پیدا شدن جسد دختر 7 ساله در خرابه ها

مجموعه : اخبار حوادث
پیدا شدن جسد دختر 7 ساله در خرابه ها

پیدا شدن جنازه دختر 7 ساله در خرابه ها

دختر 7 ساله ای که با خروج از خانه در روز عصر چهارشنبه هفته گذشته و ناپدید شدن این دختر در پی جست وجو پلیس ادامه مطلب را در سایت تالاب مشاهده نمایید. قتل دختر : جسد دختر 7 ساله از افاغنه مقیم کرمان پس از 6 روز در خرابه ای اطراف منزل شان پیدا شد.

 

به گفته یکی از اقوام او که نخواست نامش فاش شود، ( ش.ت) دخترک 7 ساله، عصر چهارشنبه هفته گذشته در کوچه ای در حوالی خیابان ابوحامد کرمان به قصد بازی از خانه خارج می شود و وقتی هم بازی هایش را درون کوچه نمی بیند

 

به منزل خاله اش که در امتداد همان کوچه بوده، می رود و بعد از خروج از آنجا، متاسفانه ساعت1/5 بعد از ظهرهمان روز ناپدید می شود ودیگر به خانه برنمی گردد. علیرغم تلاش و جست و جوهای زیاد خانواده خبری از این دختر نمی شود و شب همان روز موضوع را به پلیس Police اطلاع می دهند.

پیدا شدن جسد دختر 7 ساله در خرابه ها
جست وجوها همچنان بی اثر بوده تا اینکه مادر دخترک صبح دوشنبه وقتی برای چندمین بار به یکی از خرابه های اطراف خانه به امید یافتن دخترش سرکشی می کند با صحنه ای دلخراش و غیر قابل تصور روبرو می شود.

 

به گفته این مطلع و بنا به روایت شاهدان، جسد دخترک در حالیکه یکی از دستانش قطع و دو چشمش را از حدقه درآورده و سینه اش شکافته شده بود و پاهایش را بوسیله پارچه ای پوشانده بودند، پیدا می شود.

 

خانواده این دختر بلافاصله پلیس را در جریان قرار می دهند و نیروهای انتطامی پس از حضور در محل و انجام تحقیقات و گذراندن مراحل قضایی و پلیسی، جسد مقتول را جهت تکمیل و ارائه گزارش کامل در اختیار پلیس قانونی قرار می دهند.

 

جزئیات بیشتری از این حادثه Incident هنوز منتشر نشده اما گفته می شود این کار بوسیله قاچاقچیان اعضا بدن انسان انجام شده و جنایتکاران پس از برداشتن اعضا قابل فروش بدن او، جسد او را در این محل رها کرده اند.

 

لازم به ذکر است پدر این خانواده 7 نفره از کارگران ساختمانی و مادرش از دوزندگان پته است که از این راه امرار معاش می کردند.( ش.ت) فرزند ششم خانواده بوده و تحصیل هم نمی کرده است.

 

جدیدترین مطالب سایت