'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

طرح جنسی و زننده لباس تیم بانوان منچستر یونایتد (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
طرح جنسی و زننده لباس تیم بانوان منچستر یونایتد (عکس)

منچستر یونایتد یکی از پرطرفدارترین تیم های اروپایی می باشد که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد. طرح جدید پیراهن منچستریونایتد برای بانوان با اعتراض های زیادی روبرو شده است.

از نظر اعتراض کنندگان این طرح بسیار زننده و حاوی پیام های جنسیتی است. با این پیراهن که سعی در نشان دادن جاذبه های جنسیتی دارد شان و منزلت هواداران زن منچستریونایتد (Manchester United) پایین می آید؛ این نظری است که مخالفان طرح جدید لباس های منچستریونایتد دارند.

 

این لباس ها که از سوی کمپانی آدیداس(Adidas) تهیه شده است حاوی پیام بارز تبعیض جنسیتی است. یقه های بسیار باز پیراهن های زنانه در مقایسه با یقه های بسته پیراهن های مردانه این مشکل را نشان می دهد.

 

طرح جنسی و زننده لباس تیم بانوان منچستر یونایتد (عکس)

طرح جنسی پیراهن فصل آینده تیم بانوان منچستر یونایتد

 

شرکت تولید لوازم ورزشی آدیداس تا 10 سال آینده تأمین کننده پیراهن تیم فوتبال منچستریونایتد خواهد بود و به موجب قراردادی که میان این شرکت آلمانی و شیاطین سرخ منعقد شده است، قرمزپوشان شهر منچستر 940 میلیون یورو دریافت کرده‌اند.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب


اخبار ورزشی

بیشتر بخوانید
تصاویر دیدنی رونمایی از کتاب جدید عادل فردوسی پور کتاب جدید عادل فردوسی پور که ترجمه یک کتاب مشهور خارجی است به تازگی رونمایی شد.   مراسم رونمایی از کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» نوشته "رولف دویلی" با ترجمه عادل فردوسی‌پور، بهزاد ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مهیب ترین بمب اتمی جهان در روسیه (+عکس)
مشاهده بیشتر