زیباترین کودکان سراسر دنیا در سال 2024

زیباترین کودکان سراسر دنیا در سال 2024

عکس هاي‌ کودکان ناز و زیبا هستند کـه با زیبایی خود در فضای مجازی جنجال به پا کرده اند و طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده اند. زیبایی موضوعی جنجالی و مساله بر انگیز اسـت کـه در هر نقطه از جهان استانداردهای متفاوتی برای ان درنظر میگیرند. ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از زیباترین کودکان دنیا را منتشر کرده ایم.

 

زیباترین کودکان جهان

یک مقوله ذهنی اسـت. برخی از استانداردها، گونه سرخ و لب هاي‌ زیبا را بـه عنوان زیبایی درنظر می گیرند؛ در حالی کـه دیگران بـه پوست بی رنگ و بسیار سفید علاقه دارند ؛ با این حال ؛ وقتی صحبت از زیبایی کودکان می شود، همه ی این موارد کم رنگ می شوند.

 

مطمئنا این فهرست جامع نیست و تنها براساس بخشی از فضای مجازی و .. تکمیل شده اسـت و هستند کودکان بسیاری کـه از اعضای این فهرست بسیار زیباترند ؛ در واقع این کودکان طبق نظرات کاربران اینستاگرام انتخاب شده اند کـه نمی تواند ملاک جامعی باشد.

 


مطالب مشابه: عجیب ترین کودکانی متولد شده «11 کودک + عکس»


 

1. گریلی مای «Graylee Mae»

گریلی مای «Graylee Mae»

Graylee Mae در آگوست 2015 در ایالات متحده آمریکا بـه دنیا آمد. او در بسیاری از آگهی‌هاي‌ تبلیغاتی لباس کودکان کار کرده اسـت. زیبایی این دختربچه کوچک نفسگیر اسـت. بـه همین دلیل او بـه عنوان یکی از زیباترین دختران جهان شناخته شده اسـت. مای نخستین دختر یک بازیکن سابق فوتبال آمریکایی بـه نام لنس مور اسـت و این ظاهرا زیبایی فوق العاده‌اش را از مادرش کیسی تریون بـه ارث برده اسـت.

 

2. آناستازیا بزروکووا

آناستازیا بزروکووا

آناستازیا دختری زیبا اهل روسیه اسـت کـه در مسکو بـه دنیا آمد و حالا یکی از مشهور ترین دختران اروپاست. این دختر کوچولوی ناز چهره عکسی فوق العاده‌اي دارد. همچنین از استعداد بی نظیری هم برخوردار اسـت زیرا در مدت زمان کم پیشنهادهایی از چندین برند دریافت کرده اسـت.

 

او برای مجلاتی مانند Vogue Bambini، Harper’s Bazaar، Collezioni و دیگران کار کرده و با برندهای مانند Moschino، Benetton، Dolores، Pinko، Incanto، MonnaLisa، Armani همکاری دارد. اخیراً آناستازیا در سینما نیز ظاهر شده ودر فیلم خانوادگی “راه شیری” بازی کرده اسـت. او همچنین دریک آهنگ ویدیو برای پروژه‌اي با عنوان “بیخوابی” بازی کرده اسـت.

 

3. کریستینا پیمنووا

کریستینا پیمنووا

کریستینا درخانواده فوتبالیست مشهور روسلان پیمنوف و همسرش گلیسریا متولد شد. او در سن 3 سالگی وارد حرفه مدلینگ شد ودر 4 سالگی با اعتماد بـه نفس روی سکو رفت. کریستینا با برند‌هایي مانند پرادا، باربری، روبرتو کاوالی، دولچه گبانا همکاری کرده اسـت. چشمان زمردی خیره کننده و زیبایی شگفت انگیزش راه وی را در دنیای مد و صنعت فیلم هموار کرده اسـت.

 

علاوه بر مدلینگ، این دختر ژیمناستیک ریتمیک را هم دنبال می کند. او همچنین سال گذشته پس از امضای قرارداد با آژانس مدل LA Models بـه کالیفرنیا نقل مکان کرد.

 

4. جار ایجالانا

جار ایجالانا

این مدل کودک زیبا شاهکار اسـت. جار ایجالانا یک مدل کودک اهل نیجریه‌ اسـت. او در 1 ژانویه 2014 در لاگوس بزرگ ترین شهر تجاری نیجریه بـه دنیا آمد. جار ایجالانا، این مدل جوان سیاه پوست توسط نشریات متعدد بـه عنوان زیباترین دختر جهان شناخته شده اسـت. ظاهر زیبای او هزاران نفر در سراسر جهان را مجذوب خودش کرده اسـت. عکس این دختر زیبای شش ساله با ان موها و چشمان فوق العاده‌اش دنیای مجازی را ترکانده اسـت.

 

چشمان زیبا، پوست کاملا صاف و مو هاي منحصر بـه فرد او، بسیاری از عکاسان را مجذوب خود کرده اسـت. پس از این‌که موفه باموییوا، عکاسی از نیجریه، سه پرتره زیبا از وی را در اینستاگرامش منتشر کرد، Jare ljalana بـه عنوان “زیباترین دختر سیاه پوست جهان” لقب گرفت. وی را بـه دلیل زیبایی نفس گیرش “باربی سیاه” هم می نامند.

 

5. آناستازیا کنیازوا

آناستازیا کنیازوا

آناستازیا کنیازوا یک مدل کودک روسی اسـت کـه در 10 ژوئیه 2011 در مسکو، روسیه بـه دنیا آمد. بـه گفته مادرش، مردم از بدو تولد بـه ظاهر غیر معمول کودک، بـه ویژه چشمان آبی‌اش توجه داشته‌اند. او چشمان آبی درخشان با ظاهری شبیه عروسک دارد کـه چشم هر بیننده‌اي را خیره خود میکند.

 

آناستازیا پس از انتشار چندین عکس فوق العاده زیبایش توسط مادرش، در اینستاگرام بـه شهرت رسید. از ان زمان او یک مدل بوده ودر چندین برند لباس کودک کار کرده اسـت. همچنین او برای شرکت هایي مانند Amoreco و KISABIANO مدل بوده اسـت.

 

6. آنا پاواگا

آنا پاواگا

آنا پاواگا یک مدل کودک روسی اسـت. او جدید ترین مدل کودک اسـت کـه از روسیه وارد دنیای مد شده اسـت. آنا درسال 2010 در سن پترزبورگ روسیه بـه دنیا آمد. او هم یکی از زیباترین دختران روسیه اسـت کـه از سه سالگی وارد دنیای مدلینگ شده ودر ده ها برند سراسر جهان از جمله چین و Vogue Enfants «مکمل Vogue فرانسوی» کار کرده اسـت.

 

دختر زیبای کوچولو بـه خاطر داشتن ظاهری عروسکی و چشمان سبز خاکستری‌اش همه ی را مجدوب خود میکند. در سن شش سالگی، آنا پاگاوا پس از این‌که مورد تحسین خیلیها قرار گرفت لقب “زیباترین دختر جهان” را از ان خود کرد و بـه تیتر اخبار تبدیل شد.

 

او علاوه بر مدلینگ، حتی در کمپین‌هاي‌ تبلیغاتی تلویزیونی نیز کار کرده اسـت ودر کوتاه‌ترین زمان ممکن نقش‌هاي‌ سینمایی نیز اجرا کرده اسـت. چهره زیبای او روی جلد مجله‌هاي‌ مشهور مانند “Erudute”؛ “Children”؛ “Billboard” دیده میشود. این دختر پیشنهادات زیادی برای تبلیغ محصولات مختلف کودکان دریافت کرده اسـت.

 

آنا در دنیای فیلم و بازیگری هم استعدادش را محک زده و او در فیلم گروه “Marcel” “Mood Autumn” و A. Malysheva “Little Man” و همچنین در نقش اپیزودیک در فیلم “دنیای آب” بازی کرده اسـت.

 


مطالب مشابه: عکس های زیباترین نوزادان جهان | عکس نوزاد زیبا و گوگولی


 

7. لورن لوند

لورن لوند

زیباترین کودکان دنیا

 

لورن لوند یک مدل کودک اهل کره جنوبی و یک بازیگر کودک تلویزیون اسـت. او در 16 می 2008 در کره جنوبی بـه دنیا آمد. لورن یکی از محبوب‌ترین سلبریتی‌هاي‌ بچه در جهان اسـت و بـه خاطر بازی در سریال “سلام عزیزم” شهرت پیدا کرده اسـت. همچنین، او بـه عنوان یکی از زیباترین بچه‌هاي‌ آسیا هم شناخته می شود. او در بازیگری استعداد، مهارت و خلاقیت فوق العاده‌اي دارد.

 

لورن لوند نیز در فهرست محبوب ترین بازیگر کودک تلویزیون در جهان قرار گرفته اسـت. او توسط شرکت‌هاي‌ بیشماری از جمله Gymboree مورد تایید قرار گرفته اسـت. همچنین، این دختر زیبا با برندهای لباس کودک مانند Aura Kids، MiniZaru و MiniMe کار می کند.

 

باور بر این اسـت کـه اگر دو فرد از دو کشور و دو نژاد مختلف باهم ازدواج کنند، فرزندان فوق العاده زیبا و چه بسا با استعداد بـه دنیا می‌آورند. خب، لورن این دختر دورگه با مادر کره‌اي و پدر کانادایی‌اش، نشانه روشن و واضح از این واقعیت اسـت.

 

8. Haileigh Vasquez

Haileigh Vasquez

Haileigh Vasquez یک بازیگر کودک آمریکایی و یک مدل کودک اسـت کـه در اینستاگرام بـه شهرت رسید. او درسال 2009 در ایالات متحده آمریکا بـه دنیا آمد. Haileigh از سال 2012 کارش را بـه عنوان یک مدل کودک آغاز کرد و بـه عنوان یک مدل، در تبلیغات چندین برند مانند Motts و AT & T در تولیدات نیکلودئون کار کرده اسـت.

 

Haileigh Vasquez همچنین در برنامه استیو هاروی شرکت کرده اسـت. این زیبای جوان بـه چنان محبوبیت در اینستاگرام دست پیدا کرد کـه اکنون بیش از 130000 دنبال کننده دارد.

 

9. لانیا گریس

لانیا گریس

لانیا گریس یکیدیگر از نمونه‌هاي‌ جذاب از والدین با نژاد‌هاي‌ متفاوت اسـت. اجداد لانیا از اسپانیا، آمریکا و فیلیپین اسـت. لانیا گریس یک مدل آمریکایی و یک بازیگر کودک اسـت. او در 23 ژوئن 2004 در سانفرانسیسکو در ایالات متحده آمریکا بـه دنیا آمد.

 

او مدلینگ را از سه سالگی شروع کرده و از ان زمان با جذابیت و ظاهر فتوژنیک «چهره عکسی» خود بـه صنعت مدلینگ وارد شده اسـت. در حال حاضر، او یک مدل Wilhelmina اسـت کـه برای انواع مختلفی از برندها از جمله اسباب‌بازی‌هاي‌ Guess و Maleficent کمپین می کند.

 

لانیا گریس نه تنها ظاهر زیبایی دارد بلکه لبخند فوق العاده‌اي هم دارد. چشمان سبز جادویی‌اش با ان مو هاي قهوه‌اي روشن و رنگ سفید شیری پوستش معصومیت خالصی بـه ظاهر او بخشیده اسـت. لانیا گریس یکی از زیباترین مدل‌هاي‌ کودک در جهان اسـت، و اصلا نیاز نیست کـه بگوییم عکاسی از این دختر زیبا چقدر می تواند لذت بخش باشد.

 

همه ی از این‌که او بـه اسانی جلوی دوربین ظاهر می شوند، تحسینش میکنند. او حتی خودرا بـه عنوان بازیگر نیز ثابت کرده ودر آهنگ ویدیوی گروه سوئدی آویچی بـه همراه کریستینا رومانوا مدل جوان روسی ظاهر شده اسـت.

 

10. جوردین راینل

جوردین راینل

جوردین راینل یک مدل کودک آمریکایی و یک بازیگر کودک اسـت. او درسال 2014 در ایالات متحده آمریکا بـه دنیا آمد. همچنین بـه عنوان یکی از زیباترین بچه‌ها در آمریکای شمالی شناخته می شود.

 

او قبلاً موفق بـه همکاری با برندهای بزرگ آمریکایی مانند Simplicity Patterns، The Children’s Place و Kidpik شده اسـت. Jordyn Reinle یک دختر کوچک جذاب با مو هاي فوق العاده، ابروهای شگفت انگیز و چهره‌اي کاملاً ساده اسـت کـه زیبایی‌اش را چند برابر کرده اسـت.

 

جوردین کوچولو زمانی شهرت پیدا کرد کـه مادرش عکسی از وی را در شبکه‌هاي‌ اجتماعی بـه اشتراک گذاشت ودر فضای مجازی پخش شد. کاربران صفحات اجتماعی از چهره چینی مانند دختر کوچولو بـه‌ویژه چشمان آبی درخشانش شگفت زده شده بودند.

 


مطالب مشابه: آشنایی با پولدارترین کودکان جهان در اروپا


 

در پایان

زیبایی برای همه ی معنای مختلفی دارد و افراد ممکن اسـت برداشت‌هاي‌ مختلفی از ان داشته باشند. با این حال، گاهی اوقات بچه‌هاي‌ زیبا با ظاهری منحصر بـه فرد هزاران نفر را در سراسر جهان مجذوب خود می کنند. این دختران بـه عنوان “زیباترین کودکان جهان” لقب گرفته‌اند.

جدیدترین مطالب سایت