بروزرسانی : 20 اردیبهشت 1397

مجازات عجیب دختر 15 ساله به خاطر آرایش غلیظ + عکس

مجازات عجیب دختر 15 ساله به خاطر آرایش غلیظ + عکس

دختر خانم 15 ساله به خاطر آرایش غلیظی که داشت متحمل مجازات عجیبی شد. او به خاطر آرایش زیاد از اتوبوس شهری بیرون انداخته شد.

ماجرای دردسرساز آرایش غلیظ زهرا خانم/این دختر جوان که زهرا نام دارد به خاطر آرایش بیش از حد مجبور شد تا نسافت زیادی را به دور از دوستانش و با پای پیاده طی کند.

این دختر جوان که دانشجو می باشد قصد سفر با اتوبوس های شهری را داشت که راننده از ورود او به اتوبوس جلوگیری بعمل آورد.

زهرا خانم که قصد داشت با دوستانش بیرون برود تصور نمیکرد بخاطر آرایش غلیظش از اتوبوس اخراج شود ! ارایش غلیظ دختر خانم 15 ساله در اتوبوس شرکت واحد کار دستش داد.

هنگامی که کمک راننده از وی تقاضای دریافت بلیط می نماید ارایش غلیظ وی باعث می گردد طوری دیگر در نظر جلوه نماید

یک دختر 15 ساله بخاطر آرایش بی از حدش مجبور شد چندین کیلومتر راه را پیاده برود ! زهرا صدیق همراه با دوستانش قصد داشت با اتوبوسهای واحد نشنال اکسپرس فاصله ای را طی نماید اما هنگامی که بلیطش را تحویل کمک راننده داد به خاطر داشتن ارایش بیش از حد از اتوبوس مجبور به پیاده شدن شد.

مجازات عجیب دختر 15 ساله به خاطر آرایش غلیظ + عکس

سینما رفتن زهرا صدیق برایش خاطره ی بدی دربرداشت . وقتی زهرا بلیطش را ارائه کرد به دلیل اینکه بلیط وی مخصوص نوجوانان بود شک راننده و کمک راننده را برانگیخت. کمک راننده تصور میکرد که چنین ارایشی در خور دختر 15 ساله نیست پس باید سن او بیش از 15 سال باشد.

زهرا با گرفتن بلیط مخصوص نوجوانان سوار بر واحد شده بود اما ارایش بیش از حد او باعث شده بود کمک راننده تصور نماید که سن او بیش از 15 سال است.به همین خاطر وی را 35 پوند جریمه نمود و از واحد او را پیاده نمود.

وقتی زهرا در 22 دسامبر همراه با دوستانش قصد رفتن به سینما داشتند به مشکل عجیبی برخوردند.کمک راننده هنگامی که بلیط وی را برسی نمود به وی گفت این بلیط مناسب شما نیست و مشکلی وجود دارد.

کمک راننده از وی در خصوص سنش پرسید و زهرا جواب داده بود 15 سال سن دارد اما ارایش بیش از حد زهرا باعث شده بود راننده تصور نماید سن او بیش از 15 سال است پس باید به خاطر فریبکاری جریمه شده و از ماشین پیاده شود.

مجازات عجیب دختر 15 ساله به خاطر آرایش غلیظ + عکس

زهرا که با خود مدارک شناسایی همراه نداشت بناچار عکسی را از کیفش بیرون اورده بود که چند روز قبل بدون آرایش غلیظ گرفته بود انرا نشان راننده داد اما وی قانع نشد و وی مجبور شد چند کیلومتری را پیاده طی نماید

زهرا صدیق اهل برمینگهام می گوید گاهی اوقات خودم را ارایش می نمایم و کمی صورتم سن و سال بالا را نشان می دهد اما این دلیل نمی شود که با من اینطور با بی حرمتی رفتار شود.واقعا تجربه ناگواری برای من بود.

مجازات عجیب دختر 15 ساله به خاطر آرایش غلیظ + عکس

عموی زهرا که از کار سازمان اتوبوس رانی نشنال اکسپرس به شدت ناراحت شده بود با مسولین شرکت واحد تماس گرفت .نوید صدیق میگوید مسدولان این سازمان اتوبوسرانی حاضر به پاسخگویی نشدند.وی می گوید پس از چندین بار تماس بلاخره انها جوابش را داده اند و گفته اند از این به بعد بهتر است با مدارک شناسایی سفر نماید.

این جواب عموی زهرا را عصبانی کرد . نوید صدیق گفت  زهرا سوار اتوبوس شده سوار هواپیما که نشده است که با خودش مدارک شناسایی حمل نماید.واقعا مسخره امیز است.

اجاره یک شب دختر زیبا با 8 دلار (+ عکس)

وقتی دختر بچه 5 ساله مادر شد ! (+عکس)

زایمان مخفیانه دختر 14 ساله در حمام (+عگس)

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاه
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت