بروزرسانی : 17 تیر 1403

طالع بینی متولدین تیر ماه (خصوصیات اخلاقی زنان و مردان تیر ماهی ها )

طالع بینی متولدین تیر ماه (خصوصیات اخلاقی زنان و مردان تیر ماهی ها )

در این مطلب خصوصیات و طالع بینی متولدین تیر ماه آورده شده است. برای آشنایی بیشتر با این افراد ادامه متن را همراه ما باشید.

طالع بینی متولدین تیر ماه

متولدین تیر مانند سیاره خود در حال تغییر هستند. اگر نتوانید به آن ها اطمینان پیدا کنید هرگز نمی توانید وارد یک رابطه عاشقانه با آن ها شوید. آن ها از عشق ورزیدن بسیار لذت می برند. اما در عوض دوست دارند که همان عشق را نیز دریافت کنند. سمبل متولدین تیر ماه خرچنگ می باشد.

عنصر وجودی این افراد نیز آب است. آن ها طرفدار شعار من احساس می کنم هستند. سنگی که برای متولدین ماه تیر بسیار خوش یمن است یشم کریستال کوارتز می باشد. اما سنگ های این ماه عقیق سبز، سودالیت، یاقوت، زمرد اپال، سنگ ماه توپاز یشم می باشد.

سیاره تیر ماهی ها ماه می باشد. فلز وجودی آن ها نیز نقره است. تیر ماهی ها معمولاً شخصیتی حساس و تنوع خواه و کاردینال دارند. اغلب رنگ دلخواه و محبوبشان آبی و سبز می باشد و تاثیر پذیر و حساس از محیط پیرامون خود هستند.

مشخصات کلی افراد متولدین تیر ماه

مشخصات کلی افراد متولدین تیر ماه

متولدین تیر ماه بسیار حساس هستند. آن ها اغلب سریع انتقال می باشند. معمولا آن ها زندگی رویایی را بسیار دوست دارند. عاشق خانه و خانواده می باشند. اغلب منزوی و جمع های خلوته را بیشتر دوست دارند. آن ها عاشق مهتابند. اگر بچه دار شوند به فرزندان خود بسیار عشق می ورزند. تقریباً همه تیر ماهی ها به شغل کشاورزی علاقه دارند.

گاهی آرام هستند اما در مولردی نیز طوفانی می شوند. تیر ماهی ها معمولاً خجالتی هستند و در کارهای خود نهایت سلیقه را به کار می برند. آن ها اغلب شیک پوش هستند و علاقه زیادی به گل و گیاه دارند. افراد تیرماهی معمولاً پشتیبان اقوام هستند و به خانه و خانواده بسیار اهمیت می دهند.

آن ها حس های مادرانه و پدرانه بسیار قوی دارند. اغلب رفیق بازند و صرفه جو و اقتصادی برخورد می کنند. معمولاً کمتر به کمک دیگران محتاج می شوند. بسیار پرمحبت اند و به حرف همسر خود گوش می دهند. تا حدودی نیز می توان گفت که خسیس هستند. از انتقاد به شدت متنفرند. باهوشند، اهل قهر و آشتی و لجبازی هستند و هرگز در آشتی کردن پیشقدم نمی شوند.

ازدواج با آن ها باعث می شود ؟

که افراد یک همسری بسیار باوفا داشته باشند. آن ها در روزهای ابری غمگین می شوند. گاهی بد و گاهی نیز خوب هستند. عاشق وسایل عتیقه و اشیا کهنه می باشند. معمولاً برای هر چیزی به شدت تدارک می بینند و آذوقه جمع آوری می کنند به مسائل مادی بسیار وجه نشان می دهند. تیر ماهی ها رک گو و تا حدودی نیز خودخواه و مغرور هستند. به مسائل در حالت سطحی نگاه می کنند. اما صبوری آن ها زبانزد است. آرامند و می توانند اسرار را نزد خود نگه دارند. علاقه زیادی به مادرشان نشان می دهند و عاشق این هستند که از آن ها تعریف و تمجید شود.

تیر ماهی ها در مهمانی ها بسیار مهمان نواز می باشند. خیلی از لحاظ احساسی ظریف شکیبا و شکننده هستند. در کارهای خود محافظه کارند و اصلاً اهل ریسک نیستند. اما خیلی زود با اطرافیان خود صمیمی می شوند. اغلب میهن پرست و انتقام جو می باشند. در مسائل مربوط به خود وسواسی اند. اما در مورد دیگران رئوف و مهربان برخورد می کنند.

خصوصیت های متولدین تیر ماه

خصوصیت های متولدین تیر ماه

تیر ماه چهارم از ۱۲ ماه شمسی می باشد. افراد تیر ماهی در زمان تولدشان تحت تاثیر سیاره ماه که بسیار تغییر پذیر و بی ثبات می باشند. ماه کامل به متولدین ماه خود طبیعتی عجیب و غریب می دهد. زیرا سمبولی از نیروهای مختلف برای زندگی می باشد. کسانی که تحت تسلط ماه به دنیا می آیند معمولاً افرادی هستند که بسیار رازدار می باشند و به مسائل مرموز و سحر آسا علاقه شدیدی نشان می دهند.

آن ها نه تنها قادر به نگهداری اسرار هستند بلکه از اینکه اسرار دیگران را نزد خود نگه دارند بسیار لذت می برند. احتمال اینکه یک موضوع بسیار مهم در وجود آن ها باشد و آن را از همه حتی نزدیک ترین افراد خود پنهانی نگه دارند نیز وجود دارد. آن ها دوست دارند در حالت پنهانی مسیر پیشرفت را طی کنند.

رویدادهای غیر عادی برای آن ها زمانی رخ می دهد که ماه به صورت کامل دیده شود یا ماه گرفته باشد بهترین زمان برای شروع یک پروژه یا ملاقات دوستان جدید زمانی است که در اولین هفته ماه باشند. تیر ماهی ها به علت تمایل زیاد به ملاقات با مردم و رنج بردن از آگاهی هایی که دارند. معمولاً فقدان اعتماد به نفس دارند و آن ها اغلب مستعد این هستند که دچار عقده و حقارت شوند.

بسیار مهم است که به آن ها یادآوری شود که عقده آن ها بی مورد است و دلیل شکل گرفتن آن تمایلات درونی خودشان است. آن ها حساسیت زیادی به خرج می دهند به همین دلیل به سرعت احساساتشان جریحه دار میشود و تحت تاثیر قرار می گیرند. به تیر ماهی ها ذهنی زیبا با صفاتی فوق عادی داده می شود.

اغلب افرادی که در تیر ماه متولد می شوند

خوش سیما و جذاب هستند. آن ها زمانی که از لاک خود خارج می شوند. کاملاً در جمع دیده می شوند با توجه به روحیاتی که دارند می توانند بر عدم اعتماد به نفس و خجالتی بودن خود غلبه کنند. در این مورد باید سعی کنند احساسات خود را کنترل کنند. زیرا این موارد می تواند به آن ها به یک ترس غیر منطقی تبدیل شود و موجب شود که احساس بیچارگی و بی دفاعی کنند.

محیط های خانواده بسیار برای تیر ماهی ها خوشایند و ارزشمند است و بسیاری از امیدها و افکار خود را برای پیشرفت آن به کار می برند. تیر ماهی ها طرفداران موسیقی های آرام و ملایم هستند و محیط صلح و پر از آرامش را بسیار دوست دارند. اغلب آن ها از دعوا کردن و ناسازگاری و اغتشاش دوری می کنند. این موارد برای آن ها رنج آورتر از سایر ماه های دیگر است.

خصوصیات رفتاری متولدین تیر ماه

خصوصیات رفتاری متولدین تیر ماه

متولدین تیر ماه دائماً در جستجوی زیبایی و چیزهای خوب در اطرافشان هستند. زمانی که آن ها خودشان را به خلوت تنهایی یک نفر تحمیل می کنند تمایل دارند درون لاک خود پناه ببرند. تیر ماهی ها در آرزوی انجام اعمال شجاعانه خود هستند.

ولی طبیعت آن ها به دلیل طبیعت آن هاست که خجالتی و متواضع می باشد. به هر حال زمانی که خوشحال هستم یک فرد کاملا امن به شمار می آیند. اخلاق تیر ماهی ها بسیار خوب است و در برخورد با دیگران نرمش کاملی دارند. عاشق یک فرد تیرماهی شدن به چیزهای خوب و زیبا منتهی می شود.

آن ها لازم است که به این حقیقت برسند که پول برای خوشبختی و آینده آن ها بسیار مهم است. زیرا طبیعت آن ها چیزی است که باید سهم خود را از چیزهای خوب و زیبای زندگی دریافت کنند. این مسئله در زنان تیرماهی مشکلات بسیاری را به وجود می آورد عشق و ازدواج و تشکیل خانواده یکی از مهمترین مسائل برای تیر ماهی ها است.

تیر ماهی ها به جنس مخالف علاقه بسیار زیادی نشان می دهند و دوست دارند حالتی دلربا داشته باشند. قدرت زیادی در مورد مسائل احساسی و رمانتیک دارند. نباید این اخلاق آن ها توسط دیگران مورد سوء استفاده قرار بگیرد. زیرا باعث شکستن قلب آن ها میشود. بی توجهی می تواند تاثیر بسیار عمیقی بر روی قلب آن ها بگذارد.

متولدین ماه تیر بسیار شخصیت متمایز و مشخصی دارند

زندگی با آن ها کار راحتی است. اغلب تیر ماهی ها افرادی منطقی با قدرت و با نفوذ هستند و در مقایسه با اشخاص برون گرایی که در دنیا هستند بسیار تبعی شاعرانه و خلاق دارند. آن ها احتمالاً علاقمند به موسیقی نقاشی و نویسندگی هستند و اگر شغل دیگری داشته باشند برای سرگرمی در رشته های هنری نیز شرکت می کنند ذهن بسیار خلاقی دارند و ایده های عجیبی برای انجام کارها به کار می برند. تیر ماهی ها رهبرانی هستند که در فلسفه و مذهب نیز تصوف دارند.

رازهای متولدین تیر ماه

رازهای متولدین تیر ماه

اگر یک فرد تیرماهی را در اطراف خود دارید سعی کنید هرگز او را دست نیندازید. متولدین تیر ماه معمولا برای ارضای خواسته های خود به دنبال محبت و عشق می روند. آن ها از دریافت هدیه بسیار خوشحال می شوند و دادن یک گل به آن ها می تواند آن ها را کاملاً سرحال و شاد کند.

توجه نشان دادن به یک تیر ماهی می تواند لذت زیادی را به او تزریق کند. آن ها دوست دارند که اطرافیانشان به آن ها نشان دهند که بسیار دوستشان دارند و مورد توجهشان قرار می گیرند.

 معمولا تیر ماهی ها دوست دارند با همسر و عزیزان خود در یک محیط گرم و صمیمی زندگی کنند. همانطور که پیشتر گفته شد تیر ماهی ها عاشق خانه و خانواده هستند و جمع خانواده را به هر جایی و هر تفریحی ترجیح می دهند.

آن ها هرگز تاریخ های مهم مانند سالگرد ازدواج اولین روز آشنایی تولد و سایر موارد را فراموش نمی کنند و توقع دارند اطرافیان نیز این روزها را به یاد داشته و به آن ها هدیه دهند. تیر ماهی ها دوست دارند کاملاً مورد توجه و عشق و محبت طرف مقابلشان قرار بگیرند و به آن ها بی قید و شرط عشق ورزیده شود. از دریافت انواع کارت تبریک و کادو سیار خوشحال می شوند.

تحت هیچ شرایطی نباید متولدین تیر ماه را مسخره کرد.

زیرا ممکن است تمام شوخی ها را جدی بگیرند احساساتشان خدشه دار شده و از دست شما ناراحت و عصبانی شوند. اگر یک تیر ماهی در موقعیت و شرایط مناسب قرار بگیرد ممکن است به یک فرد بسیار خاص تبدیل شود.

معمولاً تیر ماهی ها روابط دوستانه را ترجیح می دهند تا اینکه در بحث و جدل باشند. سعی کنید همیشه به اعضای خانواده آن ها احترام بگذارید تا شما را مورد احترام قرار دهند. زیرا تیر ماهی ها بر روی خانواده خود بسیار حساس می باشند.

مردان متولد تیر

مردان متولد تیر

معمولاً آقایانی که در تیر ماه به دنیا آمدند اخمو و بچه مسلک اند و با بچه ها به راحتی دوست شده و سرگرم می شوند. بدون شک استاد این هستند که جملات خود را به نحوی به اطرافیانشان توضیح دهند که جای هیچ مخالفتی را نگذارند. آن ها طولانی ترین مطالب را در کوتاه ترین جملات خلاصه کرده و بیان می کنند.

هرگز حواسشان از زندگی و مسائل اطرافشان پرت نمی شود. آن ها از وراجی و پرچانگی افراد اطرافشان بسیار بیزار هستند. اگر آن ها را ناراحت کنید بلافاصله درون لاک خود فرو می روند. هیچ مردی به اندازه یک مرد تیرماهی به زنش عشق و علاقه نشان نمی دهند. آن ها بسیار تودار و راز نگهدار هستند.

به خانم هایی که با یک مرد تیر ماهی ازدواج می کنند.

پیشنهاد می شود درون جهیزیه خود حتماً چتر داشته باشند. زیرا در خانه آن ها یک روز هوا ابری یک روز بارانی و یک روز آفتابی است. آقایان متولدین تیر ماه دوست دارند تا آخر عمر پسر کوچک مادر خود بمانند و بسیار به مادرشان علاقه نشان می دهند. حتی در موارد دوست دارم همسرشان مانند یک مادر مواظب آن ها باشد و از آن ها مراقبت کند.

هیچگاه از یک مرد تیرماهی انتظار نداشته باشید که در جلسات اول آشنایی اسرار و واقعیت زندگی خود را بازگو کند. آقایان متولدین تیر ماه هرگز به کسانی که آشنایی کاملی با آن ها ندارند اعتماد نشان نمی دهد. مطالبی در زندگی یک فرد تیر ماهی وجود دارد که هیچکس متوجه آن نمی شود. آن ها همان اندازه ممکن است بوالهوس باشند. می توانند حساس و وفادار نیز باشند. همانقدر که اخمو هستند می توانند خوشحال باشند.

آن ها متولد برج سرطان هستند پس ممکن است رفتاری ترش گونه و خرچنگ گونه و همچنین رفتار نامربان داشته باشند. اگر با آن ها صمیمی باشید و بتوانید با آن ها توجه کنید زمانی نمی خواهد که صدای قهقهه شان را بشنوید. اگر همسر یک مرد تیر ماهی هستید می توانید اوقات تلخ او را تنها با بغل کردن او برطرف کنید. زمانی که سعی می کنید او را خوشحال کنید ممکن است سردی و نامهربانی شما را ناراحت کند. اما سعی کنید در این مسئله کوتاه نیایید.

زنان خصوصیات زنان متولد تیر ماه

زنان خصوصیات زنان متولد تیر ماه

معمولاً زنان متولد تیر ماه تفاوت چندانی با مردان تیر ماهی ندارند. آن ها نیز بسیار باوفا نجیب و گاهی اوقات خسیس هستند. دستپخت بسیار خوبی دارند و از لحاظ خلق و خو کاملاً مشابه مردان متولد این ماه هستند. اما از نظر روابط جنسی کاملاً پایبند نجابت می باشند.

گاهی ممکن است افکاری قدیمی و پوسیده داشته باشند. زمانی که قرص ماه کامل باشد تیرماهی قابلیت های شگفت انگیز خود را نشان می دهند. این زنان البته خجول و سر به زیر هستند. اما برای کسانی که دوستشان دارند بهترین ورژن از خود را نشان می دهند. با اینکه زنان تیرماهی کمی خسیس هستند اما از اینکه هدایای گران از همسر خود دریافت کنند بسیار خوشحال می شوند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت