یک روز کاملا رایگان در مترو تهران

یک روز کاملا رایگان در مترو تهران
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو، گفت: استفاده از مترو در روز 22 بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان خواهد بود. در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جمعی از مسئولان و کارکنان متروی تهران با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

 

محسن نایبی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران که به همراه معاونان، مدیران و جمعی از کارکنان این شرکت در این مراسم شرکت کرده بود، با گرامیداشت ایام ا… دهه فجر، بر پایبندی خود و همکارانش بر اصول انقلاب و استمرار اندیشه‌های پاک ‌‌روح خدا، خمینی کبیر تأکید کرد.

 

نایبی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، برنامه های شرکت بهره برداری مترو در روز 22 بهمن را نیز اعلام نمود.

 

به گفته وی، استفاده از مترو در روز 22 بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان خواهد بود.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو همچنین اعلام کرد که با برگزاری نشست خبری در روز 21 بهمن جزئیات دقیق برنامه‌های شرکت مترو را اعلام خواهد کرد..

 

درویش مدیرعامل شرکت مترو تهران نیز با گرامی داشتن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران از بهره برداری از چند ایستگاه مترو طی ماه های آینده خبر داد.

 

به گفته وی، شرکت مترو هم اکنون 4 ایستگاه را در خط 3 آماده بهره برداری دارد و از یک ماه آینده هر ماه یک ایستگاه را افتتاح می‌کند.

 

وی بدون اشاره به نام ایستگاه هایی که قرار است افتتاح شوند، عنوان داشت که این ایستگاه ها از نیمه میانی و جنوبی خط 3 هستند.

 
 
 
جدیدترین مطالب سایت