بیوگرافی رامین رضاییان بازیکن تیم ملی + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
بیوگرافی رامین رضاییان بازیکن تیم ملی + عکس

رامین رضاییان یکی از پرحاشیه‌ترین بازیکنان فوتبال ایران درسال 95 بود کـه پس از پایان لیگ پانزدهم و بـه پشتوانه حضور در ترکیب اصلی تیم ملی جواب تلفن هیچ‌کس را نداد و راهی ریزاسپور ترکیه شد. دراین قسمت از مجله تالاب مقاله اي در مورد بیوگرافی رامین رضاییان منتشر کرده ایم.

 

بیوگرافی رامین رضاییان و همسرش

بیوگرافی رامین رضاییان و همسرش

رامین رضاییان متولد 27 اسفند 1368 در ساری، بازیکن فوتبال اسـت. تا دیپلم بیشتر درس نخوانده اما با 185 سانتی متر قد به عنوان دفاع راست در فوتبال درخشید و از پرسپولیس بـه تیم ملی رسید و حالا زندگی سوپر لوکسی هم دارد.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی رافائل سیلوا بازیکن مدافع تیم استقلال تهران


 

خانواده رامین رضاییان

خانواده رامین رضاییان

رامین رضاییان درروستای «سمسکنده علیا» از توابع بخش مرکزی ساری استان مازندران دریک خانواده فرهیخته بـه دنیا آمد، پدرش بهداشت یار بازنشسته بوده و تنها یک خواهر بزرگ تر از خود دارد.

 

ورود به فوتبال حرفه ای رامین رضاییان

ورود به فوتبال حرفه ای رامین رضاییان

مثل اکثر فوتبالیست ها از زمین هاي‌ خاکی شروع کردم و با کمی تلاش درسال 1380 وقتی 12 ساله بودم وارد نوجوانان تیم سارویدر شدم و یک سال بعد بـه تیم شهرداری ساری پیوستم و بـه مدت 7 سال دراین تیم بودم.

 

از ساری تا تهران رامین رضاییان

از ساری تا تهران رامین رضاییان

برای پیشرفت فوتبالم بـه سایپا تهران رفتم ودر همان سال بـه تیم ملی امید دعوت شدم. مدتی در تمرینات تیم راه آهن حاضر بودم تا این کـه همان زمان [سال 1388] در 20 سالگی مورد توجه مسولان تیم صبای قم قرار گرفتم و مدت چهار سال در خدمت این تیم بودم.

 

از راه آهن تا پرسپولیس رامین رضاییان

از راه آهن تا پرسپولیس رامین رضاییان

رامین رضاییان سال 1392 بـه تیم راه آهن پیوست و بـه مدت دو سال دراین تیم حضور داشت تا این کـه 6 تیر 1394 با قراداد دو ساله بـه تیم پرسپولیس با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ پیوست.

 

جنجال و ریزه اسپورت ترکیه رامین رضاییان

جنجال و ریزه اسپورت ترکیه رامین رضاییان

در تیرماه 1395 وی با این کـه برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرار داد داشت ولی با توجه بـه بندی کـه در قرار دادش بود این قرارداد را بـه صورت یک طرفه فسخ کرد و بـه باشگاه ریزه‌ اسپور ترکیه پیوست. رضائیان کـه بـه همراه ریزه اسپور بـه اردوی اتریش نیز رفته بود، بعد از مشکلاتی کـه با این تیم داشت، قراردادش را فسخ کرد و بـه تیم سابقش پرسپولیس بازگشت.

 

لژیونری رامین رضاییان

لژیونری رامین رضاییان

او درسال 1396 پس از درخشندگی هاي‌ دیدنی در پرسپولیس، راهی تیم «اوستنده» کشور بلژیک شد و یک سال آنجا بود سپس در 14 آبان 1397 با قرارداد یکساله بـه تیم الشحانیه قطر رفت. 

 

رامین رضاییان ناموفق در قطر

رامین رضاییان ناموفق در قطر

این بازیکن در 1 شهریور 1399 با قرارداد دو ساله با الدحیل قطر پیوست اما چهار ماه بعد در 12 دی 1399 در فهرست مازاد سرمربی این تیم پیوست و وادار شد با قرارداد یکساله بـه تیم فوتبال السیلیه قطر رفت.

 


مطالب مشابه: مرگ ملیکا محمدی هافبک تیم ملی فوتبال + علت فوت ملیکا محمدی چه بود؟


 

بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس

بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس

رامین رضاییان در 23 بهمن 1400؛ با قراردادی ۶ ماهه بـه پرسپولیس یحیی گل محمدی پیوست وی در اولین بازی خود بعد از برگشتش بـه پرسپولیس در ترکیب اصلی مقابل آلومینیوم اراک قرار گرفت.

 

قرارداد دو ساله رامین رضاییان با سپاهان

قرارداد دو ساله رامین رضاییان با سپاهان

در 24 خرداد 1401 پس از انجام یک دور مذاکرات فشرده با قراردادی دو ساله بـه سپاهان پیوست، ژوزه مورایس سرمربی این تیم، شخصا خواستار حضور این بازیکن دراین تیم بود.

 

رامین رضاییان در تیم ملی ایران

رامین رضاییان در تیم ملی ایران

رضائیان 11 دی 1393 توسط کارلوس کی روش بـه ترکیب ایران در جام ملت‌ هاي‌ آسیا 2015 فراخوانده شد، او در تاریخ 14 دی 1393 اولین بازی خودرا دریک بازی دوستانه در برابر عراق انجام داد. اولین گل ملی خودرا در تاریخ 27 آبان 1394 در پیروزی 6-0 در برابر گوآم بـه ثمر رساند

 

در ادامه موفق شد بـه‌ همراه تیم ملی ایران بـه‌عنوان اولین تیم آسیایی «و سومین تیم جهان پس از میزبان و برزیل» بـه جام جهانی 2018 صعود کند. رامین رضائیان در جام جهانی 2022 قطر مقابل تیم ولز 1 گل بـه ثمر رساند و نتیجه بازی 2 بر صفر بـه نفع ایران تمام شد؛ گل اول توسط روزبه چشمی و گل دوم توسط رامین رضائیان بـه ثمر رسید.

 

جنجالهای رامین رضاییان

جنجالهای رامین رضاییان

در تیر ماه 1399 بود کـه دختر دورگه ایرانی – آمریکایی بنام آماندا مدعی شد حدود 5 سال اسـت با رامین رضاییان بازیکن فوتبال تیم ملی در ارتباط بوده اسـت او در تایید حرف هاي‌ خود چت و ویدیوی خصوصی رامین رضاییان را نیز منتشر داد. انتشار این ویدیو و عکس شایعه احضار وی بـه کمیته اخلاق و محرومیت را در فضای مجازی منتشر کرد ولی با این حال او بـه مشکلی بخورد !

 

ازدواج رامین رضاییان

ازدواج رامین رضاییان

او رابطه خوبی با هوادارانش دارد و درمقابل عکس گرفتن آن ها حوصله زیادی بـه خرج می‌دهد اما بارها گفته اسـت بعد از پایان فوتبالش ازدواج می کند. عکس هاي‌ منتشر شده از رامین رضاییان و همسرش، همگی از نزدیکان و هواداران او هستند ودر حال حاضر مجرد می باشد

 

باشگاه های حرفه ای رامین رضاییان

باشگاه های حرفه ای رامین رضاییان

صبای قم 65 بازی «4 گل» – 1388 – 1392

راه‌ آهن 56 بازی «11 گل» 1392 – 1394

پرسپولیس 43 بازی «9 گل» 1394 – 1396

اوستنده 25 بازی «2 گل» 1396 – 1397

الشحانیه 32 بازی «16 گل» – 1397 – 1399

الدحیل 13 بازی «3 گل» – 1399 – 1400

السیلیه 34 بازی «7 گل» – 1400 – 1401

پرسپولیس 14 بازی «0 گل» – 1401

سپاهان – 1401

 


مطالب مشابه: برای فوتبالیست شدن به چه نکاتی باید توجه کرد؟


 

در پایان

رامین رضاییان سمسکندی «زادهٔ 27 اسفند 1368 در ساری» بازیکن فوتبال اهل ایران اسـت. وی سابقه عضویت در تیم‌هاي‌ صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس را دارد.او در حال حاضر در تیم فوتبال الشحانیه قطر بازی میکند.

جدیدترین مطالب سایت