'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

روح این زن مرده کنار جسد سرگردان است (+عکس)

مجموعه : عجیب ترین ها
روح این زن مرده کنار جسد سرگردان است (+عکس)

عکس های وحشتناک روح زن جوان کنار جسد پس از تصادف

در هنگام تصادف این زن به صورت وحشتناک کشته شد در آن زمان با تصویر که از دوربین های راهنمای و رانندگی برداشته شد .با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها یک زن جوان پس از تصادف در خیابان فوت نمود و در تصاویر گرفته شده توسط دوربین های راهنمایی و رانندگی مشخص شده که روح این زن مرده کنار جسد سرگردان است و پرسه می زند.

 

به گزار ش تالاب : تصاویر روح زنی که بعد از تصادف در کنارش ظاهر شد. تصاویر بدست آمده از یک تصادف موتور سیکلت در کشور تایلند سر و صدای زیادی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به پا کرده است.

 

 

روح این زن مرده کنار جسد سرگردان است (+عکس)

تصویری از وجود روح زن درکنار جسدش

 

زن جوانی به نامی مانئ در قسمت پشتی یا همان ترک موتور سیکلت نشسته بود. با تصادف موتور با خودرو و برخورد زن جوان به تیر چراغ برق، او همان لحظه جانش را از دست داد. قسمت عجیب ماجرا تشکیل سایه ای تیره در کنار جسد است. که بعد از مرگ او کنارش ایجاد میشود.

 

 

افرادی برای کمک می آیند ولی آن سایه با اندام انسانی اندکی جابه جا می شود. و هیچ واکنشی نسبت به افراد اطرافش نشان نمی دهد. هنوز خبری در ارتباط با دستکاری شدن فیلم و یا عکس های این حادثه منتشر نشده است.

 

برچسب‌ها: , ,

عجیب ترین ها

بیشتر بخوانید
پسری عجیب که الهه مقدس در هند است (+عکس) پسر 6 ساله عجیبی که در هند پرستش میشود این کودک 6 ساله ای که دارای نقص ژنتیکی است و وی که در یکی از روستاهای هند زندگی می‌کند باعث شده است ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

آتش زدن دختر 16 ساله در خیابان توسط ارازل و اوباش
آتش زدن دختر 16 ساله در خیابان توسط ارازل و اوباش
مشاهده بیشتر