خرید و فروش در اینترنت

زوج که به آزار اذیت جنسی به کودکان متهم شدن

مجموعه : اخبار حوادث
زوج که به آزار اذیت جنسی به کودکان متهم شدن

زوج جوانی که به آزار اذیت جنسی به کودکان متهم شدن 

 زوج بیرحمی که با آزار و اذیت جنسی به زنان و کودکان دختر زیر 5 سال که بعد از آزار جنسی آنها را به قتل می رساندن.یک دادگاه به محاکمه زن و شوهری پرداخت که به راحتی 2 زن را مورد آزار و اذیت قرار دادند و به کودکان تجاوز میکردند.
 
 
به گزارش تالاب :زوج بی رحم ریچارد دیویس ۴۸ ساله و دنا رایلی ۴۶ ساله در سال ۲۰۰۶ اقدام به ربودن زن های بی گناه  کرده و به بدترین شکل ممکنه به قتل رساندند و علاوه بر آن چندین کودک دختر زیر ۵ سال تجاوز کرده اند.
 
 
آنها در اعترافات خود در دادگاه ایالت کانزاز سیتی آمریکا گفتند که در سال ۲۰۰۶ پس از ربودن دو زن به مدت سه روز آنان را مورد شکنجه ، ضرب و شتم ، آزار جنسی و تجاوز قرار دادند و در آخر کار به آنها قول دادند
 
 
که بسته های مواد مخدر را جا به جا کنند و آزاد شوند ولی بعد از این کار نه تنها آزادشان نکردند بلکه آنان را با طناب خفه کرده و جسد برهنه شان را بعد از تکه تکه کردن در جنگل سوزانده بودند.
 
 
به نقل از دیلی میل با پیدا شدن جسد زنان پلیس، یک تیم متشکل از کارآگاهان برجسته را بسیج کرد و در نهایت آنها را بازداشت کرده ولی آنها طفره رفته و از دست پلیس فرار می کنند ولی چند روز بعد برای تجاوز به دختران کودک ۵ ساله و کمتر دستگیر می شوند و به جرائم خود اعتراف می کنند.
 
 
برچسب‌ها: