خرید و فروش در اینترنت

ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه + 30 ایده جالب

ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه + 30 ایده جالب

با این ایده هاي‌ جدید کافی بار در آشپزخانه «چرخ دستی ها، کابینت هاي‌ توکار و کافه هاي‌ کمد» باریستای خود شوید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از ایده هاي‌ کافی بار برای آشپزخانه تان را منتشر کرده ایم.

 

بیش از 30 ایده کافی برای کافه بار برای آوردن جذابیت کافه به خانه شما

با لوازم مناسب و کمی تزئین، می توانید عملکرد و فضای کافی شاپ مورد علاقه خودرا درست در خانه بازسازی کنید. فضایی را در خانه خود تعیین کنید «فکر کنید: انباری آشپزخانه، کابینت استفاده نشده یا کمد نزدیک» برای نگه داری لوازم ضروری قهوه روزانه خود مانند غلاف ها یا تفاله ها، شربت ها و مجموعه لیوان هاي‌ شایان ستایش شـما.

 

از کابینت‌هاي‌ قهوه کاملاً مجهز و گوشه‌هاي‌ مخفی نوشیدنی گرفته تا تنظیمات صرفه‌جویی در فضا مانند سبد قهوه سیار، ما ایده‌هاي‌ کافی‌بارهای DIY را برای هر فضا، بودجه و سبک خانه جمع آوری کرده‌ایم.

 

چه سبک طراحی شـما مدرن باشد، چه مینیمال یا زیبایی خانه هاي‌ مزرعه اي را پرورش داده باشید، ایده اي برای کافه بار پیدا خواهید کرد کـه بیانیه اي را در خانه شـما ایجاد می کند. ممکن اسـت طراحی آشپزخانه بزرگی داشته باشید و بتوانید یک کابینت توکار را بـه مجموعه قهوه خود اختصاص دهید، یا ممکن اسـت با یک آشپزخانه کوچک کار کنید کـه هر اینچ مربع اهمیت دارد.

 

همانگونه کـه الهام میگیرید، خواهید فهمید کـه چقدر آسان اسـت کـه یک قسمت قهوه را متناسب با ذائقه خانواده خود سفارشی کنید، با مخلوط کردن غذا هاي خوشمزه، کیسه هاي‌ چای، کاکائو داغ. ما چند طرح کاربردی طراحی کرده‌ایم کـه بـه سرعت از روز بـه شب تغییر میکنند، بنابر این می توانید صبح یک فنجان قهوه تازه دم کنید ودر عصر یک میکسولوژیست شوید.

 

جذاب ترین ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه

1. کمد قهوه‌خوری

کمد قهوه‌خوری

در این جا، طراح داخلی اشلی گیلبریث، کمد دیواری را بـه یک قهوه‌بار شیک تبدیل کرد. قفسه هاي‌ تعبیه شده برای نگه‌داری لیوان ها، همزن ها و تفاله هاي‌ قهوه عالی هستند، در حالی کـه پرده تزئینی بـه پنهان کردن انبار و لوازم اضافی کمک می کند.

 

✅ مطالب مشابه: کابینت مدرن برای آشپزخانه

 

2. کابینت های چوبی احیا شده

"</p

این قهوه‌خانه و چای‌بار کـه پشت روکش‌هاي‌ چوبی بازسازی‌شده زیبای راس آلن پنهان شده اسـت، مجهز بـه مجموعه‌اي از لیوان‌ها، یک قوری چای، دستگاه دم‌ساز سرد و مهمترین ان؛ قهوه‌ساز اسـت. درها بسته میشوند، بنابر این می توانید وقتی بعدازظهر شروع میشود، ایستگاه قهوه‌تان را کنار بگذارید.

 

3. سبد نوشیدنی روزانه به شب

سبد نوشیدنی روزانه به شب

نوشیدنیها – کافئین دار یا غیر ان – را از صبح تا شب نگه دارید. این سبد خرید روزانه بـه اندازه‌اي بزرگ اسـت کـه می تواند مواد و لوازم جانبی دم‌نوش‌هاي‌ صبحگاهی، نوشیدنی‌هاي‌ شبانه و هر چیز دیگری را در خود جای دهد.

