بروزرسانی : 16 مهر 1398

کشف قاچاق تریاک با پوشش بادام هندی (عکس)

کشف قاچاق تریاک با پوشش بادام هندی (عکس)

رییس کلانتری 113 بازار از دستگیری زن و مرد جوانی که قصد داشتند مخدر تریاک را در پوشش بادام هندی به کانادا پست کنند، خبر داد.

سرهنگ حسین تمیزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 9:59 صبح روز هجدهم اسفندماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارشی مبنی بر کشف بسته ای مشکوک به مواد مخدر در یکی از ادارات پست اعلام شد و به دنبال آن تیمی از عوامل مبارزه با مواد مخدر کلانتری 113 بازار با مراجعه به محل حادثه واقع در میدان امام خمینی خیابان سعدی جنوبی رسیدگی به موضوع را آغاز کردند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل ادامه داد: ماموران تحقیقات اولیه خود را آغاز کرده و در جریان آن فردی به نام معلوم از متصدیان اداره پست به آنان مراجعه و اعلام کرد که زن و مرد جوانی به وی مراجعه و قصد ارسال بسته ای آجیل به تورنتوی کانادا را داشته اند، اما به دلیل اینکه بسته بوی تریاک می‌داده به موضوع مشکوک شده و با 110 تماس گرفته است.

کشف قاچاق تریاک با پوشش بادام هندی (عکس)

رییس کلانتری 113 بازار با بیان اینکه ماموران اقدام به بازرسی از بسته‌مذکور کردند، گفت: در بازرسی از این بسته مشخص شد این زن و مرد مخدر تریاک را به طرز ماهرانه‌ای در بسته های بادام هندی و به شکل بادام هندی درآورده و قصد ارسال آن به خارج از کشور را داشته‌اند.

کشف قاچاق تریاک با پوشش بادام هندی (عکس)

تمیزی با اشاره به دستگیری این زن و مرد و انتقالشان به مقر انتظامی گفت: این دو متهم که اسفندیار و مریم نام داشتند در بازجویی هایی پلیسی معترف شدند که مواد مخدر مکشوفه را از شهرستان نائین اصفهان به تهران انتقال داده‌اند و بسته بندی و جاسازی مواد نیز در همان شهر انجام شده است.

وی وزن مواد مخدر مکشوفه را یک کیلو و 350 گرم اعلام کرد و گفت: متهمان دستگیر شده همچنین ادعا کردند که قصد داشتند مواد مخدر بسته بندی شده را برای یکی از اقوامشان ارسال کنند.

به گفته رییس کلانتری 113 بازار پس از تشکیل پرونده برای دو متهم دستگیر شده، آنان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفتند.

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت