چگونه در 7 ماه 30 کیلو لاغر کنیم ؟

چگونه در 7 ماه 30 کیلو لاغر کنیم ؟

کاهش وزن سریع این خانم در 7 ماه

 

این خانم که خود تجربه کاهش وزن سریع 30 کیلو در 7 ماه را تجربه کرده حالا قصد دارد نکاتی را به شما آموزش دهد.

 

حالا پس از دسترسی به هدفم تصمیم گرفتم آن نکات ریز و ساده اما مهم را برای یک مجله بفرستم تا خانم هایی که مانند من می خواهند وزن خود را کاهش دهند بتوانند از آن استفاده کنند.

 

در ابتدا باید به همه شما خانم هایی که می خواهید به وزن ایده آل خود برسید توصیه ای بکنم ؛ طبق برنامه تان عمل کنید و هیچ گاه دلسرد نشوید! شما می توانید این کار را به بهترین نحو انجام دهید . ابتدا برای خودتان یک هدف تعیین کنید ؛ یک وزن ایده آل   (البته دقت داشته باشید هدف شما باید قابل دسترس و ممکن باشد) ؛ در قدم بعدی من به شما راهنمایی های لازم را خواهم داد :

 

چند ماه قبل اوضاع وحشتناک بود. بعد از یک رژیم سخت غذایی که در نتیجه آن به وزن ایده آلم رسیده بودم احساس خوبی داشتم. اما پس از یک مدت کوتاه تمام آن چربی های اضافه برگشتند. حالا بین95 تا 97 کیلوگرم وزن داشتم. احساس بدی داشتم من دهها بار رژیم گرفته بودم ولی هیچ کدام موثر نبود.
 
چگونه در 7 ماه 30 کیلو لاغر کنیم ؟

مدتی دلسرد و ناامید بودم اما یکباره تصمیمم را گرفتم. من باید از آن وضعیت نجات پیدا می کردم. پس هدفی را برای خودم ایجاد کرده و برنامه ریزی کردم….

 

و حالا پس از دسترسی به هدفم تصمیم گرفتم آن نکات ریز و ساده اما مهم را برای یک مجله بفرستم تا خانم هایی که مانند من می خواهند وزن خود را کاهش دهند بتوانند از آن استفاده کنند.

 

– من روزانه 10 لیوان آب می نوشیدم ؛ این مقدار را در بین ساعات مختلف تقسیم کرده و به طور مرتب آب بنوشید.

 

غذایی را که می خوردم تماشا می کردم ، هنوز هم مراقب هستم چه غذاهایی میخورم رژیم غذایی جدید شما باید میزان قند ، سدیم ، و چربی خود را تا حد امکان محدود کند. من 1400 تا 1600 کالری در روز کم می کردم. برخی اوقات خیلی سخت بود که بیشتر از 1200 کالری در روز کم کنم اما این مقدار هرگز نباید به زیر 1200 می رسید.
 
 

بعضی اوقات برای خودم زنگ تفریحی در نظر می گرفتم. در این زنگ تفریح ها غذاهایی را که هوس کرده بودم می خوردم اما دقت داشتم که آن غذاها کم کالری باشند. این کار به من کمک می کرد تا سوخت و ساز بدنم افزایش پیدا کند.

 

به طور آزاد تمرینات ورزشی انجام می دادم. روزهای زوج باشگاه می رفتم و روزهای دیگر تمرینات کششی آزاد انجام می دادم. جمعه ها هم پیاده روی می کردم .

 

– هر زمان فرصت داشتم پیاده روی می کردم ، برای خرید رفتن از ماشین استفاده نمی کردم و این فاصله را پیاده می رفتم.

 

– سعی می کردم فعالیت هایم را زیاد کنم . کارهایی مانند شنا ، پیاده روی ، بازی کردن با فرزندم و بردن او به باغ وحش و پارک و ….

چگونه در 7 ماه 30 کیلو لاغر کنیم ؟

– سعی می کردم هر روز صبح 50 تا ورزش شنا بروم.

 

– و مهمتر از همه بزرگترین هدفم را کم کردن وزنم قرار داده بودم ؛ عکسم را همه جای خانه گذاشتم   ، روی یخچال ، کابینت آشپزخانه ، آینه حمام ، روی میز محل کارم ، داخل کیف پولم تا همه جا جلوی چشمانم باشد.

 

این عکس متعلقه به زمانی است که من 122 کیلوگرم وزن داشتم . البته نیازی به گفتن نیست شما با مشاهده تصویر می توانید بفهمید که من حدودا چند کیلو بوده ام ؛ سایز شلوارجینم 22 بود ولی دکمه اش را به زور می بستم. باید سایز 24 می پوشیدم اما نمی توانستم قبول کنم که اینقدر چاقم.

 

این تصویر متعلق به زمانی است که به وزن ایده آل ام رسیده ام. حالا 91 کیلوگرم وزن دارم. سایز شلوارم 13 است و دکمه هایش براحتی بسته می شود.

 

هدف بعدی من برای وزن ایده آلم 83 کیلوگرم است و باید تا سوم نوامبر به آن برسم.

 

آخرین هدفم 68-76 کیلوگرم است ؛ مطمئنم که به این هدفم نیز می رسم

 

 

۲۵ روش ساده و مفید برای لاغری سریع

 

یک لاغر کننده ی قوی

 

5 نوشیدنی لاغر کننده