پیرزن 97 ساله که آرزوی کامیون سواری داشت (عکس)

پیرزن 97 ساله که آرزوی کامیون سواری داشت (عکس)

پیرزن 97 ساله ای که آرزوی کامیون سواری داشت بالاخره به آرزوی خود رسید. عده زیادی از مردم آرزوها و رویاهایی دارند که هرگز به تحقق آنها نمی اندیشند. اما در نقطه مقابل عده ای هستند که در هر سن و سال و شرایطی برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش می کنند

 

این مادربزرگ در یک لیست بلند بالا اهداف و آرزوهایش را نوشته و قصد دارد به همه آنها برسد. او چندهفته پیش سوار یک کامیون شد تا یکی از آرزوهایی همیشگی اش برآورده شود.

 

«ورا آبروزی» پیرزن ۹۷ ساله در این باره می گوید: « همیشه آرزو داشتم قبل از اینکه بمیرم پشت فرمان یک کامیون بنشینم و رانندگی کنم» خانم آبروزی تحقق این آرزو را مدیون نوه‌اش «کادی» است.

 

کادی همواره هوای مادربزرگش را داشته و او را به کلاس رانندگی با کامیون می‌فرستاد. مادربزرگ هم هر روز بعد از اتمام کلاسش حول محله شان در «نیوجرسی» رانندگی می‌کرد.

 

پیرزن 97 ساله که آرزوی کامیون سواری داشت (عکس)

 

او بارها گفته است که به هیچ وجه عصبانی نمی شود و از رانندگی کامیون هم هیچ هراسی ندارد.

 

مربی رانندگی او می گوید که خانم آبروزی مشکلات کمی در رانندگی دارد و می تواند با سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و کامیون را مانند یک راننده حرفه‌ای پارک کند. اما این مادربزرگ بازیگوش می‌گوید اگر وارد بزرگراه شود با سرعت ۱۴۰ کیلومتر حرکت خواهد کرد.

 

عکساو در روزی که قرار بود روبروی چشمان همه با کامیون رانندگی کند گفت: « من همیشه شیفته رانندگی با یک کامیون ۱۸ چرخ بودم. البته این تنها آرزوی من در رانندگی نیست و دلم می خواهد در آینده تجربه های دیگری در رانندگی به‌دست بیاورم و هیچ هراسی هم از تجربه کردن ندارم.»

 

این مادربزرگ ۹۷ ساله برای روزهای آینده و آرزوهای بعدش برنامه جدیدی ریخته و احتمالا نوه‌اش «کادی» مجبور باشد مشکلات بیشتری را برای تحقق آرزوهای عجیب مادربزرگ پشت سربگذارد.

 

چون مادربزرگ به خبرنگارانی که دورش جمع شدند تا رانندگی اش را تماشا کنند، از آرزوی جدیدش رونمایی کرد و گفت که دلش می خواهد در مقام یک خلبان با هواپیما پرواز کند! اما بعید به‌نظر می رسد این بار کادی بتواند مادربزرگش را در آرزوی جدیدش کمک کند.

 

مراسم عجیب “عقده خالی کردن” در پرو + عکس

یک روز زندگی چه قیمتی دارد؟

نجات مردی پس از یک سال و نیم گم شدن در دریا (عکس)