طالع بینی دی ماه

طالع بینی دی ماه

طالع بینی دیماه

طالع بینی دیماه را در قسمت فال و طالع بینی سایت تالاب بخوانید. طالع بینی جذاب برای گذراندن این ماه…

 

متولدین فروردین ماه:

دراین ماه احساس می کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و میخواهید انرژی اضافی خودرا تخلیه کنید.

اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص آغاز کننده تمام میشود ودر عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدهند.

دراین ماه بجای این که سعی کنید حق رابه جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن دریک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

متولدین اردیبهشت ماه:

از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مثل گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی مشابه پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دل‌تان را مشابه آن، صاف و بی غش کنید. بعد میبینید که آینه بشما لبخند رضایت می‌زند. زندگی فراز و نشیب هاي زیادی دارد، بخود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده اي درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه ی موارد را درنظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همان‌ گونه چشم به راه شماست.

 

طالع بینی دی ماه

متولدین خرداد ماه:

حتی اگر فکر کنید که دنیای شما در حال آرام شدن و سر و سامان گرفتن است اما میدانید که هنوز کارهای زیادی دارید که باید در طی ماه انجام دهید ، ممکن است احساس کنید که یک ماجراجویی عالی برای شما می تواند تسکینی برای کارسخت و جزییات بی پایان باشد.

دراین ماه فراوانی کار شما می تواند مقداری برایتان کسل کننده باشد اما بهتر است که در مقطعی از زمان کار خودرا سر مهلت انجام دهید نه این که برای رسیدن به خط پایان عجله کنید!

 

متولدین تیر ماه:

بنظر می رسد که دراین ماه شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بودو به لطف حق ودر نتیجه زحمات خود شما ، آینده نیز بدون شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد.

اما بیاد داشته باشید که از انچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال مهلت هایي برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر این که نسبت به موفقیت هاي دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل هاي مردم باشید.

 

متولدین مرداد ماه:

دراین ماه پول قابل توجهی به دستتان می‌رسد که باید برای هزینه آن با برنامه ریزی پیش بروید ، بعنوان مثال سرمایه گذاری دریک کار تولیدی میتواند برایتان مثمر ثمر باشد ، جشن تولد عزیزی را پیش رو دارید که اصلاً فراموش کرده‌اید ؛ با تهیه هدیه اي هرچند ساده مهر و محبت خودتان رابه وی نشان بدهید.

زنگ تلفن منزل تان برای دادن خبری خوش به خانواده تان به صدا در خواهد آمد ، پس همیشه ودر همه ی حال شکر گزار آفريننده هستی باشید !

 

متولدین شهریورماه:

دوباره از شما بابت کارها تقدیر خواهد شد. اخبار خوش حال کننده اي خواهید شنید.مطمئن شوید که می‌توانید در همه ی زمانها به شیوه اي موثر با اطرافیان تماس برقرار کنید. روابط رمانتیک پرثمر و لذت بخش است و رابطه مشترک زناشویی قابل اعتماد خواهد بود. با تماس مناسب و مدارا کردن به احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. یک سری اتهامات جزیی در محل کار بشما زده خواهد شد اما شما سربلند از انها خواهید بود.

موفقیت شما با کار سخت بدست می‌آید. از نظر مالی این ماه طبیعی خواهد بودو ممکن است پول غیر منتظره اي دریافت کنید. خریدهای لوکسی خواهید داشت. اگر ایده هاي جالبی دارید بهتر است از مشورت افراد باتجربه هم استفاده کنید.

 

طالع بینی دی ماه

طالع بینی ماهانه

 

متولدین مهرماه:

روابط مهم‌ترین بخش از زندگی هر یک از ما هست و با آغاز این ماه آغازی دوباره خواهند داشت. فضای واقعی از دادن و گرفتن خواهید داشت و همینطور وقت گذارانی در گذشته. این به‌ صورت انفرادیست؟ خب انتظار می‌رود که بعضی پیشرفت هاي جدید ممکن است نه فقط برای یک نفر و خود شما باشد بلکه ممکن است جرقه هاي انتخاب چندگانه باشد. در خارج از جعبه به حالات مالی شما فکر می کنم. پس اگر همه ی چیز در تنگنا قرار گرفته مشورت با افراد مختلف ممکن است شما ایده هاي خوبی که واقعا هوشمندانه است ، بدست آورید و با اعمال تغییرات ، همه ی چیز رابه سوی بهتر شدن سوق دهید. شغل شما می تواند با خانواده شما هماهنگ شود یا زمانی به هریک اختصاص دهید که بخود واقعی تان دست پیدا کنید. با وردود مریخ به نشان شما اعتماد به نفس و موفقیت برای شما بدست خواهد آمد و هر چیزی را قادر به انجام هستید.

 

متولدین آبان ماه:

می خواهي ،تمام آدمهای منفی زندگی ات را ببخشی و با نیکی کردن آن ها رابه دوست مبدل کنی.خرید وسایل جدید رابه زودی آغاز می کني.می‌خواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی.اگر لازم است از کسیکه بتواند مشاوره هاي خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز برای دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته اي و هر جایی می‌روی این حسن اخلاقت زبان زد ناب و عام است.

افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کارآیی انها بهتر خواهد شد.نیازهای مخصوصاً اطرافیان و خانواده ات را درک کن.دراین ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش هاي مثبت خودرا از دست میدهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشی راکه با آن ها می گذرانی،بدان

 

متولدین آذر ماه:

صبر کنید و تامل کنید همانگونه که «در» همیشه روی یک «پاشنه» نمیچرخد، جهان هم همیشه به یک حال و یک منوال نمیماند. هم «ان مع العسر یسرا» داریم و هم «فالله یحب الصابرین» شما که این همه ی مدت صبر کرده‌اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی برای شما روی به اعتدال دارد. مقدمات یک سفر برای شما در حال تدارک و فراهم شدن است. سعی کنید منتهای استفاده از این سفر را بکنید که سفری سرنوشت ساز است. اگر «تنها» هستید زیاد ناراحت نباشید که شاعر گفته است دلا خو کن به تنهائی که از- تن ها «بلا خیزد» زمان تنهائی شما نیز سرانجام پایان خواهد یافت.

 

متولدین دی ماه:

پیشنهادی دریافت میکنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید ؛ لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر بشما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آنرا پاسخ دهید.

با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید ؛ روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده می کند.

طالع بینی دی ماه

متولدین بهمن ماه:

مشکلی برای تان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است پس دلسرد نباشید و به خداوند توکل کنید ؛ خبر خوشی دریافت میکنید که سبب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود ؛ تقاضایی از شما میشود که نباید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید پس با تفکر و درایت پاسخ دهید.

به مراسمی دعوت می شوید که در آن آشنایی جدیدی برایتان به وجود خواهد آمد مطمئن باشید که این آشنایی به نفع شما تمام خواهد شد.

 

متولدین ماه اسفند:

گره کور زندگی تان بعد از مدتها باز می شود. احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ي عمل بپوشانید. عده يي از متولدین این ماه به مسافرت هاي شغلی می‌روال. گروهی به تحصیل در رشته ي مورد علاقه ي خود می‌پردازند و گروهی به فکر شغل و حرفه ي جدید خواهند بود. در هر صورت اقبال و اقبال مالی این گروه بلند است. این دوره بر عده يي از متولدین این ماه پایان تمام مشکلات و موانع است، در حالی‌که برای عده يي دیگر آغاز مشکلات شغلی و مالی است.

 

منبع : بیتوته

جدیدترین مطالب سایت