بروزرسانی : 23 اردیبهشت 1403

سال خوک حیوان | خصوصیات متولدین سال خوک

سال خوک حیوان | خصوصیات متولدین سال خوک

سال خوک حیوان 

خوک جزو حیوانات پستاندارا می‌باشد و و از دسته گراز سانان نیز است ؛ خوک جزو حیوانات اهلی محسوب می شود و تغذیه انها تقریباً همه ی چیز است انها هم گوشت می‌خورند هم گیاه و این که خوک ها بسیار باهوش هستند و به شدت به زندگی اجتماعی علاقه دارند.

تشخیص نر و ماده بودن خوک

برای جداسازی جنس نر از ماده این حیوان آسان ترین راه دندان این حیوان « خوک » می باشد که دندان جلوی نرها به‌صورت یک عاج است ودر ماده ها آن گونه نیست.

شغل مناسب برای متولدین سال خوک

کمدین، هنرپیشه، تاجر، نقاش، شاعر، نویسنده، فیلم ساز، مهندس معمار، محقق، دکتر و تولید کننده.


حتماً بخوانید:  طالع بینی سال | فال و طالع بینی تمامی ماه های سال 


خوک حیوان سال 98 | خصوصیات سال خوک | خصوصیات متولدین سال خوک

بزرگان و مشاهیر متولد سال خوک

فیلد مارشال مونتگمری، مارشال فوخ و ژرژ پمپیدو، هنری هشتم، روچیلد اول، راکفلر اول و فورد اول، سن ایگناتیوس لویولا، فدریکوگارسیالورکا، فرانسواویون و آلبرت شوایترز، پاسگال، لوکوبوزیه، بیسمارک، الیورکرامول، مادام دومانتنون و فرانسواز ساگان.

شخصیت و خصوصیات سال خوک

برای این که خوک ها عاشق خوردن و خوابیدن هستند این سال را سمبل تنبلی و چاقی میدانند، البته از جانب مثبت سال خوک سمبل ثروت و زیادی نعمت میدانند.

خصوصیات و شخصیت متولدین سال خوک 

 افرادی که درسال خوک بدنیا می‌آیند طبق معمول انسان هاي‌ رک گویی هستند و به چشم دیگران اجتماعی نیستند، انها ظاهری آرام و قلبی مهربان دارند و البته استقلال کافی در زندگی ندارند، از خصوصیات بارز دیگر متولدین سال خوک میتوان به این مورد اشاره کرد که تا وقتی به انها نزدیک نشدید انها را قضاوت نکنید آن ها فوق العاده مهربان و قلبی رئوف دارند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت