بروزرسانی : 21 شهریور 1402

نخستین پلیس اسکیت سوار جهان + عکس

نخستین پلیس اسکیت سوار جهان + عکس

نخستین پلیس اسکیت سوار جهان ازمهمترین ارکان نیروی پلیس خودروهایی است که در اختیار دارند و معمولا این خودرو از میان برترین محصولاتی انتخاب می شود که در حال حاضر وجود دارند زیرا خودروی پلیس باید قادر باشد به سرعت خود را به محل حادثه برساند یا در تعقیب مجرمین دچار مشکل نشود.

به گزارش تالاب “Joel Zwicky” پلیس خلاقی است که در گذشته به کار عکاسی و موسیقی مشغول بوده و حالا با ایده های جالب وارد نیروی پلیس شده است. این افسر حالا اولین پلیس اسکیت بورد سوار در دنیا شناخته می شود.

نخستین پلیس اسکیت سوار جهان + عکس

او اعتقاد دارد در ترافیک های امروز برای دنبال کردن مجرمین در خیابان یا اقدام سریع می توان از اسکیت بورد استفاده کرد زیرا این وسیله قابلیت انعطاف بالایی دارد و کار با آن بسیار آسان است.

این پلیس 40 ساله حالا اولین نیرویی است که گشت های پلیسی خود را با اسکیت بورد می زند.البته این حرکت او مشکلاتی نیز به همراه دارد زیرا احتمال آسیب پذیری اسکیت باز بر روی این وسیله بسیار بالا است.

اسکیت بوردی که “جول” استفاده می کند برای کار پلیسی طراحی شده است. رنگ آمیزی روی اسکیت متناسب با رنگ پلیس محلی است وچراغ های آبی وقرمز هشدار دهنده نیز روی آن نصب شده است.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت