رابطه نامشروع دختر پادشاه قطر همزمان با ۷ مرد + عکس

رابطه نامشروع دختر پادشاه قطر همزمان با ۷ مرد + عکس

دختر پادشاه قطر به بیماری جنسی مبتلا است و در یک رابطه جنسی نامشروع با هفت مرد همزمان رابطه داشته است.

 

به گزارش تالاب شاهزاده خانم قطری در یکی از هتل های لندن به اتهام خودفروشی و برقراری رابطه نامشورع با چند مرد دستگیر شد. او اعلام کرد که خودش به این افراد برای برقراری رابطه جنسی با وی پول داده .

 

 شاهزاده قطری که با ۷ مرد رابطه جنسی گروهی برقرار کرده بود، به خودفروشی متهم شد.

 
رابطه نامشروع دختر پادشاه قطر همزمان با ۷ مرد + عکس

عکس شاهزاده قطر متهم به برقراری رابطه جنسی با ۷ مرد در هتل لندن

 
 

ماجرای دستگیری شاهزاده خانم قطر به جرم برقراری رابطه جنسی 

 

 به نقل از رادیو روسیه، جزئیات جدیدی از واقعه رسوایی اخلاقی شاهزاده خانم قطری با ۷ مرد که به صورت اتفاقی توسط نیروهای امنیتی در هتلی در لندن مشاهده شد، بدست آمده است.
 
مقامات بریتانیا سعی کردند وی را به خودفروشی و روسپیگری متهم کنند ولی او در پاسخ اعلام کرد که خودفروشی نکرده و برعکس، خودش به آن مردان هرزه پول پرداخت کرده بوده است.
 
سایت نشریه “shiitenews.org” به نقل از روزنامه “Financial Times” می نویسد که پلیس مبارزه با فساد جنسی شهر لندن در اتاق هتلی در این شهر، متوجه حضور زنی شدند با ۳ مرد به صورت همزمان رابطه جنسی برقرار می کرد.

 

این درحالی بود که چهار مرد دیگر نیز در اتاق کناری منتظر نوبت خود برای ورود به این رابطه بوده اند.

 

ماموران پلیس پس از مشاهده کارت شناسایی او در کمال تعجب متوجه شدند که در مقابل آنها، شاهزاده قطری “سالوا” فرزند نخست وزیر این کشور یعنی “حمد بن جاسم بن جبر آل ثانی” قرار دارد.نیروهای پلیس وی را به روسپی گری متهم کردند ولی او اعلام کرد که خودش به این افراد برای برقراری رابطه جنسی با وی پول داده بوده است.

 

منبع : مراحم

جدیدترین مطالب سایت