می خواهم جوان بمانم ؟

مجموعه : سلامت پوست
می خواهم جوان بمانم ؟

می خواهم جوان بمانم ؟

 

برای اینکه جوان بمانید باید به پوست خود اهمیت دهید.  پوست صورت نقش مهم در زیبایی و جوانی شما دارد.

 

پس برای زیبایی و جوان ماندن باید به این نکات توجه نمایید.

 

می خواهم جوان بمانم ؟

 

پاکسازی: عمل پاکسازی پوست یک فرآیند مهم است که باعث جوانی پوست میشود. پوست صورت در طول شبانه روز مقادیر زیادی چربی، گرد و خاک ، آرایش و مواد مختلفی را جذب میکند که تنها استفاده از یک پاک کننده مناسب میتواند به زدودن آنها کمک کند. هرشب ابتدا صورت خوئد را با پاک کننده مناسبی تمییز کرده و سپس با آب ولرم آن را بشوئید.

 

می خواهم جوان بمانم ؟

لایه برداری: با استفاده از یک اسکراپ ملایم یک یا دوبار در هفته میتوانید پوستی نرم و صاف را تجربه کنید . لایه برداری به شما کمک میکند تا سلولهای مرده از سطح پوست پاک شده و مرطوب کننده ها به راحتی از طریق منافذ پوست جذب شوند.

 

می خواهم جوان بمانم ؟

 

رطوبت رسانی: بالا رفتن سن باعث از دست رفتن رطوبت پوست میشود. در نتیجه پوسته ها، چین و چروک و خطوط ریز روی صورت پدیدار میشوند. با استفاده از مرطوب کننده میتوانید پوسته ها، چروک ها و خطوط نازک را از بین ببرید. بنابراین قبل از آرایش و بعد از تمیز کردن پوست هر روز از لوسیونهای مرطوب کننده استفاده کنید.

 

می خواهم جوان بمانم ؟

همیشه از ضد آفتاب استفاده کنید: به وسیله ضد آفتاب پوست خود را از گرما و آفتاب محافظت کنید. چرا که آفتاب و گرما باعث پیر شدن زودتر از موعد پوست میشوند. سعی کنید استفاده از ضد آفتاب برای شما به صورت یک عادت درآید و حتی در روزهای ابری و زمستانی نیز ضد آفتاب را فراموش نکنید.

می خواهم جوان بمانم ؟

 

تغییر شیوه زندگی: علاوه بر موارد یاد شده اتخاذ یک سبک زندگی سالم موثرترین راه برای حفظ درخشش و زیبایی و جوانی پوست است. اجتناب از سیگار کشیدن ، مصرف میوه و سبزیجات ساده، ورزش روزانه و خواب مناسب نیز در این مبحث اهمیت ویژه ای دارند. با رعات این نکات جوانی را به خود هدیه دهید.

 

مطالب مرتبط:

ماسک روشن کننده پوست صورت هندوانه

تصاویر انواع زیبایی پوست با طب سوزنی

زیبایی و سلامت پوست با ویتامین C

آموزش زیبایی و ماساژ پوست صورت

ورزش هایی برای جوان ماندن پوست صورت ( تصویری)

 

جدیدترین مطالب سایت