بروزرسانی : 25 مرداد 1402

دستگیری ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه (عکس)

دستگیری ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه (عکس)

این خبر جنجالی که مدتی است تحت عنوان ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود باعث شوکه شدن هموطنان عزیز شده است.

عکس فوق مدتیست در رسانه های اجتماعی نظیر تلگرام با عنوان دستگیری ساندویچ فروش داعشی دست به دست میشود .خبر ساندویچ فروشی در کرمانشاه با انتقال ویروس HIV (ایدز) از طریق سس به غذاهایش، سوژه اخیر شایعه پردازان شد.

اخیرا با انتشار این تصاویر خبر مبنی بر حضور ساندویچ فروشی های داعشی در ایران در فضای مجازی منتشر شده است.این شایعه با متنی به این عنوان “فاجعه مرگبار در ایران. مغازه ساندویچی که داعش آن را در کرمانشاه تأسیس کرده بود پلمپ شد.

دستگیری ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه (عکس)

این مغازه به غذاهای مردم خون یک زن ایدزی را تزریق می کرد روزانه 20 سی سی خون آلوده از این زن گرفته و به غذای هر نفر چند قطره همراه سس تزریق می شد و حداقل بیش از 100 نفر از این راه آلوده ایدز می شدند. همچنین چندین مغازه ساندویچی دیگر در سراسر ایران مشغول اینکار هستند. لطفا به دوستان خود و گروه های دیگر اطلاع رسانی کنید. ”

در پاسخ به این شایعه با چند دلیل ساده می توان گفت: هیچ منبع معتبر یا حتی دست چندمی چنین مطلبی را درج نکرده و این شایعه صحت ندارد. سرنگ درحال تزریق به ساندویچ، حاوی سس بوده و مربوط به تهیه عکسهای تبلیغاتی مک دونالد می باشد! تصویر دیگر یک اغذیه فروشی در خیابان نیلوفر تهران و دیگری برخورد نیروی انتظامی با روزه خواری را نشان می دهد.

همچنین ویروس HIV یا همان عامل ایدز در خارج از بدن چند ثانیه تا چند دقیقه بیشتر زنده نمی ماند و از طریق خوردن و آشامیدن منتقل نمی شود!

دختر جذاب 26 ساله که برده جنسی رهبر داعش است + عکس

بیوگرافی ابوبکر بغدادی (فرمانده گروه داعش)

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت