فال سرنوشت ماه تولد بدون ردخورد

فال سرنوشت ماه تولد بدون ردخورد

فال سرنوشت ماه تولد بدون ردخورد

 

فروردين

بدون شک در سال جديد نيز همانند سال هاي گذشته گندم از گندم مي رويد و جو از جو. در عيد ديدني و مهماني رفتن اگر دست پيش نگيريد پس خواهيد افتاد و مهمانان نوروزي غافلگيرتان مي کنند بنابراين تا شعاع حداقل 10 کيلومتري از منزل فاصله بگيريد. در تعطيلات نوروزي مطالعه کتاب «چگونه در شصت ثانيه ميلياردر شويم» و عمل به توصيه هاي آن يادتان نرود. يکي از جنبه هاي مثبت رفتار شما که به شدت همسرتان رانگران کرده کم حرفيتان است اگر از شما علتش را پرسيد بگو پريدن ميان کلام شما خلاف ادب است. راستي اين را هم بگويم که در يک عيد ديدني اقوام ناگهان شکلات چسبناکي دندانتان را از بيخ در مي آورد و شما را از يک دندان درد کهنه و پرداخت هزينه گزاف دندانپزشک راحت مي کند.

 

ارديبهشت

در يکي از روزهاي اين ماه ازدواج مي کنيد و فردايش خانواده تان سه نفري خواهد شد البته نه اينکه به همين زودي صاحب فرزند مي شويد بلکه مادر زنتان به خانه شما مي آيد و ديگر هرگز نمي رود. در يک معامله سود زيادي کسب مي کنيد و اگر همسرتان  دندان روي جگر بگذارد براي هميشه ثروتمند مي شويد.
به زودي عازم يک سفر دور و دراز مي شويد مواظب سلامتي تان باشيد و از غذاخوري هاي بين راهي چيزي نخوريد.

 

خرداد

در اين ماه که امتحانات مدارس برگزار مي شود کمتر به فرزندانتان براي درس خواندن فشار بياوريد چون سالهاست که مردودي برداشته شده. خيلي که درس نخوانند شايد تجديد بشوند که به آساني قابل جبران است. اگر دختري هستيد که سال ها دم بخت  مانده ايد هر سال بيست و ششم اين ماه که مصادف است با روز جهاني خانواده بدترين روز زندگي شما خواهد بود البته به زودي خواستگاران زيادي به خانه شما مي آيند اما فقط از خواهر کوچکترتان خواستگاري مي کنند و با شما کاري ندارند. در نيمه يکي از شب هاي اين ماه ناگهان مادرزنتان جيغ بلندي مي کشد و از خواب بيدار مي شود و بلا فاصله از هوش مي رود. خوشحال نباشيد چون مردني در کنار نيست او فقط يک سوسک را در خواب ديده است.

 

تير

فکر زن دوم را از سرتان بيرون کنيد چون شما توان تحمل مجازات دو مادرزن را با هم نداريد. در يکي از روزهاي پاياني همين ماه مردي به درب منزل شما مي آيد که حامل يک پيام بسيار حياتي است. هيجان زده نشويد چون او قبض آب و برق و تلفن را به شما مي دهد. اگر معلم از شما پرسيد که علم بهتر است يا ثروت بگو دانشگاه آزاد از هر دو بهتر است زيرا هم علم دارد و هم ثروت. در يکي از شب هاي اين ماه پدرزنت به خوابت مي آيد و مقدار زيادي پول به شما مي دهد و مي گويد اين پول را بابت سال ها نگهداري و مدارا با دخترم به شما مي دهم. راستي تا يادم نرفته فرزند شما در يکي از روزهاي اين ماه در کنکور سراسري شرکت مي کند رمز موفقيت او «5754329» است اين عدد تعداد تومن هايي است که بايستي بابت هزينه کلاس خصوصي و تقويتي کنکور و خريد کتاب وجزوه و نرم افزار پرداخت مي کرديد. ضمنا بطري آب و خرما و شکلات و ساعت براي جلسه آزمون يادتان نرود.

