مجموعه : فال روزانه

فال روزانه جمعه 20 بهمن ماه 96

فال روزانه جمعه 20 بهمن ماه 96

فال روزانه جمعه 20 بهمن ماه 96

فال روز , فال روز متولدین تمامی ماه ها, طالع بینی و روز تولد

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روز متولدین فروردین: شما امروز تقریباً برای انجام دان هر کاری آمادگی دارید، اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید! شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید. یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر میکردید! داشتن کمی‌خویشتن داری برای داشتن روزی خوب و آرام کفایت می کند!.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روز متولدین اردیبهشت: شما احساس میکنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده وقت بگذارید و بهش توجه کنید. شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید. مطئمن شوید که قبل از این که افراد خاص زندگی تان فکر کنند که عشق انها اصلا برایتان اهمیتی ندارد, شما توجه و عشق خودرا بهشان نشان داده‌‌اید. پس همین امروز از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روز متولدین خرداد: شما عاشق این هستید که یک روز کامل رابا بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید! اما همه ی چیز آنطوری که شما انتظار دارید پیش نمیرود! زیاده خواهی که باعث شکست و ناامیدی تان می شود کار خیلی اسانی است. ایده‌ها و آرزوهای جاه طلبانه بدلیل مغایرت داشتن با حقیقت تلخ و واقعی قابل مدیریت کردن نیستند. پس بهتر است قبل از این که مشکلات و سختی‌هاي نامطلوب سد راهتان شده ودر نیمه راه متوفقان کنند، خودتان دست از جاه طلبی بردارید.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روز متولدین تیر: شما آسان تر هستید که برای نشان دادن عشقتان بجای دادن هدیه‌هاي گرانقیمت و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان اینکار را بکنید. اما امروز کمی‌ متفاوت تر عمل کرده ودر مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی میکنید. شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می کنید که آرزو می کند شما انقدر پر شور و حرارت نباشید!! همین حالا اصلا لزومی ‌ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید؛ اگر طبیعی رفتار کنید مطمئنا بهترین نتیجه را خواهید دید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روز متولدین مرداد: امروز از وسوسه‌ها دوری کنید که روز ناراحت کننده اي نداشته باشید! برای این که اگر زیادی ریسک پذیر باشید ممکن است فقط شخصی که خیلی دوستش دارید را از خودتان برنجانید. این مشکلی واقعی است که از میزان فعالیتهایتان می‌کاهد، برای این که ظاهراً همه ی چیزها برای شما مهم تر از این مشکل هستند و بنظر می رسد که شدت احساسی شما از رفتار‌هاي افراطی حمایت میکند. بااین حال وقتی به اواسط هفته نزدیک تر میشویم, شما آرزو میکنید که اي کاش همه ی رازهایتان را فاش نکرده بودید! فراموش نکنید که لازم نیست همه ی رویاها و خیالات خودرا با دیگران در بین بگذارید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روز متولدین شهریور: شما خودتان به این درک رسیده اید و فهمیده اید که از موضوع و مسئله اي مربوط به گذشته زندگی تان فرار می کنید. اما مشکل این است که عقل و منطق نمی تواند جای گزین عمل شود. از نظر تئوری شما می دانید که چه میخواهید. اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه تان با دیگران چه جور آدمی‌ هستید ودر نتیجه خودتان را محدود کرده‌اید. شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلا بهش فکر نمی کردید را مجسم کنید. باور داشته باشید که هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد، پس همانطور خواهد شد!

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روز متولدین مهر: امروز هدیه اي که میتوانید به دوستانتان بدهید این است که بهشان نشان بدهید چگونه میتوانید با هم دیگر ساعتهای به یاد ماندنی اي داشته باشید! اما برای رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیست که در موردش صحبت کنید. از این مثال پیروی کنید؛ با انجام دادن کارهایی که حس خوبی بهتان میدهد و لذت بردن از کار کردن توانایی‌هاي خودرا نشان دهید. اگر تسلیم شده و عقب نشینی کنید, آن وقت میدان رابه رقیب واگذار کرده‌اید و نشان می دهید که از توانایی کمتری برخوردارید. فرصتها

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روز متولدین آبان:امروز به شدت نیاز دارید که تنها باشید، اما تا موقعی که وظایفتان رابه طور کامل انجام نداده اید، شاید نتوانید در خلوت خودتان تنها باشید. البته شما بیشتر از این که به فکر خودتان باشید، به فکر عمل کردن به قولهایتان و کمک کردن به دیگران هستید. خیلی عجیب است! شما دوست دارید یکدفعه جهش داشته باشید، کارهای لازم را انجام دهید و بعد یکدفعه عقب نشینی کنید! خوشبختانه شما میتوانید دو روش متفاوت را تجربه کنید، پس از کارتان عقب نشینی نکنید!

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روز متولدین آذر: اگر چه شما فهمیده اید که تبعیت کردن از قانون لازم است، اما هنوز هم در ذهتان دوست دارید کارهایی انجام دهید که با قانون مغایرت دارند! حالا شما نمیتوانید جلوی چنین تمایلات هیجان انگیزی را بگیرید. شما انقدر هیجان زده شده اید که نمیدانید چه کاری درست است و چه کاری نادرست!! پس همین همین حالا دست بکار شده و خطر کردن را بپذیرید، افکار فیلسوفانه خودرا برای بعد بگذارید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روز متولدین دی: امروز شما می خواهید همه ی اطرافیانتان بفهمند كه شما چقدر هوشیار بوده و حواس تان جمع است، شما حسابی خودتان رابه زحمت انداخته و هر کاری می کنید تا انها عمل شما را ببینند. سهیم کردن افرادی که بهتان نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتان نشاط آور و روح افزا می باشد، اما اگر در مورد کارهایی که انجام میدهید ناممطئن باشید، بتدریج کارهایتان پیچیده تر می شود. نگران عکس العمل افراد دیگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشید. فقط به حس خود خاطرجمعی کنید و بدانید که شما رابه مسیر درستی هدایت می کند.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روز متولدین بهمن: شما امروز زیاد صبور نیستید! چرا که افراد دیگری هستند که نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بوده ودر اولویت قراردارند. شما از وقتی که فهمیده اید که تنها فرد در میدان بازی نیستید، نمی‌فهمید که چرا عده اي از مردم موقعیت خودرا بیش از اندازه بزرگ می کنند! باهمه این احوال هم اکنون بهتر است که به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد دیگر مخالفت نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روز متولدین اسفند: شما امروز خیلی کار دارید، اما دیگران از مسئولیتهایتان اطلاعی ندارند و نمیدانند باید وظایفتان را انجام دهید. کار کردن زیاد هیچ اشکالی ندارد، اما اجازه ندهید نیاز شما برای جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگی تان بشود! متعادل بودن همیشه ایده خوبی است. اگر شما تا موقعی که کاملا کارهایتان را تمام نکرده اید سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می کند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت