فال روز یکشنبه 16 فروردین 94

مجموعه : فال روزانه
فال روز یکشنبه 16 فروردین 94

امروز به شما چه خواهد گذشت…

 

فال روز یکشنبه 16 فروردین 94

 

فال روز فروردین
به فرصت ها و انتخاب های متنوعی که امروز پیش روی تان قرار می گیرند توجه کنید و سعی نکنید با لجاجت فقط بر یکی از آن ها پافشاری کنید. اما متمرکز شدن بر آینده آن قدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. اگرچه می توانید چشم اندازهای جدید را بدون منحرف شدن از مسیر اصلی بررسی کنید، اما انتخاب های پیش رو شما را آشفته کرده اند. ارتباط خود را با دیگران حفظ کنید، زیرا احتمال رسیدن به اهداف تان را افزایش می دهد. هر گونه کمکی در دسترس شماست، فقط کافی است که بخواهید.

 

فال روز اردیبهشت
یک مشکل مالی حل نشده مجدداً توجه شما را به خودش معطوف می سازد. حتی اگر مشکل چیزی است که ترجیح می دهید از آن دوری کنید، اما بهتر است تا دیر نشده با آن روبرو شوید. اگر همه ی گفتنی ها را گفته اید یا هر کاری که از دست تان برمی آمده انجام داده اید، باز هم ممکن است یک سری مسایل حل نشده باقی بمانند. لطفاً بپذیرید که شما یک نفر بیشتر نیستید و سعی کنید مسیرتان را ادامه دهید. اجازه ندهید که شرایط فعلی انرژی و رویکرد مثبت تان را تحت الشعاع قرار دهند؛ باید به بهترین شکل ممکن خودتان را برای آینده آماده کنید.

 

فال روز خرداد
تقریباً غیر ممکن است اگر امروز بخواهید که ذهن تان را آرام کنید، زیرا افکارتان مدام بالا و پایین می شوند و باعث می شوند که در لحظه تصمیم تان را عوض کنید. رویارویی ماه با برج جوزا موجب توجه شما به دریافت های احساسی می شود. برای نوشتن ایده هایی که دارید وقت بگذارید، اما قبل از این که تصمیم نهایی را بگیرید یکی دو روز صبر کنید. نکته ی کلیدی انتخاب زمان مناسب است.

 

فال روز تیر
به دیگران این فرصت را بدهید که احساسات شان را با شما در میان بگذارند، به این ترتیب بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. متأسفانه مشغله ی دیگران آن قدر زیاد است که نمی توانید با آن ها زیاد رابطه برقرار کنید. خوشبختانه می دانید که چه وقت باید خودتان را از هیاهو کنار بکشید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک مکان آرام پیدا کنید تا خصوصی با یک دوست صحبت کنید. وقتی همه چیز خوب پیش می رود که به آن ها که دوست شان دارید اهمیت دهید و مراقب شان باشید.

 

فال روز مرداد
امروز کار کردن با دیگران می تواند به یک چالش تبدیل شود، به ویژه اگر مخالفت یک فرد ترسو باعث کند پیش رفتن مسیر شود. واقع گرا و بی طرف باشید، صبور باشید که فعلاً همین به نفع شماست. به جای این که سخت بر موضع تان پافشاری کنید بهتر است نسبت به شرایط جدید انعطاف پذیری نشان دهید و این گونه قدرت تان را به نمایش بگذارید. این روحیه ی سخاوتمندانه ی شما باعث می شود که بتوانید از همه ی موانعی که در مسیرتان وجود دارد عبور کنید.

 

فال روز شهریور
نقشه های کنونی تان قابل اجرا نیستند، زیرا هر کسی ساز خودش را می زند و در مسیر متفاوتی قرار گرفته است، به این ترتیب پیش رفتن در مسیر بر اساس نقشه های شما بسیار دشوار است. اگر از انتظارات تان دست بکشید آرامش به شما بازمی گردد، به ویژه اگر کمی شوخ طبعی را هم به آن اضافه کنید. خندیدن فشار و نگرانی را از شما دور می سازد و این قدرت را به شما می دهد که به آرامی و با ملایمت از یک شرایط دشوار عبور کنید. ذهن تان را باز کنید تا شاید بتوانید درس ارزشمندی را فرابگیرید که در آینده به دردتان می خورد.

 

فال روز مهر
انجام دادن فعالیت های بی شمار در یک روز به این معنی نیست که شما یک فرد پربار و سازنده هستید. ممکن است احساس کنید که در یک دایره به دور خودتان می چرخید تا چیزی چالش برانگیز پیدا کنید. اما ممکن است از این جست و جو برای یافتن تکه ی گمشده ی پازل که به سایر تکه ها هم بخورد خسته شوید. اما پاسخ بی قراری شما در دنیای خارج پیدا شدنی نیست. کمی تأمل کنید، مدیتیشن یا مراقبه را امتحان کنید، زیرا سود حاصل از این کارها بیشتر به نفع شما خواهد بود تا این که بخواهید انرژی تان را صرف امور این دنیایی بکنید.

 

فال روز آبان
عمل کردن به قول هایی که داده اید معمولاً برای تان لذت بخش است، اما امروز ممکن است مشکلات جدیدی را پیش روی تان قرار دهد. احساسات تان به سرعت باد تغییر می کنند، شما باید عاقل باشید و نقشه های تان را متناسب با آن ها تنظیم نمایید. اگر با کسی روبرو شدید که به تازگی تصمیم گرفته در مسیر جدیدی پا بگذارد یا این که مناسبات خود را با شما تغییر دهد بهتر است با او جنگ نکنید. هرچه را گفته می شود جذب کنید و سعی کنید در کوتاه ترین زمان ممکن خودتان را با آن به بهترین و عقلانی ترین شکل ممکن وفق دهید. اکنون زمان آن است که به جای رقابت، با دیگران همکاری کنید.

 

فال روز آذر
ممکن است که شریک و همراه تان با نقشه هایی که دارید موافقت کند، اما امروز جریان های انرژی بسیار آشفته اند و نمی شود انتظار پیشرفت آن چنانی داشت. برای این که سعی کنید تا دیگران را با خودتان هم سو و همگام کنید زمان را از دست ندهید. در عوض به خاطر داشته باشید که نقطه نظرات دیگران به اندازه ی نظرات شما قابل تأمل هستند. پاسخ های متفاوتی به یک سوال وجود دارد، پس همه ی پاسخ ها را در نظر بگیرید و بررسی کنید و سعی نکنید که به دنبال سریع ترین راه حل برای عرضه به دیگران باشید. فرآیند همکاری با دیگران در نهایت منجر به بروز بهترین نتایج ممکن خواهد شد.

 

فال روز دی
ممکن است امروز ریزترین جزییات دقیقاً همان چیزی باشند که قابل توجه اند. یک اتفاقی که به ظاهر چندان اهمیتی ندارد می تواند وضعیت کاری شما را پیچیده کند و از سرعت پیشرفت تان بکاهد. به همه چیز خیلی با دقت توجه کنید تا اطمینان پیدا کنید که مشکلی پیش نخواهد آمد. این توجه و دقت را با انعطاف پذیری همراه سازید تا از مشکلات و ناراحتی های کنونی رها شوید. به آن دوردست ها هم نگاه کنید تا شاید بتوانید مسیر متفاوتی برای رسیدن به موفقیت پیدا کنید.

 

فال روز بهمن
کار خلاقانه ای که در پیش گرفته اید ممکن است با یک وقفه ی موقتی روبرو شود، زیرا فرصت های جالب توجهی در افق مقابل دیده می شوند. باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در همان مسیر قبلی حرکت کنید یا جهت حرکت تان را تغییر دهید. ممکن است به خاطر انتخاب هایی که می توانید داشته باشید دچار آشفتگی شوید و بخواهید نقشه ی اصلی را مجدداً بررسی نمایید. نترسید و انگیزه های خود را عمیقاً ارزیابی کنید تا بتوانید کل فرایند و مسیر پیش رو را بهتر درک کنید. به جای این که خودتان را در این ارزیابی گم کنید، اجازه دهید که احساس تان راه درست را به شما نشان دهد.

 

فال روز اسفند
ممکن است کنترل و مدیریت وضعیتی که فعلاً در محیط خانه و خانواده به وجود آمده مثل یک بازی بچگانه به نظر برسد، اما شما مصمم هستید که به این بازی ادامه دهید. در حال حاضر اصلاً تمایلی ندارید که با شغل و کارتان سرگرم شوید یا در امور اجتماعی شرکت کنید، زیرا خانواده برای شما در اولویت اول قرار گرفته است. ارتباط برقرار کردن با دیگران کلید حل مشکلات شماست، اما آگاه باشید که می توانید به سادگی وارد مناقشات دیگران شوید. وقتی که با احساسات پنهان شده پشت حرف ها همگام می شوید، سعی کنید بی طرفی خود را حفظ نمایید. بدانید که نظرات منطقی و قلب رئوفی که دارید دو یار شکست ناپذیرند.

 

 

 

جدیدترین مطالب سایت