 

مرداد

به زودي جواني به خواستگاري دختر شما مي آيد. بلافاصله جواب بله را به او بدهيد چون ممکن است عقلش سرجايش بيايد و پشيمان شود. اگر زنت با گريه و زاري مادرت را تهديد به اخراج از منزل کرد بي درنگ مادر را به سراي سالمندان بفرست چون مرد و زن در زندگي بايستي مکمل هم باشند. به مناسبت روز پدر يک جفت کفش اندازه پاي خودتان براي بابا هديه ببريد چون اندازه پايش نيستند مجبور است دوباره آنها را به خود شما برگرداند.
به زودي يکي از همسايه ها که همه سلام او را به زور جواب مي دادند عمرش را مي دهد به شما، تو و اهالي محل در وصف او چيزي کم  نمي گذاريد اما مطمئنا اگر دوباره زنده شود و به همسايگي تان برگردد از آن همه تعريف و تمجيد پشيمان مي شويد.

 

شهريور

نامه اي به دستت مي رسد که به جز يک کاغذ سفيد چيزي در داخل آن وجود ندارد. شايد فکر کني فرستنده آن فراموش کرده چيزي در داخل کاغذ بنويسد اما واقعيت اين است که فرستنده با شما قهر است. اختلاف سني تو و شوهرت سه سال است اما اگر او به همين صورت رانندگي کند به زودي سن شما دو نفر با هم مساوي مي شود.
ضمنا تا دير نشده به اداره پست برويد و کارت سوختتان را تحويل بگيريد وبنزين را بي خود هدر ندهيد و تا پايان ماه با آن مدارا کنيد.
از اينکه ميزان قبولي زنان در کنکور سراسري خيلي بيشتر از مردان است نگران نباشيد و آن را فاجعه قلمداد نکنيد. چرا وقتي مردان يکه تاز ميدان هستند آب از آب تکان نمي خورد و کاملا طبيعي است اما وقتي نوبت به زنان مي رسد همه چيز غيرطبيعي مي شود و خيلي ها درصدد برقراري عدالت جنسيتي و سد کردن راه پيشرفت آنان بر مي آيند؟

 

مهر

اگر فرزندتان شش سالش شده باشد بدون شک اول اين ماه عازم مدرسه مي شود. عاقبت انديش باشيد و از همين الان دست و بالتان را خالي نکنيد و دار و ندار خود را به اسم فرزندان نکنيد چون فردا که به دوران سالمندي رسيديد يا شما را روانه زيرزمين تنگ و تاريک منزلشان مي کنند يا به سراي سالمندان مي فرستند و آن وقت با خيال راحت دارايي تان را نوش جان مي کنند.
هميشه سعي کنيد هوشيار و زيرک باشيد چون آدم ساده لوح جز خودش به کار همه مي آيد. در اين ماه نيز به جز جمعه همه روزها شنبه دارند و معلوم نيست جمعه تا کي مي خواهد بدون شنبه باقي بماند.

 

آبان

اگر مي خواهيد بدانيد چند سال زنده مي مانيد تا آخر عمرتان صبر کنيد همه چيز معلوم مي شود. هنگام عبور از خيابان گدايي به شما نزديک مي شود و کمک مي خواهد حتما به او پول بدهيد چون ممکن است يک برنامه تلويزيوني دوربين مخفي کار گذاشته باشند آن وقت پته شما روي آب بيفتد.
 در شب هاي تاريک بي اختيار در مکان هاي خلوت و ناشناخته قدم نزنيد چون ممکن است خداي ناکرده به يکباره سر از منزل پدر و مادر پيرتان در بياوريد.
اينجور که معلوم است در تقويم شما تمام روزها تعطيل است و هرگز نمي خواهي بگردي و کاري براي خودت دست و پا کني به هر حال اگر از ما مي شنوي منتظر شانس نباش چون خواب است و به اين زودي ها هم بيدار نمي شود. از ما گفتن خود داني.

