دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

ارسال شماره تلفن بر روی ویندوز 10 اجباری شد !!

ارسال شماره تلفن بر روی ویندوز 10 اجباری شد !!

شماره تلفن در ویندوز 10 

 

ویندوز 10 یکی از پر امنیت رین ویندوز هاي طول تاریخ است که واقعا کیفیت فوق العاده اي دارد در ادامه می‌توانید با ارسال عدد تلفن بر روی ویندوز 10 اجباری شد !! تالاب را دنبال نمایید. 

 

شرکت مایکروسافت در هنگام نصب نسخه جدید ویندوز 10 از کاربران خود عدد تلفن همراه را تقاضای میکند.

 

به گزارش تالاب : تقاضای دریافت عدد تلفن همراه در هنگام نصب ویندوز 10؛ بیلد 17063 ویندوز 10 شرکت مایکروسافت در طول فرایند راه اندازی از کاربران خود تقاضای دریافت عدد تلفن همراه می کند و اگر شما حاضر به دادن عدد به مایکروسافت نباشید مجاز به نصب نسخه جدید ویندوز 10 بر روی کامپیوتر خود نخواهید بود.

 

در صفحه اي که به این منظور نمایش داده می‌شود، مایکروسافت علت تقاضای دریافت عدد تلفن همراه را پیوند زدن کامپیوتر به تلفن همراه اعلام می کند و می‌گوید؛ ویندوز همه ی دستگاه هاي شما را دوست دارد و برای کمک به بهتر شدن فعالیت هاي کاربران اینکار را انجام میدهد.

ارسال شماره تلفن بر روی ویندوز 10 اجباری شد !!

 

متاسفانه هیچ دکمه “Skip” برای رد شدن دراین صفحه وجود ندارد و شما ناچار به وارد کردن عدد تلفن همراه خود هستید. با وارد کردن عدد خود یک پیامک از سمت مایکروسافت دریافت می‌کنید که اعلام می کند دو دستگاه رابه هم پیوند میدهد.

 

به گزارش تالاب این بشما این امکان را میدهد که از خصوصیت هایي مثل “Continue on PC” استفاده کنید، قابلیت Continue on PC این امکان را برای کاربران به وجود می‌آورد تا تجربه‌ي مرور وب خودرا از سیستم‌عامل‌هاي موبایل با کامپیوتر‌ي شخصی خود به اشتراک بگذارند.

 

نسخه هاي اولیه به کاربران ویندوز 10 مایکروسافت اجازه صرف نظر کردن از اینکار را می‌دادند. باید دید درصورت وجود شکایت‌هاي کافی از سمت کاربران، آیا شرکت مایکروسافت تصمیم می‌گیرد که دکمه “Skip” را بازگرداند.

 

برچسب‌ها:

ترفند های کامپیوتر

بیشتر بخوانید
بهترین کلیدهای میانبر کیبورد که معمولا از آنها استفاده نمی‌کنیم! کلید های میانبر کیبورد را بشناسید...هربار که دستانتان را از روی کیبورد و برای گرفتن موس بلند می‌کنید ثانیه‌های ارزشمندی را از دست می‌دهید. برای همین هم هست که خیلی ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
مشاهده بیشتر