جستجو در تالاب

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه + 32 ایده فرش آشپزخانه

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه + 32 ایده فرش آشپزخانه

فرش اشپزخانه نقش مهمی در زیبای دکوراسیون اشپزخانه شـما خواهد داشت«ایده های جدید برای فرش آشپزخانه» . دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از ایده هایي برای فرش آشپزخانه را منتشر کرده ایم.

 

ایده های جدید فرش آشپزخانه

فرش‌ها بسیار بیشتر از چیزی نرم در زیر پا، روشی مبتکرانه برای انرژی بخشیدن بـه آشپزخانه هستند. چه بـه دنبال اضافه کردن یک رنگ نهایی بـه آشپزخانه‌اي کـه بـه تازگی بازسازی شده اسـت، چه بـه‌دنبال این هستید کـه فضای قبل از رنو تا روز نمایشی قابل تحمل‌تر باشد، فرش یک قهرمان کم ارتفاع اسـت.

 

وقتی درنظر بگیرید کـه چقدر فرصت‌هاي‌ کمی برای القای شخصیت بـه آشپزخانه در خارج از وسایل داخلی مانند کابینت، میز و وسایل براق وجوددارد، جذابیت فرش آشپزخانه واضح‌تر می شود. فرش آشپزخانه میتواند رنگ، طرح و شاید مهمتر از همه ی بافت را بـه شـما بدهد. اگر مسیر کابینت‌هاي‌ رنگ‌شده را انتخاب کرده اید، از یک فرش شیک استفاده کنید کـه بر انتخاب رنگ شـما تأکید یا تکمیل می کند.

 

گلیم هاي‌ ترکی بـه دلیل الگوهای مسحورکننده و ترکیب رنگ هاي‌ منحصر بـه فرد مورد علاقه طراحان داخلی اسـت. چه کابینت هاي‌ سبز جنگلی، نعنایی یا خاکستری آبی را انتخاب کرده باشید، احتمالاً یک فرش ترکی مناسب پیدا خواهید کرد. البته فرش هاي‌ ترک از تنها انتخاب دور هستند.

 

فرش‌هاي‌ پشمی گرافیکی و کم پرز کـه ظاهر کاشی‌هاي‌ سیمانی را تقلید می کنند، روشی مبتکرانه برای بیدار کردن یک آشپزخانه مدرنیستی هستند، در حالی کـه فرش‌هاي‌ پراکنده راه راه معمولی میتوانند در همه ی چیز، از آشپزخانه‌هاي‌ خانه‌هاي‌ روستایی گرفته تا آشپزخانه‌هاي‌ الهام‌گرفته از دریا، جادو کنند.

 

اگر میخواهید فضای آشپزی خودرا ارتقا دهید، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، ما 32 آشپزخانه را جمع آوری کرده‌ایم کـه با فرش‌هاي‌ جذاب تزئین شده‌اند.

 

1. عجایب بافته شده

عجایب بافته شده

چانسی بوثبی، طراح، برای تکمیل کابینت‌هاي‌ سبز نعنایی و چهارپایه‌هاي‌ حصیری، فرشی از الیاف طبیعی را انتخاب کرد تا حالتی معمولی ودر عین حال پیچیده ایجاد کند.

 


✅ مطالب مشابه: با کمترین هزینه آشپزخانه خود را لاکچری کنید !


 

2. فوشیا فلوریش

فوشیا فلوریش

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

برای انرژی بخشیدن بـه یک آشپزخانه خنثی، شرکت طراحی Chroma روی یک فرش مسطح سرخابی پر جنب و جوش کار کرد. در جای دیگر آشپزخانه، چند اکسسوری پر جنب و جوش برای از بین بردن تضاد رنگ کار می کنند.

 

3. خلق و خو

ایده های جدید فرش آشپزخانه

یک نقاشی منظره شبانی زمینه رنگی یک فرش نارنجی و بژ را دراین آشپزخانه فراتر از جذابیت طراحی شده توسط شرکت Denise McGaha Interiors فراهم می کند.

 

4. طراحی گرافیک

طراحی گرافیک آشپزخانه

برای این کـه فرش آشپزخانه منطقی باشد، نیازی بـه داشتن آشپزخانه اي با الهام از خانه هاي‌ کشاورزی ندارید. همان طور کـه شرکت Brio Interior Design نشان می دهد، آشپزخانه هاي‌ مینیمالیستی می توانند کاندیدای عالی برای فرش نیز باشند.

 

5. سایه های نرم تر از شکوه

فضای آشپزی

کابینت‌هاي‌ آبی-خاکستری خاموش و کابینت‌هاي‌ چوبی مخطط با گلیمی کـه از رنگ‌هاي‌ قرمز پر جنب و جوش دراین آشپزخانه طراحی شده توسط معماران داگلاس سی رایت تقویت شده اسـت.

 

6. پالت صلح آمیز

پالت صلح آمیز در آشپزخانه

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

دراین آشپزخانه آبی پودری کـه توسط الیزابت استاموس طراحی شده اسـت، گلیمی با سایه هاي‌ صورتی و اسطوخودوس کاملاً مناسب اسـت.

 

7. با Stripes بگویید

آرامش در آشپزخانه

سطوح صنعتی با لبه هاي‌ براق، فرش راه راه با سایه هاي‌ خاکستری را مانند یک تناسب طبیعی دراین آشپزخانه شیک طراحی شده توسط Jasmin Reese Interiors ایجاد می کند.

 

8. گلیم من نرم

گلیم در آشپزخانه

گلیم قرمز پررنگ این آشپزخانه عمدتا سیاه و سفید را کـه توسط شرکت Brio Interior Design طراحی شده اسـت، تقویت می کند.

 

9. غریزه طبیعی

غریزه طبیعی

برای ایجاد انسجام دریک آشپزخانه روشن و مطبوع، جنی ولف، طراح شهر نیویورک، فرشی از الیاف طبیعی را انتخاب کرد کـه بازتاب رنگ ها و مصالح ساختمانی بـه کار رفته در میله هاي‌ چوبی و آهنی اتاق اسـت.

 

10. فقط زنگ های جواهر

فقط زنگ های جواهر

برای آشپزخانه اي کـه دریک نقاشی دیواری انتزاعی دراماتیک شکل گرفته اسـت، طراح، کتی کورتیس، فرشی جامد و مریمی رنگ با جلای مخملی را برای علاقه بیشتر انتخاب کرد.

 

11. پارچه های مسطح چاپلوسی

پارچه های مسطح چاپلوسی

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

این فضای خیره‌کننده کـه توسط KitchenLab Interiors طراحی شده اسـت، دقیقاً نشان می دهد کـه چرا گلیم‌هایي با سایه‌هاي‌ ملایم صورتی و هلویی برای آشپزخانه‌هاي‌ کاملا سفید مورد استفاده قرار میگیرند.

 

12. قالی جادویی

قالی جادویی

یک فرش پر جنب و جوش یک پالت رنگی برای طیف گسترده اي از لوازم جانبی دراین آشپزخانه طراحی شده توسط لیلی اسپیندل فراهم می کند. نتیجه اتاقی اسـت کـه بـه جای هرج و مرج احساس می شود جمع شده اسـت.

 

13. ساعت مخملی

ساعت مخملی

چراغ‌هاي‌ رومیزی و فرش دیوانه‌وار مخملی بـه این آشپزخانه کـه توسط M + M Interior Design طراحی شده اسـت، احساسی دنج و چند لایه را میدهد کـه طبق معمولً با اتاق‌هاي‌ نشیمن یا اتاق خواب مرتبط اسـت.

 

14. در سمت ساکت

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

طراح مارتین یانگ برای آشپزخانه‌اي کـه با رنگ‌هاي‌ غالباً سرد طراحی شده اسـت، فرشی بـه رنگ هلویی را انتخاب کرد تا فقط کمی گرما بـه شـما تلقین کند.

 

15. پایان شکوفا می شود

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

مردیت الیس، طراح، برای آشپزخانه‌اي کـه دارای بافت اضافی اسـت «از جمله پشتی کـه از کاشی‌هاي‌ درخشان مراکشی ساخته شده اسـت»؛ از فرش لمسی ترکی استفاده کرد.

 


✅ مطالب مشابه: عکس هایی از آشپزخانه مجلل ستاره ها


 

16. فرش زرد نه چندان دلپذیر

فرش زرد نه چندان دلپذیر

کابینت‌هاي‌ صورتی تند با یک فرش زرد آفتابی دراین آشپزخانه با وات بالا کـه توسط استودیو CAK طراحی شده اسـت، اصلاح میشوند.

 

17. اظهارات ظریف

فرش

برای ایجاد نرمی بدون ایجاد صدای بصری، طراح شان اندرسون، فرشی پهن بافته رابا رنگی کم رنگ انتخاب کرد.

 

18. صورتی گم شده

فرش کوچک

برای یک آشپزخانه کاملا سفید، طراح لیزا گیلمور یک فرش صورتی و آبی پرشور را انتخاب کرد تا شادابی بیافزاید.

 

19. فرش و کار پوشاندن

فرش و کار پوشاندن

علاوه بر ارائه عملکرد – دراین مورد، سطحی صاف برای صندلی‌هاي‌ آشپزخانه کـه بـه داخل و خارج میروند – یک فرش کوچک بـه سبک نماز، این گوشه آشپزخانه را کـه توسط Sherwood Kypreos طراحی شده اسـت، با حال و هوای بی‌نظیری آغشته می کند.

 

20. لمس فیروزه

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

یک فرش پارچه اي فیروزه اي، این آشپزخانه را کـه توسط معمار پاتریک آهرن طراحی شده اسـت، از حالت کلاسیک بـه سبکی کاملاً روستایی تبدیل می کند.

 

21. آن را در حالت خنثی قرار دهید

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

بهترین ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

یک آشپزخانه مینیمالیستی کـه توسط شان اندرسون طراحی شده اسـت، با افزودن یک فرش ترکی در سایه هاي‌ خاموش خاکستری و عاج، بی نهایت لایه لایه تر بـه نظر میرسد.

 

22. نقطه اشباع

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

طراحان سوزان و بن ورک تصمیم گرفتند از یک فرش قرمز رنگ پر جنب و جوش برای تکمیل کابینت هاي‌ نیروی دریایی دراین آشپزخانه مدرنیستی خیره کننده استفاده کنند.

 

23. افسونگر صورتی

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

دراین آشپزخانه پالم اسپرینگز کـه توسط استودیو گیلد طراحی شده اسـت، رنگ‌هاي‌ صورتی – از جمله هود صورتی و گلیم صورتی – فراوان اسـت.

 

24. بازی الگو

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

بادقت نگاه کنید و میتوانید ببینید کـه چگونه سامر تورنتون طراح، انسجامی را دراین آشپزخانه جذاب با قرار دادن شش ضلعی‌هاي‌ تکراری هم در پشت اسپلش و هم در رانر بـه سبک ترکی ایجاد کرد.

 

25. طلسم جمع آوری شده

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

طراح Zoe Feldman یک فرش عتیقه قرمز غنی را انتخاب کرد تا بـه آشپزخانه اي مدرن و کاملا سفید انرژی بخشد. الگوی عتیقه فرش نیز برای گره زدن بـه اکسسوری‌هاي‌ قدیمی کـه فضا را پر می کنند، کار میکند.

 

26. احساس بلوز

احساس بلوز

 

در سراسر این آشپزخانه شاد کـه توسط Studio Gild طراحی شده اسـت، رنگ‌هاي‌ آبی پودری – از جمله آنهایی کـه دریک فرش بافته شده برجسته نشان داده شده‌اند، تکرار می شوند.

 

27. هنر کف

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

لازم نیست فرش همیشه جلوی کابینت ها گذاشته شود. همانگونه کـه استودیو گیلد نشان می دهد، وقتی بین راهرو و آشپزخانه قرار می‌گیریم، می‌توان بـه همان اندازه دلگیر بود.

 

28. مینیمالیسم با ماکسیمالیسم ملاقات می کند

ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

 

استودیو CAK فرشی استادانه بـه سبک ایرانی را انتخاب کرد تا بـه عنوان نقطه مقابلی خیره کننده برای کابینت و لوازم استیل دریک آشپزخانه مینیمالیستی مرتفع باشد.

 

29. پاک کننده پالت

دکوراسیون آشپزخانه

یک فرش ملایم صورتی و اسطوخودوس مکمل کامل کابینت هاي‌ سفید کلاسیک دراین آشپزخانه زیبا اسـت کـه توسط شرکت پاپاس میرون طراحی شده اسـت.

 

30. رنگ بین ما

دکوراسیون آشپزخانه

یک دونده رنگارنگ کـه بین دو سواحل کابینت سیاه و سفید قرار گرفته اسـت، بـه این آشپزخانه سانفرانسیسکو کـه توسط K Interiors طراحی شده اسـت، حس جذابیت و فتنه می دهد.

 

31. بازی های آج

بازی های آج

خاص ترین ایده های جدید برای فرش آشپزخانه

کابینت در دو سایه خاکستری با یک فرش گرافیکی خاکستری دو رنگ دراین آشپزخانه شیک طراحی شده توسط KitchenLab Interiors یکپارچه شده اسـت.

 

32. خزانه داری عالی

خزانه داری عالی

فرش هاي‌ راه راه پر جنب و جوش، کـه بـه طور مبهمی یادآور سراپه هاي‌ مکزیکی اسـت، بـه این آشپزخانه کـه توسط معماران تیم باربر طراحی شده، روحیه التقاطی می بخشد.

 


✅ مطالب مشابه: ایده هایی نو برای متفاوت کردن آشپزخانه


 

در پایان

این آشپزخانه‌هاي‌ بی‌نقص را برای راهنمایی در مورد مکان قرار دادن فرش خود، بـه علاوه اندازه‌هاي‌ مورد استفاده و مواد و سبک‌هایي کـه اساساً بی‌خطا درنظر گرفته می شوند، انتخاب کنید. برای کف پوش شدن آماده شوید!

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)
صدای زیبای این آقا حتما شما را شگفت زده خواهد کرد (فیلم)