کیک مراسم تشییع جنازه بازار آمد (+عکس)

کیک مراسم تشییع جنازه بازار آمد (+عکس)

هر روز یک چیز در دنیا مد میشود.

 

از این به بعد در مراسم تدفین کیک با طعم مرگ نوش جان نمایید.ولی خدا وکیلی انسان یارای خوردن همچنین کیکی را در ان لحظات دارد؟شما چه فکر می کنید!در خبرها از کیک تولد تا کیک مراسم عروسی و طلاق باخبر شدیم اما کیک مخصوص مراسم تدفین وحشت اور است.حال ادم منقلب می گردد.

 

کیک مراسم تشییع جنازه بازار آمد (+عکس)

 
به گزارش تالاب : جشنواره ای از 5 تا 7 ماه سپتامبر در بریتانیا برپا می شود که در انجا افراد تبحر و مهارت خود را در درست کردن کیکهای مرگ تمرین می نمایند. به افراد برگزیده تندیس طلایی حنوط خدایان یا “انوبیس”اهدا می گردد. افرادی خواهند توانست این تندیس طلایی را تصاحب نمایند که بهترین کیک را در قالب تابوت،قبر و سایر اشکال مربوط به مراسم تدفین طراحی نمایند.

 

کیک مراسم تشییع جنازه بازار آمد (+عکس)

 

در نمایشگاه می توان مشاهده نمود که برخی از طراحان با استفاده از اعضای بدن انسان مانند مغز،قلب و جگر کیکهای چندش اوری را طراحی نموده و در معرض دید علاقمندان می گذارند.

برایان جنر یکی از برگزارکنندگاه این جشنواره می گوید:نمایشگاه بهترین راه برای حس کردن غم و شادی است.جشنواره آغاز سنتی دوباره است.در ایالت یورکشایر سنت است به حاضران در مراسم تدفین کیک مرگ داده می شود.در برخی از قسمتهای شمالی کشور نیز برای مراسم نوعی بیسکویت مخصوص پخته می شود که رویش با قلب که بیانگر روح فوت شونده است تزئین می گردد.”

 

 آقای برایان می افزاید خیلی از افراد نسبت به این نوع کیکها احساس ناخوشایندی نشان می دهند اما هدف ما تعطیلات خوش اخر هفته و زدودن غم از چهره و جاری نمودن خنده است.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت