سر قطع شده این کودک با موفقیت پیوند داده شد + عکس

سر قطع شده این کودک با موفقیت پیوند داده شد + عکس

سر قطع شده این کودک با موفقیت پیوند داده شد. عکس این حادثه را در ادامه می توانید ببینید.

این پسر بچه که جکسون تیلور نام دارد، در روز 24 شهریور در زمان سفر به همراه مادر و خواهرش با یک خودروی دیگر تصادف کرد و شدت تصادف به حدی بوده که باعث جدا شدن سر وی از گردنش و پارگی داخلی شده است.

 

جکسون به یک بیمارستان در بریزبن منتقل شد که در آن پزشکان مجرب طی یک عمل جراحی شش ساعته با استفاده از سیم و یک تکه از دنده او موفق به پیوند مجدد مهره‌های گردن این کودک شدند.

 

سر قطع شده این کودک با موفقیت پیوند داده شد + عکس

 

جف اسکین، جراح ستون فقرات معروف به “پدرخوانده عمل جراحی ستون فقرات استرالیا” که رهبری این عمل جراحی شامل اتصال یک دستگاه halo به جمجمه کودک و ثابت نگه داشتن او تا زمانی‌که مهره‌های گردن به طور کامل جوش بخورند، را به عهده داشت، اظهار کرد: بسیاری از کودکان در اثر آسیبی که در وهله اول می‌بینند، زنده نمی‌مانند و حتی اگر زنده مانده و احیا شوند نیز ممکن است هرگز نتوانند حرکت کنند و یا به صورت طبیعی نفس بکشند.

 

سر قطع شده این کودک با موفقیت پیوند داده شد + عکس

 

وی افزود: وضعیت جکسون بدترین نوعی بود که تا به حال مشاهده کرده‌ام.

 

جکسون بسیار خوش شانس بود که اعصاب حیاتی او دچار آسیب غیر قابل جبران و یا بر اثر نیروی حاصل از برخورد، قطع نشدند. به دلیل سن کم این نوزاد، بهبودی وی به سهولت انجام شد. بدن کودکان در سن، ظرفیت احیا بیشتری نسبت به بدن افراد مسن دارد. این کودک در حال حاضر برای نگه داشتن بدن خود در حالت ثابت باید تا هشت هفته ابزار مخصوصی را بپوشد و پس از آن می‌تواند به صورت طبیعی و سالم به زندگی خود ادامه دهد.

 

والدین جکسون، جراحی و احیا پسرشان را چیزی شبیه به یک معجزه اعلام کردند.

 

داعش اعتبار کمپانی تویوتا را به خطر انداخته است

رفتار غیر اخلاقی انسان با خرگوش ها + تصاویر

اقدام زیبای مرد ایرانی پس از فاجعه منا + عکس

 

جدیدترین مطالب سایت