25 ایده آشپزخانه در فضای باز که حیاط خلوت شما را مرکز توجه قرار می دهد

25 ایده آشپزخانه در فضای باز که حیاط خلوت شما را مرکز توجه قرار می دهد

ما بهترین طرح ها را برای پذیرایی از مهمانان شـما بـه اشتراک می گذاریم – از استوایی و مدرن گرفته تا شیک لوکس و کهنه دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از 25 ایده آشپزخانه در فضای باز که حیاط خلوت را منتشر کرده ایم.

 

جدیدترین مدل های آشپزخانه در فضا باز

 

1. پناهگاه استوایی

پناهگاه استوایی

شام را آماده کنید، کوکتل درست کنید ودر این فضای بیرونی رویایی و سرسبز شام بخورید. چراغ‌هاي‌ رتان و صندلی‌هاي‌ الهام گرفته از بوهو کاملاً با میز ناهار خوری سفید و چوبی هماهنگ میشوند.

 


مطالب مشابه: تصاویری از طراحی های شیک آشپزخانه


 

2. دعوت از فضای حیاط خلوت

دعوت از فضای حیاط خلوت

لوازم گران‌قیمت و سقف‌هاي‌ چوبی دراین آشپزخانه فضای باز سرپوشیده، کل حیاط را یک درجه بالا می برد. کنتراست جذاب برای دوستداران دکوراسیون مدرن و روستایی عالی اسـت.

 

3. تراس پشت بام

تراس پشت بام

حیاط نداره؟ مشکلی نیست این آشپزخانه روی پشت بام ثابت میکند کـه اگر از فضای خود بـه خوبی استفاده کنید، می توانید بـه هر هدف طراحی دست پیدا کنید. جدا کردن قسمت هاي‌ ناهار خوری و آشپزخانه همه ی چیز را بدون بـه هم ریختگی نگه می دارد.

 

4. سنگ کاری ساده و صیقلی

سنگ کاری ساده و صیقلی

میزهای تمیز و سنگ کاری هاي‌ خنثی این طاقچه فضای باز را جاودانه و کاربردی می‌کند. اگر فضای بیرونی شـما کوچک اسـت، این طرح یک چیدمان ایده آل اسـت.

 

5. Oceanside Escape

Oceanside Escape

می توانید در چند قدمی این فضا پیش‌غذا درست کنید، کوکتل‌ها را مخلوط کنید و مناظر وسیع اقیانوس را تماشا کنید – این ایده‌اي چشم نواز برای پذیرایی از مهمانان یا استراحت در طول روز اسـت.

 

6. آشپزخانه در فضای باز شیک

آشپزخانه در فضای باز شیک

یک دیوار با پانل هاي‌ چوبی همراه با یک میز سفید روشن، این آشپزخانه فضای باز را مدرن ودر عین حال جذاب می‌کند.

 

7. پاسیو فضای باز گرمسیری

پاسیو فضای باز گرمسیری

مناظر گرمسیری این پاسیو ان را بـه مکانی فریبنده برای نوشیدن قهوه صبحگاهی «یا میموزا» تبدیل می‌کند. لوازم استیل ضد زنگ همراه با سنگ خنثی ظاهری ماندگار را تضمین می‌کند.

 

8. گیاهان در بالا

گیاهان در بالا

افزودن فضای سبز بـه آشپزخانه در فضای باز باعث میشود فضا طبیعی تر شود. کاشت گیاهان، میوه ها و سبزیجات تازه را برای اسانی پخت و پز درنظر بگیرید.

 

9. فر پیتزا کلاسیک در فضای باز

فر پیتزا کلاسیک در فضای باز

شب پیتزای خانوادگی را بیرون ببرید! اجاق پیتزای هیزمی یک عنصر طراحی جالب را بـه فضای بیرون اضافه می‌کند ودر عین حال حس کاربردی بودن را حفظ می‌کند.

 

10. شومینه بیانیه

شومینه بیانیه

این شومینه بزرگ در فضای باز بـه عنوان نقطه کانونی هر حیاط عمل میکند. ما دوست داریم کـه چوب درست در زیر شومینه ذخیره شود – کاربردی و چشم نواز.

 

11. آجر بار و ایستگاه گریل

آجر بار و ایستگاه گریل

این شومینه بزرگ در فضای باز بـه عنوان نقطه کانونی هر حیاط عمل می‌کند. ما دوست داریم کـه چوب درست در زیر شومینه ذخیره شود – کاربردی و چشم نواز.

 

12. آشپزخانه در فضای باز با چشم انداز

آشپزخانه در فضای باز با چشم انداز

کابینت هاي‌ چوب تیره کاملاً با مبلمان اطراف جفت می شوند و بـه ایجاد فضایی گرم و دنج برای ان شب هاي‌ تماشای ستارگان کمک میکنند.

 

13. فضای ناهار خوری با الهام از توسکانی

فضای ناهار خوری با الهام از توسکانی

در حالی کـه این یک آشپزخانه کامل نیست، این منطقه ناهار خوری در فضای باز بسیار رویایی بود کـه نمیتوان ان را شامل شود. درب‌هاي‌ دوتایی فرانسوی اجازه میدهند کـه غذاها در داخل طبخ شوند ودر عین حال باعث ایجاد فضایی برای مهمانی در فضای باز میشوند.

 


مطالب مشابه: با کمترین هزینه آشپزخانه خود را لاکچری کنید !


 

14. منطقه غذاخوری دنج در فضای باز

منطقه غذاخوری دنج در فضای باز

قدرت یک چیدمان عرشه خوب را دستکم نگیرید. در بار سرو غذا و کوکتل سرو کنید، سپس برای یک وعده غذایی کامل بـه سمت میز حرکت کنید. مقداری گل تازه اضافه کنید تا مقدار بیشتری از هوس و هوس داشته باشید.

 

15. باربیکیو و بار کلاسیک

باربیکیو و بار کلاسیک

پرداخت هاي‌ تیره و مردانه این گوشه باربیکیو را بـه مکانی ایده آل برای کباب کردن پدر تبدیل کرده اسـت. فضای سبز سرسبز بـه ان جذابیت بصری بیشتری می بخشد.

 

16. آشپزخانه مدرن کنار استخر

آشپزخانه مدرن کنار استخر

چراغ هاي‌ این آشپزخانه مدرن توجه را بـه چیدمان جلب می‌کند. با فضای کافی برای پیشخوان، سینک ظرفشویی، اجاق گاز و فر، می‌توان غذاها را از ابتدا تا انتها آماده کرد.

 

17. تا حدی محصور شده است

تا حدی محصور شده است

یک آشپزخانه نیمه بسته «با گزینه باز کردن درهای شیشه اي کشویی یا پنجره هاي‌ بزرگ» روشی هوشمندانه برای طراحی یک فضای بیرونی اسـت اگر در مکانی با آب و هوای بد زندگی میکنید.

 

18. آشپزخانه فضای باز

آشپزخانه فضای باز

یک جزیره بزرگ فضا را برای سرگرمی گروه بزرگی از دوستان دراین آشپزخانه گرمسیری ایجاد می‌کند. درهای شیشه اي کشویی و یخچال توکار امتیازات اضافه شده اسـت.

 

19. تابستان سرگرمی

تابستان سرگرمی

چراغ‌هاي‌ رشته‌اي و منظره سبز سرسبز این حیاط خلوت را بـه مکانی دلپذیر برای مهمانی‌هاي‌ شام تبدیل کرده اسـت. کف آجری گسترده – مناسب برای کباب کردن و غذاخوری – طرح طراحی را کامل میکند.

 

20. الهام گرفته از ساحل

الهام گرفته از ساحل

اگر برای بازسازی کامل آشپزخانه در فضای باز آماده نیستید، برخی از مبلمان پاسیو و یک میز پر از تنقلات اینکار را انجام می دهند. با راه اندازی یک پروژکتور برای شب هاي‌ فیلم زیر ستاره ها، یک قدم جلوتر بروید.

 

21. گریل چوبی مجلل

گریل چوبی مجلل

کابینت هاي‌ چوب تیره و هود مکمل بـه طرز درخشانی با رنگ و بافتی کـه این گریل استیل ضد زنگ ارائه میدهد، جفت میشود.

 

22. مفهوم باز

مفهوم باز

این فضای مفهومی باز یک منطقه پخت و پز با یک پنجره بزرگ برای نور کافی «و مناظر خوب» را بـه نمایش می‌گذارد! بـه‌علاوه، با یک تلویزیون در نزدیکی، می توانید برنامه‌هاي‌ آشپزی مورد علاقه خودرا در حین آماده کردن وعده‌هاي‌ غذایی خود تماشا کنید.

 

23. گوشه سنگی

گوشه سنگی

این گوشه آشپزخانه کوچک از بقیه قسمت هاي‌ حیاط خلوت جدا شده اسـت و فضای سرگرم کننده اي را برای شـما فراهم می‌کند تا در حین بازی فرزندانتان بنشینید.

 

24. آلاچیق فضای باز

آلاچیق فضای باز

این آلاچیق دارای شخصیت بسیار زیادی اسـت و مکانی ایده آل برای صرف یک وعده غذایی اسـت. احساس کلی یک تجربه کمپینگ کابین مانند اسـت کـه مجالس را منحصر بـه فردتر میکند.

 

25. راه اندازی گریل DIY

راه اندازی گریل DIY

اگر بودجه ندارید، یک گریل استاندارد، میز کناری و برخی از مبلمان اولیه غذاخوری می‌تواند حال و هوای یک آشپزخانه در فضای باز را ایجاد کند.

 


مطالب مشابه: نکاتی برای داشتن یک آشپزخانه بهتر


 

در پایان

دوستداران دکور استوایی میتوانند از وسایل چوبی و مبلمان الهام گرفته از بوهو برای التیام تم استفاده کنند، در حالی کـه مسافران مشتاق ساحل می‌توانند تجربه اي شبیه بـه دریا رابا آلاچیق هاي‌ برجسته، چراغ هاي‌ رشته اي و چیدمانی مناسب برای تماشای فیلم در زیر ستاره ها تجربه کنند. یک پروژکتور ستاره اي را فراموش کنید». بنابر این، در مورد منطقه آشپزی خود از خلاقیت نترسید.

جدیدترین مطالب سایت