'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

پوتین در حال تفریح در زیر دریایی (+عکس)

پوتین در حال تفریح در زیر دریایی (+عکس)

پوتین قدرتمند ترین مرد روسیه با زیر دریایی به گشت زنی پرداخت. به گزارش تالاب : پوتین را سوار بر یک زیر دریایی کوچک و در حال گشت زنی در بندر سواستوپول – در سواحل دریای سیاه-  به منظور یافتن بقایای یک کشتی غرق شده در این منطقه نشان می دهد.

سفر پوتین به کریمه با واکنش دولت اوکراین مواجه شدو پترو پروشنکو رییس جمهور اوکراین با صدور بیانیه ای این سفر را محکوم کرده و آن را سبب تشدید و وخامت اوضاع خوانده است.

پوتین در حال تفریح در زیر دریایی (+عکس)

شبه جزیره کریمه تا پیش از سال 1964 متعلق به روسیه بوده است و در این سال نیکیتا خروشچف رییس وقت اتحاد جماهیر شوروی – که اوکراینی الاصل بود- این منطقه را به اوکراین منضم کرد.

در آوریل 2014 و پس از بالا گرفتن تنش بین روسیه و اوکراین دولت خود مختار کریمه با برگزاری یک رفراندوم محلی از مردم ساکن کریمه اعلام کرد مایل است دوباره به روسیه ملحق شود. در رفراندوم 98 درصد مردم کریمه که غالبا روس تبار هستند به جدایی از اوکراین رای دادند.

 

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
کار عجیب یک خبرنگار روز عروسی اش اکثر عروس ها انتظار دارند در روز عروسی شان زمین بر وفق مراد آنها بگردد!     به گزارش نیک صالحی چن واینگ ، یک گزارشگر تلویزیونی در حین مراسم ازدواجش ناگهان یک ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های جنجالی قتل عام دختران در پارتی کرج واقعیت دارد؟
مشاهده بیشتر