 

4. مخفیگاه نوشیدنی

مخفیگاه نوشیدنی

طراح کیت مارکر با الهام از جاودانگی آشپزخانه هاي‌ انگلیسی، رویای این کابینت شیک و زیبا را در سر داشت. درهای باشکوه را باز کنید تا مجموعه لیوان هاي‌ خودرا آشکار کنید، سپس از سینک Native Trails Malibu استفاده کنید تا بـه اسانی قهوه صبح خودرا آماده کنید.

 

5. در وزارت کشور پنهان شده است

"</p

با یک ایستگاه قهوه مخفی در داخل این میز توکار، حتی نیازی بـه ترک دفتر خود نخواهید داشت تا خودتان یک فنجان قهوه بعد از ظهر درست کنید. با رنگ کابینت پیچیده، طراح داخلی Krisanna Sanders از Recast Homes خاطرجمعی حاصل می کند کـه مهمانان شـما هیچ ایده اي از داخل ان ندارند.

 

6. بک اسپلش پررنگ

بک اسپلش پررنگ

همان طور کـه طراحی داخلی بدون اسکریپت در این جا انجام می دهد، با استفاده از بک اسپلش و پیشخوان، قسمت قهوه خودرا بـه یک بیانیه طراحی تبدیل کنید. اگر فضای کافی دارید، یک سینک گرد کوچک تهیه قهوه را بسیار آسان‌تر می کند.

 

7. منطقه قهوه پر زرق و برق

منطقه قهوه پر زرق و برق

این کافه‌بار متعلق بـه Malka Helft of Think Chic Interiors، از رنگ پشت آینه‌اي گرفته تا لهجه‌هاي‌ طلایی براق، بیانیه‌اي را بدون تحت الشعاع قرار دادن بقیه آشپزخانه بیان می کند. کابینت هاي‌ بالا و پایین برای نگه داری لیوان ها، ظروف و سایر مواد پرکاربرد ایده آل هستند.

 

8. قهوه بار عتیقه تازه

قهوه بار عتیقه تازه

برای دستیابی بـه سطل زباله واقعی، یک بوفه عتیقه رابا روکشی براق بپوشانید تا حس مدرن تری بـه ان ببخشید. هرگونه نقص رابا سبدها، شیشه ها و مجموعه اي از لیوان هاي‌ تک رنگ بپوشانید.

 

9. قفسه های شناور

قفسه های شناور

بهترین ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه

فضایی در آشپزخانه خودرا بـه روتین قهوه صبحگاهی خود اختصاص دهید. قفسه‌هاي‌ شناور را اضافه کنید تا مطمئن شوید کـه قهوه‌ساز، زمین‌ها و لیوان‌هاي‌ شـما همگی در معرض هستند – بـه علاوه این مجموعه دراین فضا توسط Becca Casey از Becca Interiors بـه نمایش گذاشته شده اسـت.

 

10. کافه بار کمد

کافه بار کمد

با پوشاندن دیوار با کاغذدیواری موقتی جسور و پر کردن قفسه ها با لهجه هاي‌ تزئینی، کمد یدکی را بـه یک کافه بار شیک تبدیل کنید.

 

11. درب های کابینت جیبی

درب های کابینت جیبی

میتوانید این درب‌هاي‌ کابینت را در حالی کـه قهوه‌تان را درست میکنید، باز بگذارید، بدون این کـه نگران وارد شدن بـه ان‌ها شوید، زیرا درها بـه اسانی داخل کابینت قرار میگیرند. این آشپزخانه کـه توسط Amy Leferink از Internal Impressions طراحی شده اسـت، دارای یک ایستگاه قهوه داخلی با یک قفسه کوچک اسـت کـه برای مجموعه کوچکی از لیوان هاي‌ قهوه مناسب اسـت.

