بروزرسانی : 25 مهر 1397

زن عنکبوتی ایران به دام پلیس افتاد (+عکس)

زن عنکبوتی ایران به دام پلیس افتاد (+عکس)

زن خلافکار تهرانی معروف به زن عنکبوتی ایران دستگیر شد.

به گزارش تالاب زن شیاد معروف به زن عنکبوتی با بالا رفتن از دیوار خانه ها طلاهای موجود در خانه را سرقت می کرد.
 
چندی پیش در پی مراجعه تعدادی از شهروندان و اهالی ساکن در محدوده بی سیم  تهران مبنی بر اینکه زنی 50 ساله در فرصتی مناسب با ورود به منازل اقدام به سرقت طلاو اشیاء قیمتی می کند، پرونده ایی در این رابطه تشکیل و بلافاصله در دستور کار ماموران معاونت تجسس کلانتری 159 بی سیم قرار گرفت.
 
در تحقیقات پلیسی و بررسی ساعات وقوع و همچنین کنترل مجرمین رها شده موجود در سیستم فایلر  آگاهی ماموران موفق به شناسایی هویت زن 50 ساله به نام “مریم” شدند که به تازگی از زندان آزاد شده بود. مشخصات ظاهری این زن سارق که زنی حدوداً 50 ساله،سیاه چهره،لاغر اندام و بلند قد بود اخذ و در اختیار واحدهای گشتی و ماموران گشت نامحسوس کلانتری قرار گرفت.
 

زن عنکبوتی ایران به دام پلیس افتاد (+عکس)

 
به گزارش تالاب با به دست آمدن مشخصات ظاهری متهم تلاش برای دستگیر وی آغاز شد در ادامه گشت زنی های هدفمند و عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی انجام شد تا اینکه ساعت 18 و 10 دقیقه 16 تیرماه 92 یکی از واحدهای گشتی موفق به شناسایی سارق که در حال پرسه زنی در خیابان شوش شرقی بود شده و بلافاصله وی را دستگیر کردند و در بازرسی از کیف همراه وی مقداری طلاجات به میزان تقریبی 2میلیون تومان کشف نمودند.
 

متهم پس از دستگیری بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفت که در خلال تحقیقات پلیسی و در بررسی سیستم فایلر  آگاهی مشخص شد “مریم” سابقه دار بوده و طی دو سال گذشته نیز به اتهام سرقت منزل در خیابان های اتابک،منصور و 17شهریور توسط کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شده است.
 
 
متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به به بیش از 7 فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.

منبع: قانون

مطالب مرتبط:

دستگیری باند زنان خلافکار ایرانی با ماشین های لوکس

عکس های ترسناک از شرورترین باند خلافکار دنیا

دستگیر کردن دزدی که پوشک می پوشید (عکس)

تصاویری از یک شاه دزد در حال دزدی کردن

خونسردانه ترین دزدی در تهران + عکس

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت