'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

بهترین پذیرایی از مهمانان با میوه

بهترین پذیرایی از مهمانان با میوه

بهترین روش های مهمانداری 

 

اگر برای شما می‌خواهد مهمان بیاید دقت داشته باشید که برترین کار براق بودن و تمیز بودن میوه ها و همین طور تزیین درست میوه هست .

 

به گزارش تالاب میوه به دلیل خواص و ویتامین های موجود در آن باطری بدن را شارژ می کند و موجب احساس سیری در افراد شده و کالری کمی دارد.»

 

عید نوروز و رسوم آن یکی از برترین سنت‌هاست اما باید از این سنت درست بهره گیری کرد و اگر افراد در این ایام پرخوری کنند ممکن هست تمام زحماتی راکه فرد برای کاهش وزن و بازرسی قند و یا چربی خود کشیده‌اند از بین برود.

 

رعایت اعتدال و بهره گیری درست از مواد غذایی نکته بسیار مهمی هست و افراد برای بازرسی قند و وزن خود بهتر است از شیرینی‌هاي کوچک برای پذیرایی بهره گیری کنند چرا که خوردن روزی 5 یا 6 عدد از این شیرینی ها مشکلی برای افزایش وزن انها بوجود نمی‌آورد اما اگر افراد مدام از شیرینی‌هاي بزرگ و یا شیرینی‌هاي تر و خامه‌اي استفاده کنند حتما افزایش وزن خواهند داشت.

 

به اعتقاد من برترین پذیرایی، ‌پذیرایی با میوه از میهمانان است و باید بدانیم که میوه به دلیل خواص و ویتامین‌های موجود در آن باطری بدن را شارژ می کند و موجب ذخیره شدن ویتامین A در بدن می‌شود و موجب احساس سیری در افراد شده و کالری کمی دارد .

 

به طوری که میزان کالری موجود در یک واحد میوه حدود 60 کالری است در حالیکه 30 عدد پسته حدود 120 کالری دارد و کالری آن 2 برابر میوه است و گرچه باید بگویم که چربی پسته و بادام از نوع چربی نوع مفید است و مصرف حدود یک تا دو مشت پسته یا بادام مشکلی بوجود نمی‌آورد.»

 

از میان میوه ها خیار بهترین میوه از لحاظ داشتن کالری کم است و کسانی که دیابت دارند میتوانند از این میوه استفاده کنند چرا که قند خون را هم کاهش میدهد .

 

در صورتی که مصرف مثلا یک واحد سیب یا پرتغال حدود 60 کالری دارد اما کالری خیار بسیار کم است و همین طور مصرف چای هم در حد 3 تا 4 فنجان مفید است گرچه نباید چای خیلی داغ خورد چرا که موجب میشود فرد چای را با قند بیشتری مصرف کند.

 

منبع : تغذیه مناسب


مهارت های زندگی

بیشتر بخوانید
آموزش نصب ایزوگام در پشت بام خانه راهنمایی نصب ایزوگام    ایزوگام یکی از مهمترین پوشش هاي ساختمانی برای پشت بام هست که باید انجام شود در ادامه با آموزش نصب ایزوگام در پشت بام منزل ما را دنبال نمایید.   به ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ورود ممنوع برای زنان در این منطقه (عکس)
مشاهده بیشتر