ماه عسل طولانی و هیجان انگیز

ماه عسل طولانی و هیجان انگیز

ماه عسل یکی از تجربه های شیرین هر زن و شوهری است. یكی از هیجان‌انگیزترین چیزها، تنها بودن ما در میان … زوج خوشبختی كه یك ماه عسل به یادماندنی و رویایی را در سفر دریایی به دور دنیا گذرانده بودند، سرانجام پس از چهار سال و با داشتن یك دختر دو ساله به وطن برگشتند!!!!

 

«دیوید و هیزل مك‌كیب» سفر چهارده هزار مایلی خود را در سال 2005 از انگلیس آغاز كردند. آنها در این سفر از كنار سواحل اروپا و آفریقای شمالی، سپس از اقیانوس اطلس گذشتند و به كارائیب رفتند.

 

دو سال پس از شروع این ماه عسل، هیزل باردار شد و در زمان وضع حمل با هواپیما به انگلیس برگشت و بار دیگر به همراه دختر كوچكش به جزیره سنت مارتین و كنار همسرش رفت. آنها پس از تولد دخترشان كتی در كنار سواحل آمریكا به سفر كردن پرداختند.

 

ماه عسل طولانی و هیجان انگیز

 

خانم مك‌كیب كه 37 سال دارد، می‌گوید: «كتی واقعا دختر پرتحركی است و به سختی می‌توانستیم او را روی عرشه قایق سفری‌مان نگه داریم.» این خانواده در طول سفر خود با چندین توفان دست و پنجه نرم كرده‌اند. آقای مك‌كیب 42 ساله می‌گوید:

 

«یكی از هیجان‌انگیزترین چیزها، تنها بودن ما در میان اقیانوس اطلس بود. در یكی از آن روزها كه تقریبا حوصله‌مان سر رفته بود، ناگهان دلفین‌ها دور قایق را پر كردند.» این زوج قصد دارند فعلا در شهر خود «تامپسهام» در «دوون» انگلیس بمانند و خرید و فروش قایق كنند.

 

عکسهایی دیدنی از مهمانان ماه عسل در سالهای قبل

دامادی که در ماه عسل خواستگاری کرد ازدواج کرد + عکس

داستان طولانی ترین ماه عسل عاشقانه یک زوج (+عکس)

 

جدیدترین مطالب سایت