جراحی فریز رحم و درمان زخم دهانه رحم

جراحی فریز رحم و درمان زخم دهانه رحم

جراحی فریز رحم و درمان زخم دهانه رحم

عمل فریزرحم و دهانه رحم عمل هایی است که خانم ها باید بسیار درست در این عمل رفتار کنند در ادامه با جراحی فریز رحم و درمان زخم دهانه رحم در سایت تالاب همراه شوید.

 

عمل فریز رحم برای درمان زخم های دهانه دحم انجام می شود که بیماری شایعی است و خانم ها باید نسبت به آن آگاه باشند. اینکه فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی کنند که فریز زخم رحم، یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.

 

فریز رحم، یک روش مناسب برای مقابله با مشکلات ناشی از زخم دهانه رحم است. با این حال در صورت بارداری، نباید فریز زخم رحم انجام شود و اگر خانمی احتمال می‌دهد که باردار باشد، باید حتما پزشک را در جریان این مساله قرار دهد.

 

توصیه های قبل از انجام فریز زخم رحم :
– اینکه فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی کنند که فریز زخم رحم، یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.

 

– شب قبل از فریز زخم رحم، استراحت کافی داشته باشند.

 

– حتما قبل از اقدام به این کار، میان‌وعده سالم (ماست میوه یا آبمیوه و آجیل) بخورند.

 

–  به گزارش تالاب با توجه به اینکه هنگام فریز زخم رحم، احساس گرفتگی عضلات ایجاد می‌شود، با مصرف قرص ایبوپروفن یک ساعت قبل از فریز این حالت قابل کنترل است.

 

– فریز دهانه زخم رحم 20 دقیقه طول می‌کشد اما برخی بیماران مدتی بعد از پایان فریز به استراحت کوتاهی نیاز دارند به همین دلیل برای انجام فریز زخم رحم باید یک ساعت را در نظر گرفت.

جدیدترین مطالب سایت