این خانم از زایمان طبیعی خودش عکس گرفته است

این خانم از زایمان طبیعی خودش عکس گرفته است

زنی که از زایمان طبیعی خود عکس و فیلم گرفت.

 

مجله تالاب : خانم در خصوص این اقدامش به هافینگتون پست می گوید: ”می خواهم افراد در مورد زایمان در خانه تجربه منحصر به فردی کسب نمایند. حال این تجربه مورد پسند قرار گیرد یا خیر من بدور از هر گونه سانسور و کاملا منصفانه این گزارش را منتشر می نمایم”. هنگامی که زایمان تمام شد خانم رک و پوست کنده کل تصاویر را در تویتر قرار داد. او در ادامه می افزاید:”تجربه احمقانه و همچنین زایمان دیوانه کننده ای بود.

 

تجربه زایمان در خانه به من اموخت که وضع حمل در خانه زیبا و در عین حال مرموز،دردناک و ابتدایی است. هنگامی که درد خانم راث را فرا گرفت دوربین را به شوهرش جارد داد. او در حالی که کل ماجرا را تشریح می کند می گوید لعنتی خیلی دردناک است. پس از تحمل ۴ ساعت درد زایمان او تصویری از خود را در وان حمام در حالی که ویسکی می نوشد تویت نمود.

 

به گزارش تالاب او در قسمتی از ماجرا می نویسد من سعی می نمودم از طریق یوگا درد شدید خود را از یاد ببرم. در نهایت حوالی ساعت ۶ صبح بود که کیسه اب خانم پاره شد و تصویری از خود را در وان حمام نشان داد. فرزند پسرش گنای سولداد”با موفقیت متولد شد اما جفت خانم از او جدا نشد و مجبور شد به بیمارستان برود. او که در طول زایمان خود خون زیادی از دست داده بود خون به او تزریق شد.

 

او دلیل دیگر خود را از این اقدام حمایت از زنان مامایی است که زحمات انها در امریکا نادیده گرفته می شود. او می گوید: ”من متوجهم که زایمان در خانه کار هر کسی نیست اما باید از دولت بپرسیم که چرا سعی دارد از شر ماماها خود را خلاص نماید. هزینه بالای سی تی اسکن و همچنین به علت بالا بودن نرخ دارو تصمیم گرفتم حتی اگر برایم اتفاقی هم بیفتد در خانه زایمان نمایم”.

 

امروز خانم لوریو علیرغم تحمل سختی ها و دردهای زیاد از روش زایمان خود بسیار راضی است. فرزندش کاملا سالم است.

 

مادری که در خانه وضع حمل نمود تلاش نمود از طریق تویتر به صورت زنده زایمان خود را منتشر نماید.خانم راث لوریو ۱۲ ساعت مانده به زایمان تصمیم گرفت بدور از سانسور و منصفانه زایمان خود را از طریق تویتر به صورت مستقیم پخش نماید.

 

این خانم از زایمان طبیعی خودش عکس گرفته است

این خانم از زایمان طبیعی خودش عکس گرفته است

این خانم از زایمان طبیعی خودش عکس گرفته است

 

جدیدترین مطالب سایت