دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

روش جالب ماهی گیری ژاپنی ها با کمک پرندگان (عکس)

روش جالب ماهی گیری ژاپنی ها با کمک پرندگان (عکس)

 ژاپن کشوری است که سنت های باستانی و عجیب آن همیشه معروف بوده است. در این کشور روش باستانی ماهی گیری وجود دارد که در هیچ نقطه دیگری ازدنیا استفاده نمی شود.

 

به گزارش تالاب ” Ukai” روشی است که ماهی گیران ژاپنی برای مدت 1300 سال از آن استفاده می کنند. این روش ماهیگیری در رودخانه “ناگارا” استفاده می شود زیرا به کمک این روش ماهی های خاصی را می توان صید کرد که در کل کشور تنها در این رودخانه یافت می شوند.

 

روش جالب ماهی گیری ژاپنی ها با کمک پرندگان (عکس)

 

ماهی گیران با توجه به افسانه های گذشته و از طریق آموزش های اجدادشان، گونه خاصی از پرندگان دریایی که از دسته خانواده اردک ها به حساب می آیند تربیت می کنند و سپس در رودخانه این پرنده ها هستند که برای ماهی های “آیو” را صید می کنند.

 

این روش با توجه به اعتقاداتی که پشت آن خوابیده است در میان ماهی گیران ژاپنی از ارزش بالایی برخورددار است. به نظر می رسد در گذشته از این ماهی به عنوان پیشکشی به دربار امپراطوری استفاده می شده است.

 

برچسب‌ها:

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
چاه رازآلود که دریچه رسیدن به فضا است + عکس چاه رازآلود که دریچه رسیدن به فضا است، داستان این چاه اسرار آمیز مو به تن هر آدمی سیخ می کند.جایی در مناطق وحشی ایالت واشینگتن، پدیده ای نامتعارف و ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس صحنه های شلاق زدن زنان فاحشه (16+)
عکس صحنه های شلاق زدن زنان فاحشه (16+)
مشاهده بیشتر