 

12. کافی بار ساده و شیک

کافی بار ساده و شیک

وسایل ضروری صبح زود خود – قهوه ساز و لیوان معمولی خود – را در معرض دید قرار دهید و بقیه چیزها را در کشوها قرار دهید.

 

13. کافه روستیک

کافه روستیک

پر از بافت هاي‌ طبیعی و چوب هاي‌ خام، این منطقه قهوه روستایی بـه همان اندازه کاربردی اسـت کـه شیک اسـت. برای بـه حداکثر رساندن فضا، وبلاگ نویس آنجلا لوید یک سازمان دهنده دو طبقه را برای ذخیره لوازم ضروری قهوه انتخاب می کند و قفسه شناور فوق برای ظروف درنظر گرفته شده اسـت.

 

14. چرخ دستی قهوه

چرخ دستی قهوه

اگر ترجیح می دهید دم‌نوش صبحگاهی خودرا با فرنچ پرس درست کنید، سبد قهوه سیار بهترین گزینه برای شماست، بـه خصوص کـه لازم نیست نگران نگه داری ان در نزدیکی پریز باشید.

 

15. کافی بار بی انتها

کافی بار بی انتها

در این جا، نینا نقوی، طراح داخلی، فضای اضافی پیشخوان را بـه یک کافی‌بار زیبا و کاربردی تبدیل میکند. افزودن یک قفسه شناور تضمین میکند کـه لیوان‌هاي‌ قهوه می توانند بـه عنوان دکور عمل کنند و یک بوفه با ذخیره‌سازی بـه شـما امکان میدهد همه ی ظروف و مواد لازم را در معرض داشته باشید.

 

✅ مطالب مشابه: عکس جدیدترین دکوراسیون های آشپزخانه به سبک های مدرن و کلاسیک

 

16. کافی بار توکار

کافی بار توکار

کابینت‌هاي‌ توکار فرصت‌هاي‌ نامحدودی را ارائه می دهند: لیوان‌هاي‌ قهوه را روی قفسه‌ها نمایش دهید، شربت‌ها و خامه‌هاي‌ پایدار در قفسه را در درهای کابینت داخلی قرار دهید و دستگاه‌هاي‌ خودرا روی پیشخوان قرار دهید.

 

17. کابینت چای و قهوه

کابینت چای و قهوه

یک کابینت قدیمی را پاک کنید و ان رابا سازماندهی‌کننده‌ها و سبدهای دارای برچسب، پر از انواع قهوه و چای پر کنید تا هر شخصی کـه برای دم کردن تازه بـه آنجا می آید راضی کند.

 

18. قفسه بندی شیک سفارشی

قفسه بندی شیک سفارشی

در زیر این کابینت آشپزخانه، یک قفسه باز وجوددارد کـه مکان مناسبی برای نگه داری چند اقلام تزئینی، از جمله لیوان هاي‌ قهوه زیبا و یک آسیاب قهوه اسـت. از پیشخوان زیر برای ذخیره بقیه لوازم ضروری قهوه خود استفاده کنید، و بـه نظر می‌رسد کـه گوشه قهوه کوچکی در خانه دارید.

 

19. سبد نورد طلا

سبد نورد طلا

هیچکس نگفته اسـت کـه سبد قهوه شـما فقط باید درباره قهوه باشد، همچنین می تواند مکانی عالی برای نمایش غذا هاي خوشمزه باشد. پس از ریختن یک لیوان قهوه، بـه این ایستگاه بروید تا شکر، خامه و شربت هاي‌ خودرا اضافه کنید – سپس ان رابا یک میان وعده شیرین همراه کنید.

 

20. کافی بار فارم خانه مدرن

کافی بار فارم خانه مدرن

 

با سطل هاي‌ فلزی گالوانیزه، سبدهای تنباکوی فرسوده و اکالیپتوس، زیبایی خانه مزرعه را بـه نمایش بگذارید.

 

21. گوشه قهوه براق

گوشه قهوه براق

 

برای جلوگیری از بهم ریختگی میز، تمام لوازم ضروری قهوه خودرا در کابینت قرار دهید. برای دسترسی آسان، قندها، شربت ها و غلاف هاي‌ قهوه خودرا روی سوزان تنبل بچسبانید.

 

22. سبد قهوه سیار

سبد قهوه سیار

 

یک چرخ دستی را از اتاقی بـه اتاق دیگر بچرخانید تا قهوه، چای و کاکائو داغ در جریان بماند. برای این کـه نوشیدنی‌ها را برای مهمانی آماده کنید، ان‌ها را زودتر دم کنید و درست قبل از رسیدن مهمان ‌ها در پارچ‌ها بچسبانید.

 

23. کافی بار صرفه جویی در فضا

کافی بار صرفه جویی در فضا

با چسباندن این نمایشگر سرمه اي و مسی بـه دیوار، در فضای با ارزش پیشخوان صرفه جویی کنید. می توانید تا 12 لیوان قهوه را روی قلاب هاي‌ فلزی ذخیره کنید و چند فنجان اضافی روی ان اضافه کنید!

 

24. قهوه بار Keurig

قهوه بار Keurig

ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه

فنجان‌هاي‌ کیک، غلاف‌هاي‌ قهوه و لیوان‌ها را مستقیماً روی دیوار قرار دهید تا فضای کافی برای تعمیر دم‌نوش صبحگاهی‌تان در اختیار شـما قرار گیرد.

 

25. سبد قهوه مینیمالیستی

سبد قهوه مینیمالیستی

برای داشتن ظاهری یکنواخت تر، همه ی چیز – قهوه ساز، کاسه قند و لیوان – را دریک رنگ نگه دارید. سپس ایستگاه قهوه رابا گل هاي‌ مصنوعی و یک تابلو قاب بپوشانید.

 

26. کافی بار مدرن

کافی بار مدرن

از طرح‌هاي‌ هندسی، رنگ‌هاي‌ سبز مصنوعی و قوطی‌هاي‌ براق استفاده کنید تا بـه بار قهوه‌تان کمک کند با ظاهر و حس مدرن خانه‌تان هماهنگ شود.

 

27. کابینت باریک قهوه

کابینت باریک قهوه

با استفاده از کابینت هاي‌ باریک آشپزخانه خود برای نگه‌داری ظروف شیشه اي پر از کیسه هاي‌ کیسه اي، کیسه هاي‌ چای و دانه هاي‌ قهوه، بهترین استفاده را ببرید.

 

28. نمایشگر لیوان رنگارنگ

نمایشگر لیوان رنگارنگ

با افزودن چرخ فلکی از لیوان هاي‌ طرح دار و نی هاي‌ کاغذی بـه بار قهوه خانه خود رنگ را بـه فضای خود تلقین کنید.

 

29. سبد قهوه بار

سبد قهوه بار

ظاهر صنعتی این گاری برنجی و چوبی رابا ترکیب لهجه هاي‌ سفید روشن، از جمله سینی گیره اکریلیک، متعادل کنید.

 

30. قفسه دیواری طبقه ای

قفسه دیواری طبقه ای

با آویزان کردن قفسه‌هایي با اشکال و اندازه‌هاي‌ مختلف بـه شکل عمودی فکر کنید تا لیوان‌ها، قاشق‌هاي‌ قهوه و سایر لوازم جانبی کاملاً مناسب باشند.

 

31. سبد بار تغییر کاربری داده شده

ایده های جدید کافی بار در آشپزخانه

قهوه ساز و سایر لوازم ضروری را در قفسه بالایی و اقلام شکننده «فکر کنید: لیوان ها» را در قفسه پایین نگه دارید تا تاثیر ان کاهش یابد.

 

✅ مطالب مشابه: جدیدترین و شیک ترین ایده برای دکوراسیون آشپزخانه

 

در پایان

تغییر دکوراسیون آشپزخانه همیشه نیاز بـه بازسازی گرانقیمت ندارد. در واقع، این میتواند بـه سادگی ارتقاء کابینت ها و شلف هاي‌ شـما باشد.