دختری که به اجبار خانواده بی رحم خود مدفوع خورد (عکس)

دختری که به اجبار خانواده بی رحم خود مدفوع خورد (عکس)

یک دختر به اجبار خانواده بی رحم خود به ناچار مجبور شد مدفوع بخورد. این دختر به طرز وحشتناکی توسط خانواده بی رحمش کشته شده است. دختر 17 ساله ای که قبلا به همکلاسی هایش شکنجه هایی که در خانه متحمل میشود را گفته بود در زیر شکنجه و ضرب و شتم خانواده اش شهنا روز یازدهم اکتبر جان خود را از دست داد و مامورین آمبولانس جسد وی را در حمام خانه اش پیدا کردند. خانواده وی به مامورین گفته بودند که شهنا حالش خوب نبود و یکباره غش کرده است اما شواهد نشان می داد که قربانی ظرف 24 ساعت گذشته به شدت با نوعی سلاح کتک خورده بود و آثار ضرب و جرح شدید در جای جای نقاط بدنش به چشم می خورد.

 

دختری که به اجبار خانواده بی رحم خود مدفوع خورد (عکس)

 

شهنا که عضوی از یک خانواده 8 نفره بود بارها با وسایل مختلف از جمله چوب بیس بال پلاستیکی کتک می خورد.خانواده شِهِنا بیگم 19 ساله به او حمله می کردند، نمی گذاشتند از دستشویی استفاده کند و مجبورش می کردند مدفوع خودش را بخورد که به دنبال آن بالا می آورد. سه برادر، یک خواهر و یک عروس خانواده در این جنایت دخالت داشتند.

 

گاهی او را مجبور می کردند حجم زیادی برنج را به زور بخورد، کاسه ی توالت دستشویی را بلیسد و یا مدت بسیار طولانی به کاسه توالت زل بزند. دادستان گفت لکه های خون و استفراغ پنهان شده بود و لباس خون آلود متعلق به Shahena در کیسه های بن قرار داده شده قرار داده و خارج شده بود.

 

دختری که به اجبار خانواده بی رحم خود مدفوع خورد (عکس)

 

شهنا روز یازدهم اکتبر جان خود را از دست داد و مامورین آمبولانس جسد وی را در حمام خانه اش پیدا کردند. خانواده وی به مامورین گفته بودند که شهنا حالش خوب نبود و یکباره غش کرده است اما شواهد نشان می داد که قربانی ظرف 24 ساعت گذشته به شدت با نوعی سلاح کتک خورده بود و آثار ضرب و جرح شدید در جای جای نقاط بدنش به چشم می خورد.

 

در طی دادگاهی 10 هفته ای در سنت آلبانس در مجموع حکم 56 سال زندان برای مجرمین این حادثه صادر شد.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

خلاقیت پیرمرد 75 ساله در ساخت یک پرچین

نجات مردی پس از یک سال و نیم گم شدن در دریا (عکس)

 

جدیدترین مطالب سایت