فال و طالع بینی فروردین ماه

فال و طالع بینی فروردین ماه

فال جدید فروردین ماه

در ماه فروردین به شما چگونه خواهد گذشت …متولدین تمامی ماه ها فال و طالع بینی فروردین را بخوانید.

 

– فال متولدین فروردین :

گره کور زندگی تان بعد از مدتها باز می شود. احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ي عمل بپوشانید.

 

عده ایی از متولدین این ماه به مسافرت هاي‌ شغلی می‌روند. گروهی به تحصیل در رشته ي مورد علاقه ي خود میپردازند و گروهی به فکر شغل و حرفه ي جدید خواهند بود.

 

در هر صورت بخت و اقبال مالی این گروه بلند است. این دوره بر عده يي از متولدین این ماه پایان تمام مشکلات و موانع است، در حالی‌که برای عده اي دیگر شروع مشکلات شغلی و مالی است.

 

فال متولدین اردیبهشت:

اعضای خانواده از شما توقع دارند که کمی از وقت خودتان را صرف آنها کنید ؛ این خواسته آنها چندان بیجا نیست و اگر به آن مبادرت کنید پشیمان نخواهید شد.

منتظر رسیدن یک نامه یا نتیجه یک کار هستید که بزودی آن را دریافت خواهید کرد ؛ دراین ماه با موجی از توقعات از جانب دیگران مواجه خواهید شد ؛ به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید تا آنجا که برایتان مقدور است بکوشید و نه بیشتر.

به فرصتی دست میابید تا به جنبه هاي‌ مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه تان بگیرید.

 

فال متولدین خرداد:

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست بکار می‌شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس برداراز گفتن سخنان بیهوده خوداری کن.

 

یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:

کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابر این فقط زمانی که لازم است سخن بگو. از چیزهای خوب و رضایتبخش صحبت کن و دیگران رابا سخنانت نیازار .هنگامیکه همسرت صحبت می کند.بگذار او بفهمد که به او گوش می‌دهی ودر چشمانش نگاه کن.با اینکار رابطه بهتری بین شما شکل میگیرد.

 

هیچ انسانی کامل نیست.سو تفاهم ها و جنگ و دعواها در هر رابطه اي رخ می‌دهد. خودخواهی و مادی گرایی را کنار بگذار.دراین ماه زندگی به رویت لبخند خواهد زد و درهای امید به رویت باز می شود.

 

ملاقات مهمی در پیش داری.خرید و فروش عالی است.تغییر شغل حتمی است.شغلی را شروع کن که به آن علاقه مندی.مهارت هاي‌ خودت را در هر کاری بیشتر کن.

 

ایمان خودرا قوی ساز و دست از تردید بردار.بعضی وقتها زود باور هستی بهمین جهت فریب می‌خوری.اما از آنجا که قلب مهربانی داری خداوند کمکت می کند.شک و تردید را کنار بگذار،تا به یقین برسی.

 

فال متولدین تیر:

مدتی است دچار آشفتگی روحی شده اید و آرام و قرار ندارید ؛ اگر کمی حوصله به خرج بدهید و به خداوند متعال پناه ببرید بزودی گم شده تان را خواهید یافت ؛ گره اي در کارتان به وجود آمده است که به موجب آن آرامش شما تا حدودی دچار اختلال شده است اما هیچ نگران نباشید چراکه انشاءالله… رفع میشود و از غصه رهایی میابید.

 

از سوی دوستان اشتباهی رخ خواهد داد که موجب اذيت و رنجش تان میشود اما بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد.

 

فال متولدین مرداد:

درسال گذشته ؛ نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع رابه نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ي فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خودرا میکنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می‌دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرانی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ي شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

 

فال متولدین شهریور:

کسی ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کار یا کاری سخت داشته باشد که با مقاومت شما روبه‌رو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. با کامل شدن قرص ماه در ۸ م ماه باعث انرژی در شما خواهد شد که میتوانید.

 

روابط با یک نفر به سرعت التیام پیدا میکند شاید شما هردو یک چیز می خواستید اما به شکلی متفاوت بیان کرده و راهی متفاوت برای رسیدن به آنرا انتخاب کرده بودید. خودرا در آرامش نگه دارید و چیزها را آسان تر بگیرید. یکی از همکارن از روی حسادت برای شما نقشه هاي‌ بزرگی با ظاهر جذاب آماده میکند.

 

از دوهفته گذشته عده اي از تاثیرات سیارات پرشور تر شده و مسائل اساسی با راه حلی خلاقانه و سرگرم کننده پیش میروند. تعجب نکنید اگر یکسری رویداد های تصادفی در نیمه دوم این ماه برای شما خوش شانسی بیشمار به همراه آورد.

فال و طالع بینی فروردین ماه 1402

بهترین طالع بینی فروردین ماه

 

فال متولدین مهر:

در فکر و خیال بودن بدین معنی نیست که شما در رویا و خیالات خود غرق شده‌اید اما این ماه به اندازه کافی وسوسه تان میکند!

وقتی مدام جلوی پایتان سنگ انداخته میشود حفظ کردن نگرش‌هاي‌ مثبت کار دشواری است ؛ حتی ممکن است فکر کنید برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت میکنند و بر ضدتان هستند باید سخت تر کار کنید.

با همه ی این احوال اگر اجازه ندهید جواب‌هاي‌ منفی حرکتتان را کندتر کند و اگر تمام حواس خودرا روی نگرش نهایی تان متمرکز کنید هر چیزی امکانپذیر میشود.

 

فال متولدین آبان:

بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی بخود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید.موقعیتی برای‌تان پیش خواهد آمد که وادار به قضاوت در مورد موضوعی می‌‌شوید.

 

سعی کنید اینکار رابه دور از هر گونه سوگیری و پشتیبانی انجام دهید. نتیجه این قضاوت اثرات روحی برای شما به دنبال خواهد داشت. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برای‌تان خواهد افتاد که سعی کنید دراین اتفاقات، اعتماد به نفس خودتان رابه بوته آزمایش بگذارید و آنرا بسنجید.

 

توانایی‌هاي‌ خودرا بشناسید و از آنها استفاده کنید. با همین توانایی‌ها است که می‌‌توانید پله‌‌هاي‌ ترقی رابه سرعت طی کنید. اطرافیان بیش از گذشته بشما محبت خواهند کرد و این محبت را شما درک خواهید کرد.

 

سعی در جبران این محبت‌ها داشته باشید. کسی بشما مراجعه می‌‌‌کند و از شما درخواست کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به وی را دارید به او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی‌‌بینید وی را با قول‌هاي‌ بی‌‌خودی، دلگرم نکنید.

 

فال متولدین آذر:

بی تابی و بی قراری به اتمام رسیده است،به شکرانه آن صدقه بده.درس جدیدی در زندگی یاد گرفتی،که با عشق و محبت قادر خواهی بود،سخت ترین و بد اخلاق ترین آدمها را رام سازی.با تسلط بر اعصاب و مشورت با یکی از افراد با تجربه میتوانی مسائل را حل کنی.با بگو مگو کارها اصلاح نمی‌شود،بلکه امور زندگی با صبر و شکیبایی بهتر نظم مییابد.

 

زمان به نفع توست وهمه چیز همان می شود که میخواهی.ستایش پروردگار را فراموش نکن.هر لحظه که واقعا به یادش می افتی زبان به شکرش بگشای.در شک و تردیدی،آن کاری را بکن که قلبت به تو میگوید.مطمئن باش به آرزوهایت خواهی رسید.

 

در ماه گذشته زیاد میل به مصرف گرایی داشته اي،از این به بعد کمی باید جلوی خودت را بگیری و کمتر خرج کنی.تلاش کن به تعادل برسی.اگر نکات منفی را از خودت دور کنی زندگی بهتری خواهی داشت.

 

بیماری که نگران حالش هستی بزودی التیام می‌یابد.مدت ها در انتظار تغییر شغل یا مکان بوده اي،تا چند ماه دیگر گشایشی پیدا می شود و آنگاه با خیال آسان اقدام می کني.

 

فال متولدین دی:

دراین ماه شرایطی پیش روری شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ؛‌تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست. 

میزبان دوست عزیزی خواهید بود که میتوانید با او درد دل کنید و با طرح مشکلات پیش رویتان از او کمک فکری بخواهید ؛ متأسفانه مدتی است نسبت به گذر عمر بی توجه شده اید ؛ باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان از گشت زمان نیست و باید از این اوقات حداکثر استفاده را ببرید

 

فال متولدین بهمن:

سعی کنید با همه ی حتی با دشمنان خود درصورت پیروزی بر انها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. نسبت به همه ی محبت داشته باشید و همیشه این شعر مولوی رابه یاد داشته باشید که «از محبت خارها گل می شود. و از محبت سرکه ها مل می شود» هر دشمنی، یک دشمنی متقابل رابه همراه دارد. از تصمیمی که گرفته اید دست بردارید و منصرف شوید که بوی «خیر» ازآن به مشام نمی‌رسد. 

خطری راکه سلامتی جسمانی شما رابه خطر انداخته بود بحمدالله از سر گذرانده اید و به شکرانه آن صدقه دهید و بینوایان را اطعام کنید به وعده ها و عیدها و فریب کاری هاي‌ کسانی که قصد سوء استفاده از شما دارند دل خوش نکنید. 

 

فال متولدین اسفند:

در ایام نوروز، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر خواهد شد. دلخوری که از محبوب تان به دل داشته اید، بعد از گذشت چند سال از بین می‌رود و دوستی از سرگرفته می شود.

 

فرصت را از دست ندهید، یک‌بار وی را از دست داده اید و پشیمان شده اید، حالا که خودش آمده است، اجازه ندهید تجربه ي دوری گذشته تکرار شود.

 

برای عده اي از متولدین این ماه جابه جائی شغلی پیش می‌آید و همین امر موجب می شود، دوره ي کوتاهی رابا رکود مالی سپری کنند. اگر نمیخواهید از شما بدگوئی بشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

 

فال و طالع بینی فروردین ماه 

طالع بینی ماه فرودین یکی از سرگرمی های جذاب و مفید میباشد…

جدیدترین مطالب سایت