 

آذر

اگر همسرت وضعيت زندگي ديگران را به رخت کشيد شما هم فوري آه بلندي کشيده و حسرت خوشبختي مردان چند زنه را بخوريد تا او باشد و ديگر جيکش در نيايد و نيش و کنايه و متلک اندازي نکند.
در روزهاي پاياني پاييز بر ميزان سردي هوا افزوده مي شود و شما هم خود را براي شب يلدا و آمدن زمستان آماده مي کنيد. از اينکه کسي به شوخي هاي بامزه شما نمي خندد ناراحت نشويد چون فقط شوخي آدم هاي پولدار است که حتي اگر بي مزه هم باشد خنده ديگران را حسابي در مي آورد. اگر مي خواهيد خبري را به گوش همگان برسانيد کافي است آن را به همسرتان بگوييد بقيه کارها را خودش رديف مي کند.

 

دي 

در اين ماه نيز هر شبانه روز بيست و چهار ساعت است. باران مي آيد ولي به اين زودي ها نمي رود شايد هم تا تابستان آينده بماند. به حرف هاي همسرت گوش بده چون تنها راه سرگرم کردن بعضي ها گوش دادن به حرف هايشان است. يکي پيشنهاد ازدواج با دخترش را به شما مي دهد بلا فاصله قبول نکنيد و برايش شرط بگذاريد. شرطتان هم اين باشد که اول بگوييد چقدر از املاک و دارايي اش را به نام دخترش مي کند و چه مقدار جهيزيه به همراه او روانه خانه مي کند و خلاصه تا پدر زن مورد نظرتان را پيدا نکرده ايد تن به ازدواج ندهيد.

 

بهمن

يکي از کنار شما رد مي شود و سلام مي کند. لطف کنيد بيش از اين او را معطل نگذاريد و جواب سلامش را بدهيد.
اگر مي خواهي در زندگي پيشرفت کني اين راهش نيست چون تو با اين سبک زندگي يک گام به جلو و صد گام به عقب بر مي داري. البته خوبيش اين است که با اين نود و نه گام ها مي تواني دوباره به آغاز زندگي مشترک برگردي و اشتباهات گذشته ات را جبران کني. سوز سرماي اين روزها شما را مجبور مي کند لباس هاي گرم بيشتري بپوشي جاي نگراني ندارد به زودي همه چيز به جاي اولش بر مي گردد.
در دادن قول صرفه جويي کنيد و کمتر بگوييد چشم; چون ممکن است روي چشمتان جا نباشد و مجبور شويد يواش يواش به سراغ بالاي بيني تان هم برويد.

 

اسفند

خانواده را طوري مشغول کنيد که فرصت تماشا کردن تلويزيون نداشته باشند چون برنامه هايش خانم  بچه ها راحسابي به جانتان مي اندازد و آرامش خانوادگي شما را به هم مي ريزد.
آدم هاي متولد اين ماه ويژگي هاي منحصر به فردي دارند. خيلي دلم مي خواهد بگويم چه خصوصياتي دارند ببخشيد دست خودم نيست تا نوک زبانم مي آيد اما نمي توانم آن را به شما بگويم. بگذريم. مردم اينقدرها که تو فکر مي کني بدبين نيستند شما خيلي خوشبين تشريف داريد. براي شما زود است که عضو يک انجمن خيريه باشي پس اين عضويت را تا بالاي شصت سالگي به تاخير بينداز.
جواني يک دل نه صد دل عاشق شما مي شود اما چون فکر مي کند کلاسش به شما نمي خورد مي ترسد به خواستگاريتان بيايد مگر اينکه شما و خانواده تان چراغ سبزتان را روشن کرده و به او دل و جرات بدهيد.

 

 

مطالب مرتبط :

 

کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه ها

طالع بینی سال ها و حیوانات

طالع بینی هندی زن و مرد

تفاوت طالع بینی شخصیتی افراد از روی ماه تولد

جدیدترین مطالب سایت