آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

همسران و فرزندان دونالد ترامپ

 

دونالد ترامپ خانواده شلوغ و پر جمعیتی دارد. او سه بار ازدواج کرده است.

 

دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خانواده ای پر و پیمان دارد. او 5 فرزند  – 3 پسر و 2 دختر – و 8 نوه دارد. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو وقتی خانواده ترامپ – شامل همسر کنونی و همه فرزندان و نوه ها – در صحنه در کنار پدر خانواده حاضر شدند جمعیت آنها به بیش از 15 نفر رسید.

 

ترامپ تا کنون سه بار ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج ها 3 فرزند از همسر نخست و یک فرزند از هر کدام از ازدواج های بعدی خود است.

 

او مدتی را نیز در فاصله بین ازدواج دوم و سومش با کارلا برونی همسر نیکولا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه رابطه داشته است. ترامپ پس از جدایی از برونی با همسر سوم خود ازدواج کرد و برونی نیز با نیکولا سارکوزی رییس جمهور فرانسه پیمان زناشویی بست.

 

1- ازدواج نخست

همسر نخست ترامپ ” ایوانا مری زلنیچکوا” یک مانکن اهل جمهوری چک است که ترامپ در سال 1977 با او ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های ” دونالد ترامپ جونیور ” – فرزند ارشد ، ایوانکا ترامپ – دختر ارشد و اریک ترامپ است.

 

ترامپ و همسر نخست او

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

سه فرزندان ترامپ از همسر نخستش هر سه در شرکت پدرشان – trump organization  – کار می کنند و در سمت معاون رییس شرکت – که پدرشان است – به فعالیت مشغولند.

 

فرزندان ترامپ در کنار هم در جریان کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ؛ به ترتیب از سمت راست تصویر: تیفانی، اریک و ایوانکا

 

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

1- “دونالد ترامپ جونیور” بزرگ ترین فرزند ترامپ و متولد سال 1977 – 39 ساله – است. او که در سال 2005 ازدواج کرده است ، 5 فرزند دارد.

 

2- ایوانکا ترامپ هم علاوه بر کار در شرکت پدرش ، یک نویسنده بوده و پیشتر به کار مدلینگ نیز اشتغال داشته است. او متولد 1981 – 35 ساله – است. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ایوانکا در شب آخر پشت تریبون قرار گرفت و پدرش را برای سخنرانی به صحنه دعوت کرد. او گفت: پدرم و رییس جمهور بعدی مان را به صحنه دعوت می کنم.”

 

ایوانکا در سال 2009 ازدواج کرده و هم اکنون  3 فرزند دارد.

 

3-  اما کوچکترین فرزند ترامپ از ازدواج نخستش که ” اریک ترامپ ” نام دارد، متولد سال 1984 – 32 ساله – است. ثروت شخصی او بیش از 150 میلیون دلار برآورد شده است. اریک در سال 2014 با “لارا یوناسکا” ازدواج کرده و هنوز فرزندی ندارد.

 

ازدواج دوم

ترامپ در سال 1993 پس از جدایی از همسر اولش با ” مارلا ماپلس” خواننده ای که 17 سال از خودش کوچکتر بود، ازدواج کرد. حاصل این ازدواج که 4 سال بیشتر دوام نداشت و در سال 1997 به جدایی انجامید دختر دوم و فرزند چهارم ترامپ ” تیفانی ترامپ ” است.

 

ترامپ در کنار همسر دومش که مادر تیفانی ترامپ است

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

تیفانی ترامپ : تیفانی که یک مدل و خواننده است در سال 1993 به دنیا آمده است.

 

ازدواج سوم

 ترامپ از سال 2005 با ” ملانیا کناوس ” مدل اهل اسلونی ازدواج کرد و هم اکنون نیز با این مدل که بیش از 20 سال از او کوچکتر است در ” پنت هاوس” صد میلیون دلاری برج معروفش در محله منهتن نیویورک زندگی می کند.

 

ترامپ در کنار همسر سومش که هم اکنون با او زندگی می کند

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 

ملانیا ترامپ چون یک مهاجر است تسلط خوبی به زبان انگلیسی ندارد و انگلیسی را با لهجه صحبت می کند. در کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان سخنرانی ملانیا به دلیل کپی برداری از سخنرانی 8 سال پیش میشل اوباما در همین موقعیت بسیار خبرساز شد.

 

حاصل ازدواج ترامپ با ملانیا پنجمین و سومین فرزند پسر ترامپ است که “بارون ” نام دارد. بارون 10 سال دارد و هم اینک تنها فرزند ترامپ است که با او زندگی می کند.

 

اختلاف سنی بارون با برادر بزرگش نزدیک به 30 سال است و بارون از نخستین برادرزاده اش کوچکتر است.

 

بارون ترامپ کوچکترین فرزند ترامپ

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 ترامپ در کنار دو پسر بزرگ از همسر اولش : سمت راست تصویر پسر بزرگش “دونالد ترامپ جونیور” و سمت چپ “اریک ترامپ”

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 

عصر ایران

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت