مجموعه : اخبار ورزشی
بروزرسانی : 23 فروردین 1397

واگذاری استقلال و پرسپولیس جدی شد

واگذاری استقلال و پرسپولیس جدی شد

نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: در جلسه‌ای که برای واگذاری پرسپولیس و استقلال با حضور دکتر گودرزی، وزیر ورزش و جوانان و وزرای اقتصاد و دادگستری هفته گذشته تشکیل شد، به جمع‌بندی خوبی رسیدیم و تصور می‌کنم ظرف مدت یک ماه بعد از اتمام حسابرسی واگذاری دو باشگاه آغاز شود.
 
امیررضا خادم که با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفتگو می‌کرد، در مورد نحوه حسابرسی دو باشگاه ادامه داد: به زودی دو شرکت مورد تایید سازمان حسابرسی در پرسپولیس و استقلال مستقر می‌شوند و تا زمانی که نتیجه حسابرسی مشخص و تایید نشود، نمی‌توان اقدام دیگری کرد. پیگیری و مدیریت تمام این مراحل با سازمان خصوصی سازی است و امیدوارم اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال همان طور که در متن حکم انتصابشان لحاظ شده در مورد فراهم کردن شرایط واگذاری دو باشگاه همکاری داشته باشند و در این مورد نقش مدیران عامل دو باشگاه از همه بیشتر است.

 
امیررضا خادم گفت: امیدوارم تا یک ماه دیگر حسابرسی دو باشگاه تمام شود و امکان قیمت‌گذاری برای سازمان خصوصی سازی فراهم گردد.

 
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه در پاسخ به سئوالی در مورد اعلام آمادگی برخی افراد برای خرید سهام دو باشگاه به وزارت ورزش گفت: این موضوع به ما ارتباطی ندارد و نحوه، شرایط واگذاری و تعیین اهلیت افراد، شرکت‌ها و گروه‌ها با وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان خصوصی سازی است.
 
امیررضا خادم درباره نقش و سهم ورزشی‌ها و به خصوص پیشکسوتان در امر واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به گفت: یکی از تاکیدات وزیر ورزش و جوانان در نشست با وزرای دیگر رعایت شدن نقش معنی‌دار پیشکسوتان دو باشگاه در نحوه واگذاری و توزیع سهام است که شرایط آن هم به زودی اعلام می‌شود.

 
خادم درباره واگذاری دو ورزشگاه درفشی‌فر و مرغوبکار در مزایده دو باشگاه افزود: در این مورد به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم و قطعا قرار گرفتن دو ورزشگاه به عنوان دارایی‌های دو تیم قیمت را در مزایده بالاتر خواهد برد ولی اگر در مزایده قرار نگیرند فقط برند پرسپولیس و استقلال عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت