فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اولین فیلی که از خودش عکس لفی گرفت.

 

مجله تالاب : یک فیل در پارک طبیعی حیات وحش وست مایدلندس گوشی یک گردشگر را از دست او گرفته و کاملا اتفاقی اولین سلفی فیلی یا همان الفی را از خود در جهان ثبت کرده است!

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اسکات برایرلی این گردشگر 23 ساله می‌گوید ابتدا تصور می کرد که این فیل گوشی تلفن همراه او را با غذا اشتباه گرفته است، اما وقتی گوشی اش را پس گرفت، شاهد یک سلفی حیوانی بود. وی تاکید دارد که این فیل وقتی گوشی را از دست او گرفته از خودش یک اِلفی – از ترکیب Selfie و Elephant– یا همان سلفی فیلی گرفته است.

فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

 این اتفاق زمانی رخ داده است که اسکات با خودروی خود، در حال گشت و گذار در پارک طبیعی حیات وحش وست مایدلندس بود. فیل گوشی اسکات را از دستش می‌قاپد و وقتی نگهبان پارک گوشی را از فیل گرفته و به اسکات پس می‌دهد، اسکات سلفی فیل را در گوشی خود می‌بیند و همان موقع نیز عکسی از خود و فیل می‌گیرد که شوکه شدن او از این اتفاق، کاملاً در عکس مشهود است!
فیلی که عکس سلفی گرفت (عکس)

اندی پلامپ، مسئول نگهبانی پارک می‌گوید که این اتفاق برای اولین بار در پارک آنها رخ داده است. او با بیان اینکه این توانایی فیل باعث افتخار او و همکارانش است گفت: بسیاری از مردم گوشی‌های همراهشان توسط حیوانات گرفته می‌شود، اما هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده بود.

 

 

جدیدترین مطالب سایت