چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

قطع کردن درختان در خانه 

 

همه ی می‌دانیم که قطع کردن درختان در خانه ممنوع هست و نباید اینکار را کرد اما راه هایي برایتان داریم که می توانیم بشما کمک کنیم در ادام میتوانید دنبال نمایید .

 

در حیاط غالباً منازل درخت وجود دارد، این درختان با گذشت دوران رشدکرده و تنومند می‌شوند. هرچه خانه شما قدیمی تر باشد درختان سر به فلک کشیده و بزرگتری در حیاط خانه وجود دارد. نمیتوان منکر مزیت هاي درختان شد خصوصا در زندگی شهری که یک موجود زنده و یک سبزینگی ارزش بیشتری پیدا میکند. مضمون اي نگران کننده هست آسیب درختان به پی ساختمان ها، بستن دید پنجره و سایه اندازی بیش از حد هست.

 

به گزارش تالاب گاهی به علت نبود تخصص لازم برای کاشت گیاهان و طراحی حیاط خانه، انها را در نقاطی کشت می کنندکه در سالهای آینده مشکلات بیشماری به وجود می آورند. رشد ریشه هاي زیر زمینی گاها می‌تواند ساختار بنا را گریبانگیر مشکل کرده و خطر آفرین باشد. در این دوران هست که مقدور هست به فکر قطع یا جابه جایی درختان باشید. در این مقاله خواهید دانست که اینکار شدنی هست یا خیر.

 

پوشاندن دید پنجره

در بعضی مواقع مشکلی که در اثر رشد درختان برای ساختمان به وجود می‌آید سایه اندازی بیش از حد و مسدود کردن کامل دید پنجره هست. باید در این دوران مشاهده نمایید اولویت شما چیست. آیا میخواهید برگهای سبز و زنده سایه مطبوع را همان‌ گونه برای شما داشته باشند یا میخواهید فضای بیرون را بدون هیچ گونه مزاحمتی مشاهده نمایید. در این دوران هست که شما به هرس کردن درختان نیاز دارید. 

 

قطع شاخه درخت

بعضی از شاخه‌ هاي سنگین و بزرگ آن‌ قدر رشدکرده که تمامی تنه درخت را گرفته‌ اند، پس می توا‌نید انها را حذف کنید ولی ‌نه به اندازه اي که سلامت درخت به خطر بیفتد و یا عدم تراز باعث افتادن درخت شود. پس در این دوران هست که برای هرس شاخه درختان، تخصص افراد به میان می‌آید.

 

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

شاخه‌ هاي سنگین و بزرگی که چندان رشد کردند را حذف کنید

 

دوران کمک گرفتن از پرورش‌ دهندگان گل و گیاه

عموماً قطع و از بین بردن درختان مرده می‌ تواند خطرات بیشماری برای امنیت شما داشته باشد. یک فرد کارکشته در این اساس از تمامی خطرات موجود آگاه هست و با داشتن ابزار حرفه‌ اي می‌ تواند کار را با سرعت تمام به اتمام برساند. آن ها همینطور تنه‌ هاي بریده‌ شده از درختان قطع شده قبل را از خاک در می آورند تا به باغ شما چهره زیباتری ببخشند.

 

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

از یک فرد کارکشته برای قطع و از بین بردن درختان مرده کمک بگیرید

 

معمولاً افراد متخصص در اساس پرورش درختان و گیاهان برای حفظ سلامت درختان تان بشما پیشنهاد‌ هایي می‌ کنند و مواد باقیمانده قابل‌ بهرهگیری مثل کود، تراشه‌ هاي چوب و هیزم را در اختیار شما می‌ گذارند تا هر طور می‌ خواهید ازآن بهرهگیری کنید! شما برای قطع درختان در مواقع اضطراری، زدن شاخ و برگ‌ ها و یا زدن پایه برای درختان در حال افتادن نیاز به فردی متخصص در این اساس‌ دارید.

 

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

قطع درختان در خانه 

 

تنه‌ هاي بریده‌ شده از درختان قطع شده قبل را از خاک در بیاورید تا باغ شما زیباتر شود

 

جابجایی درختان

باید بدانید که قطع درخت در ملک شخصی در ایران بدون مجوز از شهرداری امکانپذیر نیست. درست هست که ملک شخصی هست ولی طبق قانون نبود مجوز جریمه به دنبال دارد. پس اگر میبینید درخت حساط خانه در حال آسیب زدن به بنای شماست، می‌توانید به فکر جابه جا کردن آن باشید. جابه جایی درختان توسط دستگاه هاي مخصوص انجام می‌شود و نسبتا هزینه بر هست. 

 

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

جابه جایی درختان توسط دستگاه هاي مخصوص انجام میشود و نسبتا هزینه بر هست

 

هرس شاخه درخت

چه در حال برنامه‌ ریزی برای تولید باغچه‌ اخیر هستید و یا ترمیم یک باغ قدیمی، یک پرورش‌ دهنده گل و گیاه می‌ تواند مشاوره‌ هایي در اساس گزینه برترین گیاهان باغی بشما بدهد، در کاشت گیاهان کمکتان کند و زندگی گیاهان شما را با نگه‌داری مناسب برای طولانی‌ مدت تضمین کند. به‌ علاوه متخصصین طراحی محوطه و باغبانی بشما کمک میکنند تا مریضی‌ گیاهان را بشناسید و آن ها را در مقابل آفات حفظ کنید. اگر شما تصمیم به جابجایی درختان گرفته‌ اید، یک کارشناس کشاورزی و باغبانی پیشنهاد‌ هاي مهمی درمورد محل مناسب رشد گیاه بشما داده و مراحل کاشت گیاه را بر عهده میگیرد.

 

چگونه در خانه درخت قطع کنیم که مشکلی نداشته باشد ؟

درختان قطع شده

 

با یک کارشناس کشاورزی و باغبانی درمورد محل مناسب رشد گیاه و مراحل کاشت گیاه مشورت کنید

 

به گزارش تالاب بخش دیگری از فعالیت و خدمات کمپانی هاي باغبانی و پرورش گیاه حاوی هرس و آرایش درختان، تکثیر، کوددهی، سیستم هاي آبیاری و گیاه دکتری هست. پرورش‌ دهندگان و مهندسان باغبانی در اساس کاشت و جابجایی درختان، به‌ طور مستقیم با متخصصان و طراحان فضای سبز همکاری دارند تا باغ‌ هاي خارق العاده و بی نظیری را طراحی و ایفا کنند.

 

جدیدترین مطالب سایت