'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

آموزش ثبت نام یارانه برای نوزادان

آموزش ثبت نام یارانه برای نوزادان

نحوه ثبت نام یارانه برای نوزادان

به تازگی دولت اعلام کرد متولدین سال اخیر یارانه به آنها تعلق میگیرد .

 

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: متولدان اخیر نیاز به ثبت نام در سامانه رفاهی ندارند و آمار آنها از طریق سازمان ثبت احوال به سازمان هدفمندی داده میشود.
به گزارش تالاب، اکبر ایزدی در پاسخ به این سوال که آیا متولدان اخیر برای دریافت یارانه نقدی نیاز به ثبت نام در سامانه رفاهی دارند، اظهار داشت:
 
مشمولان یارانه نقدی متولدانی میباشند که سرپرست آنها در حال حاضر در سایت رفاهی ثبت‌نام کرده و یارانه نقدی دریافت می کنند، به فرزندان افرادی که در حال حاضر یارانه نقدی دریافت نمیکنند، نیز تعلق نخواهد گرفت.
 
مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها در مورد نحوه اضافه شدن نام نوزادان برای دریافت یارانه افزود: متولدان اخیر نیاز به هیچ گونه ثبت‌نام وجود ندارد و اطلاعات آنها از طریق سازمان ثبت احوال به سازمان هدفمندی یارانه ارائه میشود.
 
وی با بیان این که از این به بعد هر ماه به صورت خودکار آمار متولدان اخیر در لیست پرداخت یارانه نقدی قرار می گیرد، تصریح کرد: این موضوع جز سیاست‌هاي نظام و دولت بوده و برای متولدان اخیر از این پس یارانه نقدی پرداخت خواهد شد. ایزدی عنوان کرد:
 
معمولا ماهانه بین ۸۵ تا ۱۲۰ هزار متولد اخیر به یارانه‌بگیران کشور نقدی اضافه می شود.

 
 
منبع :farsnews.com
برچسب‌ها:

اخبار اقتصادی

بیشتر بخوانید
گزارشی از جلسه شورای شهر + عکس شورای شهر   جلسه ی جدید شورای شهر همراه لایحه هایی بود در ادامه با تالاب همراه شوید.   شهردار تهران صبح امروز سه‌شنبه با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران لایحه ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی
مشاهده بیشتر