جستجو در تالاب

طالع بينی سرنوشت هفت روز هفته (طالع بینی هفته)

طالع بينی سرنوشت هفت روز هفته (طالع بینی هفته)

طالع بينی سرنوشت هفت روز هفته

طالع بینی سرنوشت شما در روز های مختلف هفته را اینجا بخوانید. فال سرنوشت در پایین موجود است.

 

– طالع بينی سرنوشت شنبه
اين افراد در برخورد با طوفان های زندگي، زود جا خالي نمي کنند. براي موفقيت و خوشبختي مي جنگند ودر آخر آن رابه دست مي آورند. بايد کناره گيري و دوري کردن از اجتماع را کنار بگذارند. از چشم تنگي و خساست اجتناب کنند و تا مي توانند با مردم به شوخ طبعي و اخلاق خوب رفتار کنند.

 

طالع بينی سرنوشت يکشنبه
يکشنبه روزي بسيار خوش يمن و ميمون است . کساني که دراين روز به دنيا مي آيند اغلب در زندگي ثروتمند و موفق خواهند شد. هر کجا مي روند، شانس به دنبال آنهاست. افرادي خوش بين و بشاش هستند، اما خودرا خيلي جدي مي گيرند. بايد مراقب باشند که گرفتار غرور و خودبيني نشوند.

 

طالع بينی سرنوشت دوشنبه
بچه ی متولد روز دوشنبه، پولدار و ثروتمند نخواهد شد، اما از گرسنگي هم نخواهد مرد. هميشه به دنبال آرامش و خوشبختي است. بايد ياد بگيرد که کمي باثبات تر باشد و خيلي تحت تاثير حرف های ديگران قرار نگيرد. طبق معمولً از عقل خود تبعيت مي کند و مراقب خيالات خود هست.

 

– طالع بينی سرنوشت سه شنبه
متولدين سه شنبه زندگي آسوده ای نخواهند داشت. بايد براي خوشبختي و موفقيت خود همواره بجنگد تا بتواند جاه طلبي های خودرا ارضاء کند. بايد مراقب باشد که گرفتار سلطه جويي و تعصب نشود.

 

– طالع بينی سرنوشت چهارشنبه
بچه ی متولد چهارشنبه ذاتاً هنرمند و هنرگراست. بايد اجازه بدهد تا استعدادهايش شکوفا شود. مي تواند در زمينه های کسب درآمد هم موفق باشد، اما بايد از افراط و زياده روي دراين مورد خودداري کند.

 

طالع بينی سرنوشت پنج شنبه
کسي که پنج شنبه به دنيا آمده است، بايد در همين روز نيز ازدواج کند. فقط از اين روش است که ميتواند اطمينان حاصل کند که زندگي زناشويي خوبي در انتظار اوست. نبايد در کارها زياده روي کند و تا مي تواند بايد قدرت شخصيتي خودرا بالا ببرد. اگر سخت کوشانه کار کند و از تنبلي دوري کند، مطمئناً موفق خواهد شد.

 

طالع بينی سرنوشت جمعه
اين روزِ آدم های عادي است. کساني که دراين روز به دنيا مي آيند، زندگي بسيار ساده و معمولي را پشت سر خواهند گذاشت و به همان زندگي نيز راضي و خرسندند. فقط بايد مراقب باشند تا زندگيشان دچار پوچي نشود.

 

طالع بینی هفته را در سایت تالاب بخوانید. همچنین برای اطلاع از فال سرنوشت خود روی لینک زیر حتما کلیک نمایید.

 


حتما بخوانید:  فال سرنوشت ماه تولد بدون ردخورد


 

گروه سرگرمی تالاب

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)