مدل کفش مردانه از مشهورترین برندها

مدل کفش مردانه از مشهورترین برندها

مدل کفش مردانه از مشهورترین برندها، مدل های شیک کفش مردانه از بهترین برندهای دنیا

 

هر سفری هر قدر هم که طولانی باشد، با یک قدم آغاز می شود اما سفر شما زمانی لذت بخش خواهد بود که کفشی مناسب به پا کرده باشید. اگر به دنبال یک از بهترین برندهای لوکس کفش در جهان هستید، ما در اینجا 7 برند برتر را به شما معرفی می کنیم.

 

1. John Lobb

کفش های چرمی دست ساز John Lobb مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است شرکت « John Lobb» از اواسط قرن 19 آغاز به کار کرد. کفش های چرمی دست ساز این برند لوکس در طول قرن ها توسط افراد طبقه بالای جامعه انگلستان مورد استفاده قرار می گرفت و هنوز هم مورد توجه سیاستمداران و ستاره ها است. اگر چه این برند کفش های زنانه نیز تولید می کند اما بخش اصلی آن به تولید کفش های مردانه مربوط می شود.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

2. Berluti

از مشتریان ثابت کفش های برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد برلوتی برند لوکسی است که فعالیت خود را از سال 1959 تا کنون در زمینه پوشاک آغاز کرده است. هنرمندان، نویسنده ها و افراد نابغه زیادی این کفش ها را به پا کرده اند. از مشتریان ثابت کفش های برتولی می توان به جرج کلونی و رایان گاسلینگ اشاره کرد.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

3. Pierre Corthay

طراحی کفش های Corthay ، این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است «Corthay» ساخت کفش های خود را از زمانی که تنها 16 سال داشت، آغاز کرد. او تا سالها بعد نیز به فعالیت خود ادامه داد تا زمانی که کفش هایش تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان شد. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

4. Church

طراحی کفش های Church به گونه ای است که هیچ گاه از مد نمی افتند این برند انگلیسی، همان طور که از نام اش پیداست، از کلیسای «St. James’ End» واقع در نورث‌همپتون انگلستان متولد شده است. در سال 1990 پرادا این کلیسا را خرید و آن را تبدیل به مکانی برای تولید کفش های خود کرد. طراحی این کفش ها به گونه ای است که هیچ گاه از مد نمی افتند.

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

5. Crockett & Jones

طراحی سنتی کفش Charles Jones بی نظیر است این برند در سال 1879 توسط «Charles Jones» و «Sir James Crockett» در نورث‌همپتون انگلستان متولد شد. طراحی سنتی این کفش ها بی نظیر است. این برند در ابتدا تنها کفش های مردانه تولید می کرد اما به تدریج کفش های زنانه خود را نیز روانه بازار کرد.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

6. J.M. Weston

برند J.M. Weston تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود این برند کار خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد.« Édouard Blanchard» کارخانه خود را در سال 1891 و با ساخت کفش های زنانه و مردانه راه انداخت و کمی بعد توانست به کمک پسرش تولیدات خود را با روش های مدرنی که در آمریکا مورد استفاده قرار می گرفت، تطبیق دهد و تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

7. Aubercy

برند Aubercy از نظر طراحی منحصر بفرد بوده و میخواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود انتقال بدهد. این برند زیبای فرانسوی کار خود را از سال 1935 آغاز کرد. از نظر طراحی منحصر بفرد است و می خواهد حس خاص بودن را به مشتریان خود نیز، زمانی که کفش های آن را به پا می کنند، منتقل کند. قیمت این کفش ها با  توجه به سایزشان تغییر می کند.

 

بهترین برندهای کفش مردانه در سال 2016

 

مدل های جدید و شیک کیف مدارک مردانه

مدل کالج مردانه و پسرانه شیک و جدید

مدل کفش های اسپرت پسرانه ، مردانه

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت