هنوز خانم ها خانه تکانی نکرده اید؟

هنوز خانم ها خانه تکانی نکرده اید؟

اگر هنوز هم فرصت خانه تکانی را نداشته اید و قصد دارید سریع خانه تکانی کنید اینجا را حتما بخوانید.

 

خانه تکانی منزل با روش های آسان و سریع

 

به گزارش تالاب گاه تغییر جزیی در چینش مبلمان و لوازم خانه خود نوعی تنوع به شمار می رود. چنانچه به دنبال چند ایده مختصر برای طراحی چیدمان داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید این چند مورد می تواند کمکتان کند به ویژه اگر صاحب خانه شما نباشید!

 

۱) تنظیم و محل قرار گرفتن مبلمان را تغییر دهید. می توانید مبلمان را از کنار دیوار برداشته و بکوشید در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید.

 

۲) از گل و گیاه استفاده کنید. به زودی بوی گل های شب بو، عطر دل انگیزی را به فضای خانه خواهد داد. اگر علاقه ای به رسیدگی گل و گیاه ندارید، می توانید از گل ها و درختچه های مصنوعی استفاده کنید.

 

کیفیت گل های مصنوعی امروزه آن قدر خوب شده است که به سختی می توان آن ها را از گل طبیعی تشخیص داد!

 

۳) یک قالیچه محلی در نقطه ای از هال و پذیرایی بیندازید. قالیچه های محلی هم چنین وسیله بسیار خوبی برای اتاق نشیمن است، آن را پایین میز بیندازید.

 

۴) از تابلو و آینه کمک بگیرید. تابلوهایی آویزان کنید که شخصیت و روحیه شما را منعکس کند. بکوشید از قاب های زیباتر و به روزتر استفاده کنید. دقت کنید که تابلو از هر قسمت خانه قابل مشاهده و گیرا باشد.

 

۵) چنانچه در خانه تندیس و یا مجسمه دارید آن ها را در یک جا جمع کنید، در این صورت جلوه بیشتری خواهند داشت.

 

۶) از کوسن های تزیینی استفاده کنید. این بالشتک ها به سادگی رنگ و بوی تازه ای به خانه می دهد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه می دهد.

 

۷) لامپ ها و لوسترها را عوض کنید. این روزها تنوع بسیاری در لوسترها به چشم می خورد. قیمت لوسترهای فانتزی به مراتب از لوسترهای کلاسیک و سنتی کمتر است. لوستری را انتخاب کنید که با لوازم و رنگ بندی خانه تان هماهنگ باشد.

 

۸) از لحاف ها و رواندازهای جدید غفلت نکنید. این رواندازها همان کاری را می کنند که کوسن ها، بنابراین باتوجه به سلیقه خود زیباترین را انتخاب کنید.

 

۹) در ایام عید موقتاً لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید. وسایل اضافی همواره سبب از بین رفتن جلوه اتاق می شود. روزنامه ها، اسباب بازی های بچه ها و سایر اسباب، شکل اتاق را برهم می زند.

 

مطالب مرتبط: