اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

بنیان خانواده در غرب در حال نابودی است….

اتفاقات شرم آور از لخت شدن زنان و برهنه شدن زنان را در این جا مشاهده نمایید. لخت شدن زن توسط مرد بی غیرت یکی از اقدامات یک مرد متاهل آمریکایی بوده است. به تازگی یک مرد آمریکایی همسرش را در خیابان و جلوی چشم مردم لخت کرد. لخت شدن زن توسط مرد در بسیاری از کشور های‌ دنیا که بی بند و باری است رواج دارد.

 

عکسهای لخت شدن زن توسط مرد بدون سانسور را در ادامه مشاهده می‌کنید. در این مطلب چند خبر درباره لخت شدن زن توسط مرد بدون سانسور را می خوانید.

 

تصاویر لخت شدن زنان در ملاء عام

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

تعدادی از نظامیان فعلی و سابق ارتش ایالات امریکا عکسهای لخت همکاران زن خودرا در فیسبوک پخش کرده‌اند. به گزارش الوقت به نقل از بی بی سی، نیروهای آمریکایی در تمامی بخش‌های ارتش این کشور عکس هایی لخت از همکاران زن خودرا دراینترنت منتشر کرده‌اند. در گزارش‌هایی که هفته گذشته منتشر شده آمده که تفنگداران فعلی و سابق ارتش کشور کشور آمریکا این عکسهای را در شبکه اجتماعی فیسبوک پخش کرده‌اند.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

در سایتی نیز نیروهای نظامی کشور کشور آمریکا در سایر بخش‌های ارتش هم صدها عکس لخت از همکاران زن خودرا در آن منتشر کرده‌اند. وزارت دفاع ایالات امریکا، پنتاگون، گفته است که چنین رفتارهایی مغایر با ارزش‌های این وزارتخانه است. گفته شده که در مواردی اسامی و سایر اطلاعات هم همراه عکس‌ها هم منتشر شده است. یکی از فرماندهان ارشد تفنگداران دریایی چنین رفتار‌هایی را «شرم آور» خوانده است.

 

تصاویر لخت شدن زنان

 

پس از فاش شدن رابطه پنهایی زن جوان با مردی متاهل، وی در یکی از خیابان‌های شهر پویانگ در شمال هنان چین پس از لخت شدن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 

یک خانم به نام پاملا مک کارتی و با 35ساله که پسر 3 ساله خود را به حمام برده بود به حدی کودک را مورد ضرب و شتم قرار داد که همسایگان متوجه شده و به پلیس خبر کردند.به گزارش تالاب هنگامی که پلیس برای کمک به کودک رسید مادر به صورت لخت به خیابان دوید و همانجا دچار ایست قلبی شد و قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

تصاویر لخت شدن زنان

 

پس از فاش شدن رابطه نامشروع «لین پائولین» 38ساله با مرد متأهلی توسط چهار زن که دوستان وی بودند از منزل مسکونی‌اش خارج و پس از برهنه کردن وی در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های این شهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.به گزارش تالاب این دومین باری است که محاکمه این چنینی در این خیابان در استان یویانگ رخ میدهد. هیچ یک از عابرین و شاهدین اجازه مداخله و جدا کردن این افراد را ندارند و تنها با حضور پلیس این درگیری پایان می‌یابد.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

در فرهنگ این شهر برقراری رابطه نامشروع هیچ توجیهی نداشته و مجازات شدن افراد در ملا عام از جانب ساکنین این شهر قابل درک است. این در حالی است که حتی اگر خطایی مرتبط از مرد متأهل سر بزند به هیچ عنوان مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت و طرف وی محاکمه می‌شود. به اعتقاد این افراد محاکمه این چنینی در ملا عام موجب عبرت برای سایرین خواهد شد تا از ارتباط با مرد متأهل در هراس باشند.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

عکس لخت شدن زنان

 

به گفته سخنگوی پلیس به نقل از این خبرگزاری محاکمه زنان به این صورت کاهش یافته اما متأسفانه هنوز شاهد مواردی از این قبیل هستیم. پلیس «لین پائولی» را پس از ضرب و شتم به بیمارستان منتقل نمود.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

یک زن به همراه 4 تن از دوستانش به خاطر کتک زدن یک دختر و لخت کردن وی در خیابان بازداشت شدند.به گزارش تالاب پلیس شهر «آن هوئی» واقع در شرق چین با منتشر شدن یک ویدئو هولناکی که در آن دختر جوانی توسط 5 زن به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و در برابر دیدگان مردان و زنان دیگر با پاره کردن لباس های این دختر او را لخت کرده بودند، اقدام به بازداشت آنان کرد.

 

عکس برهنه زنان

زن چینی پس از بازداشت به پلیس گفت که دختری را که کتک زده است با همسرش ارتباط داشته است. این زن در حالیکه از اقدام خود پشیمان نبود ادامه داد: یکی از دوستانم این دختر را با شوهرم دیده بود و من با جمع کردن 4 تن از دوستانم این دختر را از محل کارش تعقیب کردیم و در فرصتی مناسب به او حمله کردیم. این زن چینی که با قرار قانونی بازداشت است، در تمام بازجویی ها اصلا ابراز پشیمانی نکرد و مدام می گفت باید شوهرم را هم ادب کنم.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

 


حتماً بخوانید:  ترافیک و تصادف بخاطر زن لخت در ملا عام


 

افسر بازجوی پرونده به رسانه ها گفت که پرونده این زن با شکایت دختر جوان و گزارش دادستانی در حال تکمیل است تا بزودی به دادگاه ارسال شود. بر اساس گزارشی که دیروز در رکنا منتشر شد، این حادثه در «آن هوئی» واقع در شرق چین در حلقه ای از گروه زنان و تماشاچیان رخ داده است. در این ویدئو تکان دهنده گروهی از زنان، زن دیگری را به اتهام دیده شدن با شوهر یکی از این خانم ها مورد ضرب و جرح قرار دادند.

 

عکس برهنه زنان

همسر این مرد که به شدت عصبانی است مو های این زن را می کشد و لباس های این زن را در ملاعا درمی آورد. دختری که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سعی داشت با لباس اش بدن خودرا پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمیشود.

 

دیگران که نیز نظاره گر این صحنه هستند سعی در متوقف کردن این اقدام هم نمی کنند. زنی که این خانم را با همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا نمی شناسی تا زمان اتمام ویدئو زنان دیگر بر سر قربانی فریاد می زنند. انتشار این ویدئو در رسانه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشته و عده ای از کاربران معتقد بودند اقدام این گروه از زنان اشتباه بوده است.

 


 

لخت شدن دختر در خیابان و انجام چالش آب یخ

لخت شدن دختر در خیابان و انجام چالش آب یخ ، دانشجوی دختری که برای خرج تحصیل در خیابان لخت شد. دختر دانشجویی به نام سابینه حتی حاضر شده است برای تامین هزینه تحصیلی خود با دو جوان شرط بندی نماید و در ملا عام خودرا لخت نموده و مسافتی را با سرعت بپیماید.

 

این که چگونه جامعه بخود اجازه می‌دهد دختر دانشجو آنهم در ملا عام تن به رفتارهای خفت بار جهت تامین هزینه های‌ تحصیلی خود دهد جای کمی تامل است.

 

آن طور که در فیلم مشاهده می‌گردد در ابتدا سابینه با دو فرد جوان گفتگو مي نماید.سپس تک لباس خودرا دراورده و در حالی‌که تنها یک جفت کفش بپا دارد از میان جمعیت با سرعت عبور می‌نماید.

 

پس از طی نمودن مسافتی دوباره به محل اولیه خود بر می‌گردد.افراد زیادی در خیابان امستردام پایتخت هلند او را مشاهده می نمایند.سپس وی به کارزار سطل اب یخ می پیوندد و سطلی از اب را اینبار نه برای بیماران بلکه برای هزینه تحصیلی خود روی سرش خالی می‌نماید.

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

 

عکس برهنه زنان

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب

 

عکس برهنه زنان

 

لخت شدن زنان در جلوی مردم چیزی که متاسفانه بسیار در غرب رواج پیدا کرده است.

 

گروه سرگرمی تالاب

جدیدترین مطالب سایت