردن سئو سایت کمک کرده باشید.

 در فیس بوک نیز با ایجاد پروفایلی تجاری برای خود مشتری جذب کنید.

– استفاده از تبلیغات اسپانسری در لینکدین برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی امکان بررسی و آنالیز نرخ تبدیل کاربر  به مشتری را برای شما فراهم می کند.

سختی کار سئو کار حرفه ای از یک طراح وبسایت بیشتر است چرا که مدام باید علم خود را بروزرسانی کند. در صورتی که اقدام به بروزرسانی اطلاعات خود نکند از بازار کار فاصله گرفته و حذف میشود. چرا که سئو کاران دیگر مدام در حال مطالعه و انجام امور جدید هستند. اگر سئوکاری سطح اطلاعات خود را راکت نگه دارد از بقیه سئو کاران عقب مانده و نمیتواند سایت را به صفحه اول گوگل تضمینی برساند.

پس اگر شما قصد ادامه کار در این زمینه را دارید باید بدانید که علاوه بر حقوق بسیار عالی این شغل همواره باید علم خود را بروزرسانی کنید. تا بتوانید در این شغل باقی بمانید و حذف نشوید.

  یک سئوکار حرفه ای باید عوامل مختلفی را بررسی کند تا متوجه شود که کار بر روی کدام بخش سایت باعث اثر بخشی رتبه سایت در گوگل میشود

. سئو کار تصمینی با کار کردن اصولی بر روی وبسایت موجب ارتقاء وبسایت در نتایج گوگل میشود. هر چند که سئو کارانی هستند که از سئو کلاه سیاه برای آوردن وبسایت به صفحه اول گوگل تضمینی استفاده میکنند. که قطعا تاثیرات منفی این اعمال پس از مدتی بر روی وبسایت نشان داده میشود.

اکثر سئو کاران حرفه‎ای تمایلی به توضیح نحوه عملکر خود بر روی وبسایت ندارند. معمولا اگر از آنها بپرسید که از چه شیوه‎ای برای آمدن به صفحه اول گوگل استفاده میکنند، معمولا با گفتن چند نکته سطحی سوال شما را پاسخ میدهند و از گفتن شیوه اصلی کار خود پرهیز میکنند.

حال در این میان سئو کاران کلاه سیاهی هم هستند که به هنگام شنیدن این سوال که آیا شما از سئو کلاه سفید استفاده میکنید پاسخ بله را به مشتریان میدهند اما از سئو کلاه سیاه برای رسیدن هر چه سریعتر سایت به صفحه اول گوگل و کسب درآمد بیشتر استفاده میکنند.

خدمات و قیمت ادمین اینستاگرام

 

1- گذاشتن پست به صورت روزانه در پیج

2- گذاشتن استوری به صورت روزانه در پیج

3- گذاشتن ویدئو های طولانی تر در بخش IGTV

4- جواب دادن به دایرکت ها و سعی بر جمع اوری شماره تماس کسانی که در دایرکت سوال پرسیدند.

5- افزایش فالوور

6- افزایش profile visits

7-  نظم دادن به پست های اینستاگرام

8- طراحی یک قاب برای تمام پست های اینستاگرام برای حرفه ای شدن و یکدست شدن پیج

9-  طراحی کاور برای highlight

10-  تعریف هشتگ های موثر برای هر پست برای افزایش بازدید

11- تغییر پیج به حالت business

12- بررسی پیج های مشابه و رقابت با انها

 برای استعلام قیمت ها به دلیل تنوع در پکیج ها لطفا تماس بگیرید.

تکنیک های بالا بردن سئو سایت توسط سئوکار حرفه ای

تمامی اطلاعاتی که در مورد اینستاگرام نیاز دارید.

این اپلیکیشن که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرده است امروزه دارای بیش از 20 میلیون کاربر می‎باشد. این برنامه علاوه‎بر محبوبیتی که در جهان دارد طرفداران زیادی در ایران نیز دارد که برخی از آنها به انجام فعالیت‎های اقتصادی در آن می‎پردازند و برای این کار نیاز به فردی دارند که ادمین اینستاگرام نام دارد که می‎تواند این شخص خود فعال اقتصادی باشد یا با استخدام برای قیمت ادمین اینستاگرام این وظیفه را بر عهده شخص دیگری بگذارد.

امروزه مشاهده می‎شود که سرعت در جهان تقریبا حرف اول را می‎زند و تصاویر بهترین و سریع‎ترین فریم‎هایی می‎باشند که برای شهرت و دیده شدن می‎توانند مورد استفاده قرار بگیرند. دلیل عمده کاربردی بودن این اپلیکیشن بهره‎مندی ادمین پیچ اینستاگرام از تصاویر است.

در هر شبکه اجتماعی از اصطلاحات مختلف . متنوعی استفاده می‎شود و اینستاگرام نیز از این موضوع مستثنا نمی‎باشد و قیمت ادمین اینستاگرام در صورتی که ادمین اینستاگرام خود هستید و یا ادمین پیج اینستاگرام افراد دیگری هستید نیاز دارید که با این اصطلاحات آشنا شوید تا شخصی که با استخدام ادمین اینستاگرام شما را ادمین پیج اینستاگرام خود کرده است با خیالی آسوده منتظر ارتقا صفحه خود باشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت