زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

قصر ماشیکول- فرانسه

مجموعه : جن و ارواح
قصر ماشیکول- فرانسه

قصر ماشیکول در فاصله سالهای ۱۴۰۴ تا ۱۴۴۰ محل زندگی جیل دو رایس شوالیه بریتون بود. اما رایس به خاطر شوالیه بودنش مشهور نشده بود بلکه به خاطر جنایتهای زیادی که انجام داده بود به شهرت رسیده بود. او یکی از معروفترین قاتلان سریالی کودکان خردسال در قرن پانزدهم بود. در فاصله سالهای ۱۴۳۲ و ۱۴۳۳ جنازه اولین کودک پیدا شد و پس از آن قتلها یکی پس از دیگری به وقوع پیوستند.

 

کمکم تعداد قربانیها زیاد شد اما هیچ ردی از قاتل بیرحم آنها پیدا نمیشد. جیل دو رایس در تمام این سالها قربانیانش را در قصر ماشیکول یعنی جایی که در آن زندگی میکرد به کام مرگ میکشاند. اما بالاخره این شوالیه مشهور فرانسوی شناسایی و دستگیر شد. البته او مدتی بعد در ۲۶ اکتبر ۱۴۴۰ در شهر نانت به دار آویخته شد و از آن موقع به بعد، اقامتگاه او به یکی از مخوفترین نقاط دنیا تبدیل شد.

 

گفته میشود این شوالیه قاتل بعد از کشتن قربانیهای کمسنوسالش جنازه ​بیشتر آنها را در دیوارهای قصرش مخفی میکرد. نکته عجیب اینجاست که بعدها که این مکانها مورد جستوجو قرار گرفتند، بعضی از جسدها به دلیل فرسودگی ساختمان از در و دیوار بیرون زدند.

 

به خاطر همین سفر به این منطقه از فرانسه و بازدید از قصر ماشیکول به تنهایی امکانپذیر نیست و افراد علاقهمند باید با یک گروه گردشگری همراه شوند.

 

برچسب‌ها:

جن و ارواح

بیشتر بخوانید
اشباح بحرانی ( روح و جن ) اشباح بحرانی ( روح و جن )   ماجرایی عجیب در مورد ارواح   وجود اشباحی که نسبت به برقراری ارتباط پاسخ نشان نمی دهند ، باعث شده است که دانشمندان به این نتیجه ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
آشنایی با شهر عجیب مردگان روسیه (عکس 16+)
مشاهده بیشتر