هدیه کریستیانو رونالدو به چاق ترین هوادارش + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
هدیه کریستیانو رونالدو به چاق ترین هوادارش + عکس

هدیه کریستیانو رونالدو به چاق ترین هوادارش، این مرد که چاق ترین مرد جهان است از طرفداران دو آتیشه کریستیانو رونالدو فوتبالیست مشهور است.

 

بعد از اینکه این مرد چاق مدام از علاقه اش به رونالدو گفت دکترها و پرستاران تصمیم به سورپرایز ویژه ای برایش در نظر گرفتند.کریستیانو رونالدو پیراهن امضا شده خود را برای چاق‌ترین مرد دنیا که 435 کیلو وزن دارد فرستاد.

 

هدیه کریستیانو رونالدو به چاق ترین هوادارش + عکس

 

کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان در دو سال گذشته بوده است که توانسته با درخشش خیره کننده خود خودش را حتی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال معرفی کند.بازیکنی که کفش طلا را بدست آورده است. به همین خاطر پیراهن او نیز همیشه جزو چیزهایی بوده که علاقه‌مندان به فوتبال برای به دست آوردن آن آرزوی زیادی دارند

 

رس مورنو مرد مکزیکی 37 ساله که 453 کیلوگرم وزن دارد یکی از طرفداران کریستیانو رونالدو محسوب می‌شود. او که تمام بازی‌های رونالدو و رئال مادرید را از تلویزیون می‌بیند علاقه وافرش به رونالدو را آنقدر بروز داده که اطرافیان و پزشکان او کاملا در جریان قرار گرفته‌اند

 

به همین خاطر نیز پزشکان وی این موضوع را به کریستیانو رونالدو انتقال داده‌اند تا رونالدو پیراهن امضا شده‌اش را برای این مرد مکزیکی که چاق‌ترین مرد زمین است اهدا کند.رونالدو که فعالیت‌های اجتماعی زیادی دارد این اقدام را در راستای زندگی سالم و فعالیت‌های مورنو در این بعد انجام داده است.

 

بنز لوکس و چشم نواز کریستیانو رونالدو (عکس)

شباهت جالب پسر ایرانی به کریستیانو رونالدو (عکس)

لیست تمامی اتومبیل های کریستیانو رونالدو + عکس

 

جدیدترین مطالب سایت