مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

در اینجا بهترین نمونه مدل دکوراسیون زیبای سال 2015 را به شما معرفی کرده ایم.

 

همه مدها سال به سال تغییر می کنند و گرایشات تازه ای میان مردم باب می شود تا موجب ایجاد تنوع در زندگی باشند.

 

مجله تالاب : این مساله در دکوراسیون نیز مصداق دارد. هر سال رنگ و طرح های ویژه ای بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و مردم دوست دارند خودشان را با این مدها، به‌روز کنند. اگر دوست دارید بدانید گرایشات دکوراسیون امسال چیست، این مطلب را دنبال کنید.

 

لاک و الکل – وسایل چوبی براق و جلادار

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

این گرایش در همه بخش‌های خانه از در و دیوار گرفته تا مبلمان قابل اجرا است. پرداخت های درخشنده و متالیک باعث می شوند تا رنگ‌ها زنده تر و بسیار زیباتر دیده شوند. رنگ های براق بسیار سریع تر نیز تمیز می شوند. نورها را منعکس می کنند و همه این ویژگی ها باعث می شود تا جذابیت بیشتری داشته باشند.

 

وسایل براق و متالیک

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

از اینکه رنگ های براق همانند نقره‌ای یا طلایی را در کنار هم برای دکور بخشی از خانه استفاده کنید، هراسی نداشته باشید. ترکیب رنگ‌های براق باعث می شود تا فضا، عمیق‌تر و حتی گرم‌تر دیده شود. رنگ‌های سرد و گرم در کنار هم عمق بیشتر به فضا می‌بخشد.

 

انرژی عاشقانه

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

تصور کنید: لوسترهای شکوهمند، بافت های ظریف و حساس، وسایل آنتیک، رنگ‌های لطیف و تناژهای کمرنگ همه لطافت شاعرانه و عاشقانه‌ای دارند که به زیبایی بیشتر فضا و ایجاد حس رمانس کمک شایانی می‌کنند. اما برای اینکه دکور خیلی زنانه به نظر نرسد، بخش هایی از آن را با رنگ های کاملا متضاد و بولد تزئین کنید. تصویری که برایتان انتخاب کرده ایم، مصداق بارز دکوراسیون عاشقانه است.

 

ترکیب بافت ها

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

استفاده از وسایل و متریال متفاوت در تزئین و دکور اتاق های خانه باعث می شود تا خانه طراوت بیشتری داشته باشد و حسی از جذابیت و زیبایی را منتقل می کند.

 

شخصی سازی دکور خانه

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

دکوراسیون خانه هر فردی نشان دهنده سلیقه شخصی اوست. برای اینکه بتوانید سلیقه و گرایشات خود را در فضای خانه نیز نمایش دهید، حتما بخشی از خانه را به سلیقه شخصی خود تزئین کنید. برای این منظور می توانید از تابلوهای هنری، اکسسوری های موردعلاقه یا وسایل آنتیک و ارثی و خانوادگی استفاده کنید.

 

استفاده بهینه از فضاهای کوچک

مدل دکوراسیون زیبای سال 2015

 

فضاهای شخصی و کوچک همانند فضای روشویی در سرویس های بهداشتی، عموما فضاهای کوچکی هستند که می توان خیلی زیبا آنها را تزئین کرد. با رنگ های غنی که بسیار هم به‌‎چشم‌بیا هستند یا بافت های جالب و زیبا این فضاها را تزئین کنید.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

جدیدترین مطالب سایت