ادعای وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی «حمله به ایران»

ادعای وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی «حمله به ایران»

ادعای جالب وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی

آریل لویت، نائب رئیس پیشین نهاد انرژی اتمی رژیم صهیونیستی نیز در رابطه با برجام با تاکید بر این‌که «اسرائیل استراتژی درستی را در رابطه با این موضوع اتخاذ کرده هست» گفت:‌ الان اسرائیل هیچ برنامه اي را برای مقابله با برنامه موشکی و ابعاد نظامی توافق هسته‌اي ایران ندارد.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در ادعاهایی خصمانه ضمن تاکید بر این‌که «اسرائیل باید گروه حزب الله و حامی آن یعنی ایران را مورد هدف قرار دهد» گفت: اگر حزب الله علیه اسرائیل اقدام نظامی انجام دهد، ما هم باید به زیر تولید‌هاي ایران حمله کنیم.

به گزارش تالاب:به نقل از اورشلیم پست، « افریم سنه» در کنفرانس سالانه هرزیلیا در توضیح منطق استراتژی خود مدعی شد که ایران از حزب الله برای حمله به اسرائیل بدون هرگونه تهدید بازدارندگی بهرهگیری میکند.

وی افزود: همین حالا استراتژی اسرائیل در صورت حمله حزب الله، حمله به زیرساخت هاي لبنان هست اما چنین رویکردی کارآمدی لازم را ندارد.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی مدعی شد:‌ ایران هیچ اهمیتی به تخریب زیر تولید‌هاي لبنان نمیدهد.

وی در عین حال مدعی شد: حتی با این‌که ایران در راستای نظارت هاي آژانس بین‌المللی انرژی اتمی حرکت کرده هست اما ابهاماتی که در برجام وجود دارد چندان هست و این موضوع باعث میشود این توافق در اساس عملکرد بسیار سخت تر از آن‌چه که باید باشد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت